Почетак краја Додика? Додик зна из прве руке шта значи кад дођу паре...

Да ли Додик пада с власти наредне године?

  • Да

  • Не

  • Не знам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dovodiš izbore u pitanje ?
Muslimani su više pratili šta se dešava u RS nego u federaciji (o strancima da i ne pričam) i ti hoćeš da kažeš da je Mile namestio izbore ?!??


"Naivac" ?!
Ne mora biti klasičnih nameštaljki,
ali svašta drugoga je u igri ?!
Nisi čitao prethodne postove na ovoj temi gde se spominjala propaganda, iluzije, pare i vile, državni aparat u rukama,
jako zaleđe koje ga je dovelo na vlast, koketiranje sa svima i svakim samo da ostane što duže na vlasti isl ?!

Takvi kad' se jednom vlasti dočepaju, ne ispuštaju je tako lako.
 
Poslednja izmena:
Ne reci vise puta...


Iskreno se nadam da će ovaj narod smoći i snage, i volje, i pameti da ako ništa drugo pronađe u svojim redovima,
i drugih lidera koji su u stanju da budu na čelu,
a mi nismo toliko oskudan narod da nemamo još dobronamernih, pametnih, pa i poštenih ljudi,
kako pojedinci, Mićko i oni na vlasti uz Mićka, žele prikazati !!!
 
Iskreno se nadam da će ovaj narod smoći i snage, i volje, i pameti da ako ništa drugo pronađe u svojim redovima,
i drugih lidera koji su u stanju da budu na čelu,
a mi nismo toliko oskudan narod da nemamo još dobronamernih, pametnih, pa i poštenih ljudi,
kako pojedinci, Mićko i oni na vlasti uz Mićka, žele prikazati !!!

Bez brige, ja sam mislila kako posle vise od decenije vladivine zutih i satelita, nema sanse da ikad odu, a da jos odgovaraju za pljacke i nedela, ni u snu, kad ono...NIkad ne reci nikad..

Lepu i laku noc ti zelim...
 
Bez brige, ja sam mislila kako posle vise od decenije vladivine zutih i satelita, nema sanse da ikad odu, a da jos odgovaraju za pljacke i nedela, ni u snu, kad ono...NIkad ne reci nikad..

Lepu i laku noc ti zelim...



Ne bi trebao niko biti ni nezamenjiv ni nedodirljiv.

Hvala, a i tebi laku noć !!!
 
Milosevic je tako gadno izdao Krajinu da je to neopisana sramota. Mi odavde nismo malim prstom mrdnuli, a Krajina je isparila kao da je nije ni bilo.

Ako mozes da prezivis sto Hrvat govori u emisiji kod Marica, a ti pogledaj ovo... Moze neka pouka da se izvuce

p.s. ima tu i o Bosni, da ne bude da skrecem sa teme
и значи ипак је караџић највећи кримос који је шверцовао нафту зато што није имао одакле да је набави-а шта је требао да ради да тенкови ,камиони... врс стану:dontunderstand:
-ја НИ ЈЕДНОМ КРВАТУ не верујем чак иако има црно на бело и.
 
Од првог дана сам писала да је Додик ЗЛО за наш српски народ преко Дрине.

Увек сам ово мислила, Додик = Тадић (међу њима разлике НЕМА)

А, ове његове приче су равне оној, "жвака за сељака"!!! (па ако се још неко упеца, ако има и таквих)
 
Од првог дана сам писала да је Додик ЗЛО за наш српски народ преко Дрине.

Увек сам ово мислила, Додик = Тадић (међу њима разлике НЕМА)

А, ове његове приче су равне оној, "жвака за сељака"!!! (па ако се још неко упеца, ако има и таквих)

диплома је фасцинантан сад барем знамо да је поред постављања граничног камена на јарињу други задатак рушење републике српске
 
Ma svi se oni koji se dočepaju vlasti i bogatstva tako pravdaju !?
Ako je bio bogat što je švercovao onda u ratu ?!


Je li ono bi ko se vole taj se bije,
ili ko se vole taj se grli,
il'... ?


19796_vest_dodik-i-tadic1_v.jpg

Slusaj decko izgleda da sto sam ja napisao je iznad tvojih mogucnosti shvatanja. Niti Dodik treba da se pravda niti ga ja pravdam zaludjenim komunistima. Pa i tvoj Tito nije imao nista u svojini (sve je bilo drzavno) pa je rasturio Srbiju i Srbe. Da li bi mozda hteo da i Dodik bude isti kao on?.
Ista se prica sada potura i o Putinu sa strane zapada kao i o Dodiku iz istih razloga.
Ajde da pokusam da ti pojednostavim.
U ovom trenutku nije bitno ko je bogat a ko nije mnogo je bitnije dali su oni na vlasti srpske patriote ili nisu. A Dodik je dokazao da jeste e zato ga zapad, Amerika, turci, zaludjene komunjare i potkupljene izdajnice ne vole.
Duboko se nadam da ti ne spadas u ovu zadnju kategoriju
 
