Quantcast

PLANETARIJUM

DiscoScience

Primećen član
Poruka
924
Ej cao, astrologijo, hocu samo da vam mahnem! Ja ne mogu bez pozdrava dodem, to je kucno vaspitanje. Zdrakala sam druge forume (tek sad), najbolji likovi su ovde! :okok:
I kad je gorela astrologija od konflikata i banova, bas je bilo interesantno. Cela ekipa kad sam ja upala, Andja, Helena, Djavolja, Van, Meduza...onda, one zene Elle sto smo razmenjivale plesne video snimke, pa ona druga na S. konkrus za pesmu i tako. Agata mama. Bau gospodin... itd. I so i melem na ranu. :heart2::heart2::heart2: Na momente ko rod rodjeni. Bitnije mi bilo sta se ovde desava, nego u reali :hahaha1: Na momente :)
Ovi smajlici su mi prva liga.
Odlicni ste.

meduse

Ističe se
Poruka
2.217
Disko, ti si dvanaestak, evo nešto za tebe... Pozdrav, i želim ti sve najbolje :zag:

Albino, ja ne smem da gledam te horore sa eksplicitnim scenama rana i koječega... Imam traume posle i košmare... Ja samo bajke i sf...

albino

Zainteresovan član
Poruka
449
Albino, ja ne smem da gledam te horore sa eksplicitnim scenama rana i koječega... Imam traume posle i košmare... Ja samo bajke i sf...
Vidi nje..hug ^^....da ove reale mnogo više približe horor nego ovi formati koji " nadilaze stvarnost"..jer ovo za drugo uglavnom nemaju toliko suptilnosti da to vjerodostojno dočaraju...tako da je uglavnom sve u konačnici ravno dojmu crtanog filma. XD

p.s. why dvanaestak? disco na nivou temeljne osobnosti nema ni blizu naglašenu prirodu ribe...uprkos tome sto su joj iskustva predodredjena dvanaestom polju kroz tu temeljnu osobnost "neindividualno" naglašena. XP

Poslednja izmena:

meduse

Ističe se
Poruka
2.217
But of course... Užas... Dušu isplačem drhteći nad zmajevima... :fdlan: Kad gledam neke ljubavne tugaljivke, nekad mi i smeh izleti, a plačem kad gledam borbe u got. :rida::)

Ja ne volim tuđe komentare i utiske, uvek volim svoj doživljaj (Sunce na Asc, ovnovski momenti)... Zato nikad ne čitam komentare, eventualno pogledam rejting generalni, ali i to ne uvažavam mnogo jer uglavnom klinčurija glasa, i često imam ukus suprotan većini... Tako da, uzmi gledaj, pa ćeš tokom gledanja već oceniti da li ti se nastavlja ili ne...

agatha

Buduća legenda
Poruka
44.110
Ej cao, astrologijo, hocu samo da vam mahnem! Ja ne mogu bez pozdrava dodem, to je kucno vaspitanje. Zdrakala sam druge forume (tek sad), najbolji likovi su ovde! :okok:
I kad je gorela astrologija od konflikata i banova, bas je bilo interesantno. Cela ekipa kad sam ja upala, Andja, Helena, Djavolja, Van, Meduza...onda, one zene Elle sto smo razmenjivale plesne video snimke, pa ona druga na S. konkrus za pesmu i tako. Agata mama. Bau gospodin... itd. I so i melem na ranu. :heart2::heart2::heart2: Na momente ko rod rodjeni. Bitnije mi bilo sta se ovde desava, nego u reali :hahaha1: Na momente :)
Ovi smajlici su mi prva liga.
Odlicni ste.
gde ti je onaj lepi avatar?

albino

Zainteresovan član
Poruka
449
But of course... Užas... Dušu isplačem drhteći nad zmajevima... :fdlan: Kad gledam neke ljubavne tugaljivke, nekad mi i smeh izleti, a plačem kad gledam borbe u got.

Ja ne volim tuđe komentare i utiske, uvek volim svoj doživljaj (Sunce na Asc, ovnovski momenti)... Zato nikad ne čitam komentare, eventualno pogledam rejting generalni, ali i to ne uvažavam mnogo jer uglavnom klinčurija glasa, i često imam ukus suprotan većini... Tako da, uzmi gledaj, pa ćeš tokom gledanja već oceniti da li ti se nastavlja ili ne...
Cek ..pa ti kao da si znala sta sam htio napisati... XD
Da..mene upravo ovi moji odvraćaju ("zabranjuju" XD) da to i pocnem gledati (ali zbog drugih stvari)..tako da nemam pojma o seriji nista zapravo...samo su mi pustili onu divnu kompoziciju sto je pravio rak..e to mi je bilo dozvoljeno da cujem hahahaahah cek sad cu je naći

aha..evo nasao sam

albino

Zainteresovan član
Poruka
449
Hmmm, nisam znala... Sad sam videla, to neka epizodna uloga, zato je nisam ni zapamtila...
A sta je epizodna? Za taj horor..pa nije..ona je bas glavna uloga tu XD.
ako mislimo na isti..Mah meni je cool film zbog ambijenta i sto ima malo onog asmr momenta..a meni recimo nije uopste strasan XD

p.s jesi ovo ti ? A vidi se arhetip duple djevice

meduse

Ističe se
Poruka
2.217
Pa, da još ovde poza nekako devičanska ahahah...

Ma, kažem za tu Čaplinovu unuku u seriji Game of Thrones, glumila je epizodnu neku kratku ulogu, pa je nisam uopšte zapamtila, ni primetila...