ПЛАН АМЕРИКЕ ЗА КОСОВО !

Chedo Kokardic:
Mnogo vise dobijamo ostajanjem van NATO nego da smo u njemu. Kad smo van njega ne trosimo 6 milijardi za americko rashodovano naoruzanje, plus ne idemo po svetu da ginemo za americke interese. Sve i da to uradimo nista ne dobijamo to nam je i stavljeno do znanja.

E pa kad nista ne dobijamo onda u tome i ne treba da ucestvujemo.
eto razmisli ti malo...sta mislis da smo 1999 bli zemlja clanica NATO-a kako bi se stvari odvijale...
 
_Milanche_:
hocemo li mi pomoci amerikancima u tom ratu?

3.gif
3.gif
3.gif




Је л' ти то Буш лично јавио.......или..........
 
_Milanche_:
hocemo li mi pomoci amerikancima u tom ratu?

Ako hocete vi iz DS-a da oformite jednu dobrovoljacku brigadu kamikaza i da idete da ginete za Amerikance , ja mislim da cemo im pomoci. Ako necete e onda nista.

Sve je na vama - dokazite vase prijateljstvo i saveznistvo na delima :D

Ocekujem da brigadu predvodi najmanje podpredsednik DS-a Dusan Petrovic :lol:
 
Здравствуйте, братья славяне-сербы! Я пишу из России. Мы очень переживаем за Сербию. Косово-Сербская территория! Америка - наш общий враг. Мы всегда будем бороться за свою землю и за землю братьев славян. Смерть нашим врагам!
Россия скоро наберёт силу и выбьет американцев из Югославии!!! Я пойду воевать в Косово против албанцев и америки если надо!
 
Сергей:
Здравствуйте, братья славяне-сербы! Я пишу из России. Мы очень переживаем за Сербию. Косово-Сербская территория! Америка - наш общий враг. Мы всегда будем бороться за свою землю и за землю братьев славян. Смерть нашим врагам!
Россия скоро наберёт силу и выбьет американцев из Югославии!!! Я пойду воевать в Косово против албанцев и америки если надо!

Zidi - наш общий враг ....
 
Сергей:
Здравствуйте, братья славяне-сербы! Я пишу из России. Мы очень переживаем за Сербию. Косово-Сербская территория! Америка - наш общий враг. Мы всегда будем бороться за свою землю и за землю братьев славян. Смерть нашим врагам!
Россия скоро наберёт силу и выбьет американцев из Югославии!!! Я пойду воевать в Косово против албанцев и америки если надо!


KO ne zna ruski evo sta je nas ruski brat napisao odprilike ne znam nesto posebno ruski al to je to:

Draga braco Srbi,

Pisem vam iz Rusije. Mi mnogo patimo zbog Srbije. Kosovo je srpska teritorija a Amerika nas zajednicki i glavni neprijatelj. Uvek cemo se boriti za nasu zemlju i zemlju nase brace Srba-Slovena! Smrt nasim neprijateljima!
Rusija je uskoro skupiti snage/vojsku i proterati amerikance iz Jugoslavije! Nadam se da cu i ja doziveti da idem u rat protiv Amerikanaca i Albanaca na Kosovu!
 
Сергей:
Здравствуйте, братья славяне-сербы! Я пишу из России. Мы очень переживаем за Сербию. Косово-Сербская территория! Америка - наш общий враг. Мы всегда будем бороться за свою землю и за землю братьев славян. Смерть нашим врагам!
Россия скоро наберёт силу и выбьет американцев из Югославии!!! Я пойду воевать в Косово против албанцев и америки если надо!

Мой дорогой русский брат, Я хочу возблагодарить вас для полностью вашей поддержки. Братство с русскими вечно. Вы показали нам то в истории. Я надеюсь что Россия продаст некоторое хорошее современное видо оружия к Сербии, как S-400 так, что мы сможем совместно воевать против американцов и албанцев! Сербия Длиной В реальном маштабе времени! Россия Длиной В реальном маштабе времени!

Огорченно для моего плохого русского :)
 
Chedo Kokardic:
KO ne zna ruski evo sta je nas ruski brat napisao odprilike ne znam nesto posebno ruski al to je to:

Draga braco Srbi,

Pisem vam iz Rusije. Mi mnogo patimo zbog Srbije. Kosovo je srpska teritorija a Amerika nas zajednicki i glavni neprijatelj. Uvek cemo se boriti za nasu zemlju i zemlju nase brace Srba-Slovena! Smrt nasim neprijateljima!
Rusija je uskoro skupiti snage/vojsku i proterati amerikance iz Jugoslavije! Nadam se da cu i ja doziveti da idem u rat protiv Amerikanaca i Albanaca na Kosovu!

