Почетак краја Додика? Додик зна из прве руке шта значи кад дођу паре...

Да ли Додик пада с власти наредне године?

  • Да

  • Не

  • Не знам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stan_laktasi_1.jpg


Da ne bude samo da ima kuce.
 
imanje_u_bakincima_1.jpg


Dodick-ovo imanje u Bakincima.

Ima covek pa sta. Pre nego sto je dosao na vlast on je bio uspesan biznismen sto mu je omogucilo da bude materijalno nezavisan od Amerike i zapada sto to nije slucaj sa vecinom korumpiranih politicara u Srbiji.
Zahvaljujuci tome da nisu mogli da ga materijalno potkupljuju i ucenjuju Dodik je imao je slobodu da stvara nezavisnost RS koliko je to bilo moguce.
Mozda bi ti vise voleo, u svojoj komunistickoj utopijskoj masti, da si imao nekoga koga je zapad mogao da potkupljuje i ucenjuje,
kao sto je to sa Tadicem i companijom, sto bih pretvorilo RS u BH pasaluk kao sto je slicno ucinjeno sa Srbijiom.
U trenutku kada je srpski narod na ivici svake vrste opstanka sva sredstva su dozvoljena da se odupremo neprijatelju ukljucujuci i placene izdajice koji laju okolo protiv svake vrste srpskog patriotizma.
 
Ima covek pa sta. Pre nego sto je dosao na vlast on je bio uspesan biznismen sto mu je omogucilo da bude materijalno nezavisan od Amerike i zapada sto to nije slucaj sa vecinom korumpiranih politicara u Srbiji.
Zahvaljujuci tome da nisu mogli da ga materijalno potkupljuju i ucenjuju Dodik je imao je slobodu da stvara nezavisnost RS koliko je to bilo moguce.
Mozda bi ti vise voleo, u svojoj komunistickoj utopijskoj masti, da si imao nekoga koga je zapad mogao da potkupljuje i ucenjuje,
kao sto je to sa Tadicem i companijom, sto bih pretvorilo RS u BH pasaluk kao sto je slicno ucinjeno sa Srbijiom.
U trenutku kada je srpski narod na ivici svake vrste opstanka sva sredstva su dozvoljena da se odupremo neprijatelju ukljucujuci i placene izdajice koji laju okolo protiv svake vrste srpskog patriotizma.




Ma svi se oni koji se dočepaju vlasti i bogatstva tako pravdaju !?
Ako je bio bogat što je švercovao onda u ratu ?!


Je li ono bi ko se vole taj se bije,
ili ko se vole taj se grli,
il'... ?


19796_vest_dodik-i-tadic1_v.jpg
 
Sve će to Mićko "pozlatiti" !?!?

Nadamo se bar priblizno kao Miskovic:)

Inace, ne bih ja volela da sam u njegovoj kozi, zamisli svaki dan znati da si od gladnog naroda krao, uzimao, da zbog toga sto neko nije imao za osnovno, imas (Dodik i svi nasi Dodici) obezbedjene generacije potomaka, bojala bih se da trosim, ali ti koji se boje oni i nemaju nista, "hrabri" misle da su vecni i nedodirljivi, ali nisu...Ziv bio pa video...
 
Nadamo se bar priblizno kao Miskovic:)

Inace, ne bih ja volela da sam u njegovoj kozi, zamisli svaki dan znati da si od gladnog naroda krao, uzimao, da zbog toga sto neko nije imao za osnovno, imas (Dodik i svi nasi Dodici) obezbedjene generacije potomaka, bojala bih se da trosim, ali ti koji se boje oni i nemaju nista, "hrabri" misle da su vecni i nedodirljivi, ali nisu...Ziv bio pa video...

.........kada lopata u buvari završi .
 
Nadamo se bar priblizno kao Miskovic:)

Inace, ne bih ja volela da sam u njegovoj kozi, zamisli svaki dan znati da si od gladnog naroda krao, uzimao, da zbog toga sto neko nije imao za osnovno, imas (Dodik i svi nasi Dodici) obezbedjene generacije potomaka, bojala bih se da trosim, ali ti koji se boje oni i nemaju nista, "hrabri" misle da su vecni i nedodirljivi, ali nisu...Ziv bio pa video...



Pa eto skoro u celoj regiji, pre ili posle, lideri i tajkuni polože račune.

A eto samo je Mićko nedodirljiv a on je istovremeno i lider i tajkun.
 
Ne razumem krajiški akcent .
Što ste (i ti , naravno) glasali za njega ???
Zašto pre nisi pisao protiv njega ?




A što ne razumeš ?!
I o čemu ti to ?!
Ako nešto ne razumeš i ne znaš,
pametnije je ćutati nego ponavljati jedno te isto pitanje u nedogled ... !!!
Koji je to diktator i iluzionista sišao tek tako sa vlasti ?!
 
A što ne razumeš ?!
I o čemu ti to ?!
Ako nešto ne razumeš i ne znaš,
pametnije je ćutati nego ponavljati jedno te isto pitanje u nedogled ... !!!
Koji je to diktator i iluzionista sišao tek tako sa vlasti ?!

Dovodiš izbore u pitanje ?
Muslimani su više pratili šta se dešava u RS nego u federaciji (o strancima da i ne pričam) i ti hoćeš da kažeš da je Mile namestio izbore ?!??
 
Šta ti je promena vlasti u Srbiji.Do juče je ovde Dodik bio najpopularniji političar celog regiona,ljudi su priželjkivali da nam on bude presednik,a sada ga već svi pljuju...

Laz!
Meni se gadilo da ga gledam pred svake izbore kako se grljapa i cmace se BoTom i pljuje opoziciju, sad mu pajtas pao a on misli da i dalje treba da se mesa u unutrasnje stvari Srbije, nece da moze!
 

Back
Top