PMS i vashe muke...

prvi posjet ginekologu je najbolje privatno, bilo sto sto je iole vazno nije za dz :neutral:

i ako si imalo... mladja, obavezno uz pratnju roditelja da se kontrolisu
ja sam kao budala krenula sama sa 16, toboz - ne, nema potrebe da me pratis, pa su me izvrjedjali samo tako
i prepisane tablete samo na osnovu pipkanja i pitanja imam li koga u porodici da je imao problema :eek:

ne treba reci da ih nisam ni dotakla dok mi nisu uradjeni svi nalazi i, guess what, pokazalo se da te ni ne smijem da uzimam
 

ionako imam tremu a vi mi se jos smejete:(...sta cu bate ja sam jako stidljiva:rumenka:...


prvi posjet ginekologu je najbolje privatno, bilo sto sto je iole vazno nije za dz :neutral:

i ako si imalo... mladja, obavezno uz pratnju roditelja da se kontrolisu
ja sam kao budala krenula sama sa 16, toboz - ne, nema potrebe da me pratis, pa su me izvrjedjali samo tako
i prepisane tablete samo na osnovu pipkanja i pitanja imam li koga u porodici da je imao problema :eek:

ne treba reci da ih nisam ni dotakla dok mi nisu uradjeni svi nalazi i, guess what, pokazalo se da te ni ne smijem da uzimam

da idem sa mamom?:eek: :eek:sad jos ne znam da li mi je veca muka sto je muski ginekolog ili to sto cu ici sa njom:rumenko:...to kazem zbog toga sto bi se ona tako raspricala sa njim...a znam da ce da prica i o meni...kad bude krenula da mu objasnjava neke stvari:confused::rtfm:...kako sam ja ovakva onakva kako sam stidljiva...pa kako on treba da bude pazljiv to je ipak moj prvi pregled i tako:dash::sad2:...znate vec na sta mislim:dash:
 
Poslednja izmena:
alo lakse malo...nema potrebe za tako teskim recima...:Dpa nisu svi ginekolozi valjda takvi...:mrgreen:
pa zene ste majku mu:mrgreen:...razumite me...mislim moram ici kod njih nema mi druge...:sad2:ali ja reko da napisem nesto da vidim sta cete Vi da mi kazete...:sad2:
 
alo lakse malo...nema potrebe za tako teskim recima...:Dpa nisu svi ginekolozi valjda takvi...:mrgreen:
pa zene ste majku mu:mrgreen:...razumite me...mislim moram ici kod njih nema mi druge...:sad2:ali ja reko da napisem nesto da vidim sta cete Vi da mi kazete...:sad2:

Треба да одеш до гинеколога. Можда имаш неку другарицу која је већ била, па да оде са тобом. Не мора улазити у ординацију, али нека ти у чекаоници ,,држи страх''.
Наравно да би најбоље било да одеш са мамом, али није сваком то лако, и то је разумљиво.
 
pa i ja sam naravno razmisljala o tome:think:...ali ne znam...kod nas u domu zdravlja dva muska ginekologa i neka zena...kod koje su mi rekli da ne pomisljam da idem:(...a da mi dodje neki muskarac tamo da me pregleda:eek::eek:...em sto bi bila crvena ko bulka bila bih sva zgrcena:rumenko:...joj sva sam se najezila:pms:

Aj ne lupaj molim te. Pa nisi ti jedina vagina koja mu dolazi (makar i u toku dana) da bi baš tebe primetio... kako ne kapiraš da je kod ginekologa sve kao na traci :mrgreen: da ne kažem kanalu :lol: Elem, ja najbolje iskustvo imam sa jednim muškim ginekologom, nažalost on radi u bolnici a ne u D.Z.
 
a sta mislite o privatnicima...pretpostavljam da su oni mnogo ljubazniji od drzavnih gin. za pare naravno...

