ПЛАН АМЕРИКЕ ЗА КОСОВО !

_Milanche_:
Rusija je danas sila ogranicenog kapacteta i po svom uticaju u dogledno vreme nece moci da se meri sa SAD.
Ona je izuzetno mocna kad su u pitanju stvari koje se ticu bivsig republika sovjetskog saveza ali sto se tice globalnog nivoa Rusi su jos uvek samo folklor.
Da je istina ovo sto ja kazem mozete videti kad je u pitanju situacija na bliskom istoku a videcete koliko ce biti bitno rusko misljenje akd je u pitanju status Kosova.
U dogledno vreme jos uvek ce SAD i EU biti oni koji ce krojiti nasu sudbinu tako da je "uzdanje u Ruse" jos jedna iluzija.


Evo ovih 6 godina uzdate se u Ameriku i EU i kao sto vidimo "odlicno nam ide" . Nikad gore
 
jedite_kod_Joa:
У,бре Нексусе,шта ти то значи?
Ево,ако ти је битно,ја сам први рачунар купио још за време Слобе...била ваљда `96...


sta mi znaci... :roll:
zna se sta znaci...vecina ljudi koji su devedesete proveli u hibernaciji, jer samo takvi mogu da pricaju da je onda bilo bolje, su takve stvari kupili posle Slobe...i kola, frizidere, masine sa ves...itd...
evo ti drugog pitanja, ako ti se to ne svidja...
koliko imas kreditnih kartica?
koliko si ih imao '96.?

takva recenica, da je onda bilo bolje, je...ja nemam reci...mozes li da ukapiras to?
ja ne znam kako taj moze da zivi sa sobom posle necega tako izgovorenog...
tu nema rasprave, kapiras?
 
Nexus 6:
sta mi znaci... :roll:
zna se sta znaci...vecina ljudi koji su devedesete proveli u hibernaciji, jer samo takvi mogu da pricaju da je onda bilo bolje, su takve stvari kupili posle Slobe...i kola, frizidere, masine sa ves...itd...
evo ti drugog pitanja, ako ti se to ne svidja...
koliko imas kreditnih kartica?
koliko si ih imao '96.?

takva recenica, da je onda bilo bolje, je...ja nemam reci...mozes li da ukapiras to?
ja ne znam kako taj moze da zivi sa sobom posle necega tako izgovorenog...
tu nema rasprave, kapiras?
Odlično Nexuse. Dobro primećeno. Već par puta sam naglasio da se malo razmisli (znači objektivno da se sagleda cela situacija u posl. 15 godina) pre nego se kaže da je bilo bolje ranije. Kako god da je sada, ono pre nikako nije moglo da se nazove boljim.
 
Nexus 6:
sta mi znaci... :roll:
zna se sta znaci...vecina ljudi koji su devedesete proveli u hibernaciji, jer samo takvi mogu da pricaju da je onda bilo bolje, su takve stvari kupili posle Slobe...i kola, frizidere, masine sa ves...itd...
evo ti drugog pitanja, ako ti se to ne svidja...
koliko imas kreditnih kartica?
koliko si ih imao '96.?

takva recenica, da je onda bilo bolje, je...ja nemam reci...mozes li da ukapiras to?
ja ne znam kako taj moze da zivi sa sobom posle necega tako izgovorenog...
tu nema rasprave, kapiras?

Нексусе 6, забрињаваш ме... нарочито у делу који сам увеличао.....питам се одакле си ти у ствари? Па у нашој кући у БГ. је то што си ти најбројао постојало и за време Броза а кола и фрижидер и пре Броза.....о чему ти то......... :roll: :roll: :roll:
 
~Petar~:
eremita,chak i da nisi nekim sluchajem kupio nove stvari,danas ne sipash nesto sto lichi na benzin iz kante na ulici.recimo to

i odakle ti keve ti frizider pre broza?:)

Па постојали су фрижидери који нису били на струју. Лети су из ледаре ледаџије доносиле испред куће велике табле леда и онда су се оне стављале у фрижидере који су се отварали са горње стране и имали унутра све од лима и простор где се стављао лед. Тај простор био је тако обложен да се лед споро топио. 8-) Прц !
 
eremita:
Па постојали су фрижидери који нису били на струју. Лети су из ледаре ледаџије доносиле испред куће велике табле леда и онда су се оне стављале у фрижидере који су се отварали са горње стране и имали унутра све од лима и простор где се стављао лед. Тај простор био је тако обложен да се лед споро топио. 8-) Прц !
I TO JE DOBRO??? PLUS??? POZITIVNO U ODNOSU NA OVO SAD?????
 

Back
Top