Poslednja izmena:
Slusaj decko izgleda da sto sam ja napisao je iznad tvojih mogucnosti shvatanja. Niti Dodik treba da se pravda niti ga ja pravdam zaludjenim komunistima. Pa i tvoj Tito nije imao nista u svojini (sve je bilo drzavno) pa je rasturio Srbiju i Srbe. Da li bi mozda hteo da i Dodik bude isti kao on?.
Ista se prica sada potura i o Putinu sa strane zapada kao i o Dodiku iz istih razloga.
Ajde da pokusam da ti pojednostavim.
U ovom trenutku nije bitno ko je bogat a ko nije mnogo je bitnije dali su oni na vlasti srpske patriote ili nisu. A Dodik je dokazao da jeste e zato ga zapad, Amerika, turci, zaludjene komunjare i potkupljene izdajnice ne vole[/COLOR].
Duboko se nadam da ti ne spadas u ovu zadnju kategoriju


Kao prvo mani se oslovljavanja sa "dečko" jer pojma nemaš sa kime komuniciraš,
i minimum pristojnosti nalaže da se u neznanju neko ne vređa,
u šta spadaju i "mogućnosti shvatanja" a vidim da su tvoja prilično ograničena.
Tito je "moj" ništa više nego što je bio tvoj,
jer očito je ko je sklon jednoumlju !!!

Rukoljupci i klimoglavci raznim samoproglašenim nedodirljivim i nezamenjivim veličinama i lažnim Mesijama,
nisu nam, niti će nam išta dobroga doneti,
jer oni koji su to naučili činiti oni začas zamene jednoga svoga gospodara drugim,
pa se posle i njemu klanjaju, klimaju bezpogovorno glavom isl

A Dodikčić se u sve utvarao samo da bi se dočepao i ostao na vlasti,
bio je on i član SKa pre rata, glumio je on i socijalistu, i demokratu, a sada je kao patriota isl,
klasični je on konvertit i utvara !!!
Nije njemu bilo mrsko ni kada su ga Ameri gurali na čelo,
ni kada je Ešdaunu asistirao i dopunjavao spiskove nepoželjnih Srba za odstrel itd. itd.
A da ga Ameri ne vole to je prilično diskutabilno,
jer da ga ne vole ne bi on bio tu gde je i dandanas, budi u to siguran !!!
Mada je veliko pitanje zašto ga vole.

A Dodule je patriota onoliko koliko od toga koristi ima.


Rezultati govore.

Rezultati su rezultati mnogo čega,
kampanja, podvala, smicalica, zaleđine, lažnih obećanja i iluzija, sponzora, propagande,
korištenja poluga državne vlasti itd. itd.
 
Poslednja izmena:
Slusaj decko izgleda da sto sam ja napisao je iznad tvojih mogucnosti shvatanja. Niti Dodik treba da se pravda niti ga ja pravdam zaludjenim komunistima. Pa i tvoj Tito nije imao nista u svojini (sve je bilo drzavno) pa je rasturio Srbiju i Srbe. Da li bi mozda hteo da i Dodik bude isti kao on?.
Ista se prica sada potura i o Putinu sa strane zapada kao i o Dodiku iz istih razloga.
Ajde da pokusam da ti pojednostavim.
U ovom trenutku nije bitno ko je bogat a ko nije mnogo je bitnije dali su oni na vlasti srpske patriote ili nisu. A Dodik je dokazao da jeste e zato ga zapad, Amerika, turci, zaludjene komunjare i potkupljene izdajnice ne vole.
Duboko se nadam da ti ne spadas u ovu zadnju kategoriju

Потписујем од речи до речи.

Интересантно је,међутим, да је баш на овом форуму кренула кампања против Додика и то од људи који никакве везе немају са РС.....јадно и бедно......
 
......

Ista se prica sada potura i o Putinu sa strane zapada kao i o Dodiku iz istih razloga.....

Ал` си нашао са ким ћеш Додика да поредиш,


:zcepanje::rotf:............................:cepanje: ...........Скоро да је ТУЖНО, колико је смешно!!!
 
Ал` си нашао са ким ћеш Додика да поредиш,
:zcepanje::rotf:............................:cepanje: ...........Скоро да је ТУЖНО, колико је смешно!!!

Naso sam da ih poredim zato:
Da nije bilo Putina Rusija bi bila Americka kolonija.
Da nije bilo Dodika RS bi bila islamski pasaluk u kome bi se srbi kao nacionalna manjina izjednacavali sa ciganima.
Ja mislim da je dosta bilo izdavanja i prodavanja patriota, vreme je da ih podrzimo u borbi protiv neprijatelja srpstva.
Naravno osim ako nismo placeni od strane neprijatelja da cinimo suprotno.
 