Ja idem kod državnog ginekologa i nemam nikakvih problema vezanih za neprijatnost ili tako nešto. Verujem joj i ne predstavlja mi problem odlazak.
Za privatnog ginekologa moraš da imaš jako dobre preporuke, mene je npr strah da idem kod privatnika na bum, jer dok njega navata inspekcija mož' se ispostavi da je automehaničar :mrgreen: Uz to, poznate su priče da u privatnim ordinacijama često leče nepostojeće kondilome i tako to... ***, moraju i oni od nečeg da žive :roll:
 
Ja idem kod državnog ginekologa i nemam nikakvih problema vezanih za neprijatnost ili tako nešto. Verujem joj i ne predstavlja mi problem odlazak.
Za privatnog ginekologa moraš da imaš jako dobre preporuke, mene je npr strah da idem kod privatnika na bum, jer dok njega navata inspekcija mož' se ispostavi da je automehaničar :mrgreen: Uz to, poznate su priče da u privatnim ordinacijama često leče nepostojeće kondilome i tako to... ***, moraju i oni od nečeg da žive :roll:

potpisujem, mada je uvek glasam za privatnog
ali pre nego sto krenem, pretresem temu bas onako temeljno...i trazim preporuke
 
Ja idem kod državnog ginekologa i nemam nikakvih problema vezanih za neprijatnost ili tako nešto. Verujem joj i ne predstavlja mi problem odlazak.
Za privatnog ginekologa moraš da imaš jako dobre preporuke, mene je npr strah da idem kod privatnika na bum, jer dok njega navata inspekcija mož' se ispostavi da je automehaničar :mrgreen: Uz to, poznate su priče da u privatnim ordinacijama često leče nepostojeće kondilome i tako to... ***, moraju i oni od nečeg da žive :roll:

:rotf::rotf::rotf:
 
alo lakse malo...nema potrebe za tako teskim recima...:Dpa nisu svi ginekolozi valjda takvi...:mrgreen:
pa zene ste majku mu:mrgreen:...razumite me...mislim moram ici kod njih nema mi druge...:sad2:ali ja reko da napisem nesto da vidim sta cete Vi da mi kazete...:sad2:

Pa kada napises onako nesto ja licno ne znam sta da ti kazem, a da ne zvuci surovo.

Moj najiskreniji odgovor bi bio da se ne ponasas kao seljancura i da odes kod lekara. Ako si cula koji lekari su bolji u datoj ustanovi, odes kod njih. Ne gledas da li je u pitanju musko ili zensko. I tacka.

Sad, nemoj misliti da te ne razumem. Ides prvi put kod ginekologa. Ako nisi imala odnose verovatno ti je posebno neprijatno. Ali to je lekar kao i svaki drugi. Da li bi odbila da primis injekciju ako treba da ti da medicinski brat? Nema niceg posebno strasnog kod ginekologa (osim uuuzasnih, deset brojeva vecih papuca). Meni licno je gori zubar jedno deset puta.

Sto se tice odlaska sa majkom, ne znam sta da kazem. Ja mislim da je svako sa 16 godina dovoljno odrastao da sam(a) ide kod lekara, ali ako ce ti biti lakse da ona govori umesto tebe, idi sa njom. Mozda zaista nije losa varijanta da mama ili drugarica koja te prati ostanu u cekaonici.

Licno imam znatno bolja iskustva sa muskim ginekolozima. I ne, ne zelim da pravim bilo kakve generalizacije, znam da ima i toliko dobrih zena ginekologa, ali moje iskustvo je bolje sa muskim ginekolozima. Sve zene kod kojih sam bila nisu se ni obazrele kada pomenem da imam jake bolove tokom menstruacije (odgovor je- nije to nista, nemoj da si tako svilena, i mene boli pa ne kukam), i bile su grublje tokom pregleda. Nemoj da mislis da te sada plasim sa zenama, ali ja svog muskog ginekologa ne bih menjala. Ako nista drugo, ma koliko je strucan (a jeste) iz gorepomenutog straha od muskih ginekologa ima manje pacijentkinja, pa je manja guzva kod njega.
 