Да, Вы правильно перевели. Извините я не говорю по-Сербски!
А Вы здорово владеете русским языком!
 
Chedo Kokardic:
Radi isto kao Kina u vezi Tajvana ili Grcka u vezi okupiranog severnog Kipra. Zapreti sankcijama i prekidanjem odnosa sa drzavom koja uspostavi odnose sa okupiranom teritorijom. I plus preko svoje teritorije ne dozvoljava nikakav tranzit ljudi, robe i bilo cega sto ima veze sa tom okupiranom teritorijom.

Zapretices sankcijama evropskoj uniji, americi , kini i rusiji???? :D :D :D :D

Vec je poceo evro da pada, od same tvoje pretnje, :D ...imaj srca, bradati genije ekonomije, unistices privrede tolikih zemalja, ako im uvede Srbija sankcije na maline :D :D :D

A i ovo je dobro, da nista ne prelazi i ne prelece preko Srbije..........da se malo nauzivamo mira i tisine..............prazni autoputevi , pruge, Dunav. vazdusni prostor..........Srbija - velika banja za zivci............. :roll:

Koliko je tebi, mali , godina???? :confused:
 
Chedo Kokardic:
Ako hocete vi iz DS-a da oformite jednu dobrovoljacku brigadu kamikaza i da idete da ginete za Amerikance , ja mislim da cemo im pomoci. Ako necete e onda nista.

Sve je na vama - dokazite vase prijateljstvo i saveznistvo na delima :D

Ocekujem da brigadu predvodi najmanje podpredsednik DS-a Dusan Petrovic :lol:
Ахахахахаааааааааа.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: аааааааааа и женску доберовољачку бригаду коју би предводила она њихова Чомићка.......... :razz: :razz: :razz:
 
bgd011:
Najavom ruskog veta zagovornici otcepljenja KiM stavljeni su u pat poziciju. Ili ce zarad svojih lokalnih siptarskih saveznika prekrsiti ne samo medjunarodno pravo nego srusiti i sadasnji sistem bezbednosti u svetu, ili ce (sto je daleko verovatnije) zarad mnogo vaznijih globalnih ciljeva ipak popustiti i ostaviti siptarske teroriste na KiM na cedilu...

Ipak, sada svi mogu videti kako bi se o KiM odlucivalo da je prihvacen diktat iz Rambujea prema kojem bi se o sudbini KiM odlucivalo van okvira UN u jednoj uzoj grupi gde se Rusi ni za sta ne bi pitali...

Rusi najavili opet veto??? :D :D :D

Yebote, opet braca malo da se ogrebu ustupaka preko nasih ledja....
Cim se braca naostre da , satro brane nase interes, mi dobijemo po doopetu......... :roll:

Sta lli im sada treba???

A veto???..........oce, kada vam ustane Sloba ispod bukve........ :-D
 
jedite_kod_Joa:
Ако ће заобилазити УН,то значи да резолиуција 1244 остаје на снази!Морамо тражити поштовање те резолуције.

Ti si sa one planete, Pluton, sto je izgubila status planete , po rezoluciji UN 2468, pa si dosao da nam pricas bajke o rezoluciji 1244, za koju je vec resena stvar , da se potpuno revidira, cak i ukida.............. :roll:
 
Chedo Kokardic:
Мой дорогой русский брат, Я хочу возблагодарить вас для полностью вашей поддержки. Братство с русскими вечно. Вы показали нам то в истории. Я надеюсь что Россия продаст некоторое хорошее современное видо оружия к Сербии, как S-400 так, что мы сможем совместно воевать против американцов и албанцев! Сербия Длиной В реальном маштабе времени! Россия Длиной В реальном маштабе времени!

Огорченно для моего плохого русского :)
Вы очень хорошо владеете русским.
С-400 (Тополь) стоит на вооружении нашей армии. В нашем регионе (Саратов) такие боевые комплексы несут боевую службу.
Такое оружие нашему продажному правительству надо было Вам не продать, а подарить ещё в 1998 году, тогда никто не посмел бы бомбить Югославию, а по албанцам мы бы "скучали" бы сейчас. Америке я никогда не прощу смерть славян, разрушенные православные храмы и многое другое!
 

Back
Top