Planeta Mars-izvor goriva?

Danas sam cuo da je neka Americka letelica sletela na planetu Mars. Kada sam cuo sumu kolika je suma novca koju su odvojili zbog toga, zapanjio sam se. Posle je neki covek dodao da kad sledeci put gledamo planetu mars da se setimo da Amerikanci imaju vec 3 baze tamo... tja... sta ce im to?
razmislio sam i dosao do resenja! Mozda ima nafte ispod povrsine, a ne led, kako oni kazu!

Iluminatu pomagaj!

Aha, a koliko kostaju letovi do Marsa i nazad, tj. koliko se goriva potrosi, sta je tu isplatljivo i ko ce na marsu da zivi, cista nebuloza, :lol:
 
Aha, a koliko kostaju letovi do Marsa i nazad, tj. koliko se goriva potrosi, sta je tu isplatljivo i ko ce na marsu da zivi, cista nebuloza, :lol:

Jako mnogo. Nemoguće izvesti, ne zbog cene, već zbog toga što se ne može poneti dovoljno namirnica do tamo za posadu, pa čak ni za jednog astronauta. Već sam pisao o tome. Ne piše se "isplatljivo", nego "isplativo", i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ. Ojha.
 

Back
Top