Ima covek pa sta. Pre nego sto je dosao na vlast on je bio uspesan biznismen sto mu je omogucilo da bude materijalno nezavisan od Amerike i zapada sto to nije slucaj sa vecinom korumpiranih politicara u Srbiji.
Zahvaljujuci tome da nisu mogli da ga materijalno potkupljuju i ucenjuju Dodik je imao je slobodu da stvara nezavisnost RS koliko je to bilo moguce.
Mozda bi ti vise voleo, u svojoj komunistickoj utopijskoj masti, da si imao nekoga koga je zapad mogao da potkupljuje i ucenjuje,
kao sto je to sa Tadicem i companijom, sto bih pretvorilo RS u BH pasaluk kao sto je slicno ucinjeno sa Srbijiom.
U trenutku kada je srpski narod na ivici svake vrste opstanka sva sredstva su dozvoljena da se odupremo neprijatelju ukljucujuci i placene izdajice koji laju okolo protiv svake vrste srpskog patriotizma.

Ко ти је напричао ове бајке?

Миле је био банкрот кад су га странци извукли из нафталина. Буквално је банка требала да му одузме кућу која је била под хипотеком, у Лакташима. Била је већ облепљена жутом траком. И ово врлолако можеш да провериш.

Миле је на власт дошао на тенковима СФОР-а.
Врло независтан од Америке и Брисела, него како. :D
 
Потписујем од речи до речи.

Интересантно је,међутим, да је баш на овом форуму кренула кампања против Додика и то од људи који никакве везе немају са РС.....јадно и бедно......

Мито, слушај мало више Воју шта прича и потруди се да сазнаш колико цени Додика....пошто Воји верујеш безрезервно. ;)
 

Сваки пут је пред изборе подржао Тадића !!!
Коштуницу није подржао и ако му је обезбедио силан новац за буџет од продаје Телекома.

Ове године је отишао најдаље.
 
Од првог дана сам писала да је Додик ЗЛО за наш српски народ преко Дрине.

Увек сам ово мислила, Додик = Тадић (међу њима разлике НЕМА)

А, ове његове приче су равне оној, "жвака за сељака"!!! (па ако се још неко упеца, ако има и таквих)


Тачно.
Ко хоће да види, видеће.
Посебно ми који смо везани за прекодринску територију не смемо ствари да посматрамо идеалистички.
Додик је и самим , константним, подржавањем Тадића доказао да су из истог табора.

Међутим, за наивни народ су нашли оправдање и по том питању - тобоже, подржавао је Тадића јер замислите наивни Срби да је Тадићи победио на изборима, а Додо га није подржао ! z:shock: Одмах би пукла тиква између Србије и РС.
Каква небулоза.
 
Мито, слушај мало више Воју шта прича и потруди се да сазнаш колико цени Додика....пошто Воји верујеш безрезервно. ;)
Gde da ga sluša u kafani , klubu penzionera , u parku ? z:D
Neće sigurno Voja u javnim nastupima pljuvati po Miletu , pogotovo od kada je mu ovaj baš pred izbore neki kao orden ili medalju i kolajnu uručio ,bila divna prigodna manifestacija u BL , po principu "ja tebe vojvodo ,ti mene serdare " . :lol:
 
Потписујем од речи до речи.

Интересантно је,међутим, да је баш на овом форуму кренула кампања против Додика и то од људи који никакве везе немају са РС.....јадно и бедно......



Nemoj Mito tako jer u nekim stvarima u svome postu nisi u pravu !!!

Ako je iko promenuo čitavu lepezu maski i lica to je onda Dodik,
i ko zna koje mu je ono pravo ?!

Da je on toliki patriota barem neku od svojih znanih i neznanih nekretina bi prodao pa bi pomogao odbranu
srpskih patriota u Hagu koji su stvarali RS a ne još im i dodatno pakovao,
a njihovim lovorikama, zaslugama i rezultatima se kitio...!!!

Biti patriota se u njegovome slučaju izgleda itekako isplati,
ne bi se on tako laktaroški borio za fotelju i vlast da to nije tako.
 
Сваки пут је пред изборе подржао Тадића !!!
Коштуницу није подржао и ако му је обезбедио силан новац за буџет од продаје Телекома.

Ове године је отишао најдаље.


Nema iole značajnijega posla, projekta isl u RSu a da se on i njegova klika nije dobro ugradila u njemu.
Niko ne može raditi i poslovati a da ne plati neki ceh njegovim reketašima.
 
Naso sam da ih poredim zato:
Da nije bilo Putina Rusija bi bila Americka kolonija.
Da nije bilo Dodika RS bi bila islamski pasaluk u kome bi se srbi kao nacionalna manjina izjednacavali sa ciganima.
Ja mislim da je dosta bilo izdavanja i prodavanja patriota, vreme je da ih podrzimo u borbi protiv neprijatelja srpstva.
Naravno osim ako nismo placeni od strane neprijatelja da cinimo suprotno.



E vidiš njemu nije mrsko šurovati i sa onima koji su upravo Srbe sveli na nivo nacionalne manjine,
a reč je o Hrvatima !!!
 

Back
Top