Ja idem kod državnog ginekologa i nemam nikakvih problema vezanih za neprijatnost ili tako nešto. Verujem joj i ne predstavlja mi problem odlazak.
Za privatnog ginekologa moraš da imaš jako dobre preporuke, mene je npr strah da idem kod privatnika na bum, jer dok njega navata inspekcija mož' se ispostavi da je automehaničar :mrgreen: Uz to, poznate su priče da u privatnim ordinacijama često leče nepostojeće kondilome i tako to... ***, moraju i oni od nečeg da žive :roll:

A trebalo bi aaaa?:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
ionako imam tremu a vi mi se jos smejete:(...sta cu bate ja sam jako stidljiva:rumenka:...




da idem sa mamom?:eek: :eek:sad jos ne znam da li mi je veca muka sto je muski ginekolog ili to sto cu ici sa njom:rumenko:...to kazem zbog toga sto bi se ona tako raspricala sa njim...a znam da ce da prica i o meni...kad bude krenula da mu objasnjava neke stvari:confused::rtfm:...kako sam ja ovakva onakva kako sam stidljiva...pa kako on treba da bude pazljiv to je ipak moj prvi pregled i tako:dash::sad2:...znate vec na sta mislim:dash:

Znam,razumijem te........eeeeee nije bash svejedno 16 god. kod ginekologa...................................razumijem stidljivost i sveeeeeeeee...........U sustini to je ;ljekar kao i svaki drugi ...al opet ,znam...........nije svejednoooo!Mislim da bi trebala naci nekog da bude s' tobom i da ti podrskuu!
 
Znam,razumijem te........eeeeee nije bash svejedno 16 god. kod ginekologa...................................razumijem stidljivost i sveeeeeeeee...........U sustini to je ;ljekar kao i svaki drugi ...al opet ,znam...........nije svejednoooo!Mislim da bi trebala naci nekog da bude s' tobom i da ti podrskuu!

A vidi, ako nije problem da se sa 16. skine pred dečkom i ima sex, onda nije problem ni da se skine pred ginekologom. Ima sex i svoje ružne strane, npr. odgovornost :roll:
 
Znam.DA,potpuno si u pravu.............Al pussy j***te zar nikad nisi imala 16:hahaha:
ne,avaj.........nzn ne osudjujem nikog al nije ni to bash............svejedno....aaaa?

Jesam al se nisam yebala sa 16. jer nisam bila spremna da se nosim sa svom tom odgovornošću. Mislim, da se razumemo, nije meni prijatno ni dan danas kad idem kod ginekologa, al ne zbog skidanja nego zbog neprijatnog pregleda i eventualne dijagnoze :confused: Nije mi bilo svejedno ni prvi put al je to bila jedna od onih stvari koje MORAŠ da radiš kad si velika devojka... :roll:
 
Jesam al se nisam yebala sa 16. jer nisam bila spremna da se nosim sa svom tom odgovornošću. Mislim, da se razumemo, nije meni prijatno ni dan danas kad idem kod ginekologa, al ne zbog skidanja nego zbog neprijatnog pregleda i eventualne dijagnoze :confused: Nije mi bilo svejedno ni prvi put al je to bila jedna od onih stvari koje MORAŠ da radiš kad si velika devojka... :roll:

Ni ja naravnoooo! !
 
Ne vidim nikakvo moralisanje o yebanju. I da, jesmo u srednjem veku kad moramo na forumu da se snebivamo kako nam je strašno da polažemo ribicu ginekologu :dash:
pa... ono, da si citala postove od ranije
vidjela bi da problemi sa ginekolozima nisu u -jaokakocudaseskinem stilu nego negodovanje na njihovo ponasanje i neznanje

ps: da, upravo su u srednjem vjeku koristili te izraze, a danas je i opste prihvaceno biti nazvan ribom/piletinom/cicom i ostalo
drago mi je da vam ne smeta
 
pa... ono, da si citala postove od ranije
vidjela bi da problemi sa ginekolozima nisu u -jaokakocudaseskinem stilu nego negodovanje na njihovo ponasanje i neznanje

ps: da, upravo su u srednjem vjeku koristili te izraze, a danas je i opste prihvaceno biti nazvan ribom/piletinom/cicom i ostalo
drago mi je da vam ne smeta

Da, čitala sam postove. To što ti imaš loše iskustvo ne znači da su svi ginekolozi ovog sveta debili. Da li to što je neko ginekolog u državnom domu zdravlja automatski znači da je nestručan? Mani me generalizacije. I mani me edukacije vezane za sredni vek. I mani me šta je danas kome prihvaćeno, ne vidim vezu sa mojim prethodnim postovima. I mani me procene šta mi smeta a šta ne!
 

Back
Top