Plaču li kad ih ostavljate u vrtiću?

Plače li vaše dete?

  • Da, svaki put kad ostavim dete, plače

  • Plakaolo je samo na početku dok se nije naviklo

  • Ne, nikada nije plakalo kada ga ostavim

  • Ne ide u vrtić


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
da, da vexy - potpuno sam šokirana ali potpuno!!!
uopšte ne znam šta sad da radim... kakva im je to fora pobogu?
Ebeš mi mater ima da ih prijavim... ako ih ne prebijem pre toga...

Znači bukvalno i slovima 5 dana je sastavila, s tim što je išla prvo 4 dana i onda danas posle pauze od 12 dana zbog prehlade prvi put krenula ponovo... I zamisli plakala je? I uznemirila im klince.

Ooooooooooooo gde mi živimo :roll:

Da nije ove ankete još bi se i zabrinula....
 
Ovi odustali od mog deteta... Kažu da će da nam vrate pola para jer mala plače i ljuta je i neće da razgovara sa njima, ne mogu da se zamajavaju s njom jer ima mnogo druge dece kojima isto treba pažnja... sad mi javio žmu...

Di je mirka sad?

... kad me kap nije oplalila - 5 dana su sastavili s njom.

i što sam ja maltretirala dete da me neko pita :?

... uznemirava im decu koja su već duže vreme tamo pa im se ne isplati da se bakću s njom.... pa kako da ne plače? Nikad se nije odvajala od nas...

o pobogu... bem ti i vrtiće i sve u materinu


Tu je Mirka , kad zoves :)

Pajz vamo.
Promenila sam ih ....znas vec pricu.
Odma da si zvala i da si trazila gazdaricu i pitala je bas ovo sto si nas pitala.
Kakvo je to neodgoovrno ponasanje, ako nisu kadri da se balcu i nemaju zivaca sto su se uopte upustali u to. Ne razumem sta su mislili da ce da se desi da ce tako malo dete odma da im padne i zagrljaj i da se prilagodi . :roll:

Ako ti neces ja cu da zovem !

Osim toga sad kad seovo dogodilo sve i da je ostave kakav cete odnos imati i kakvu dalje saradnju ...a to je najvaznije komunikacija na relaciji roditlj - vaspitac. Bez toga nema sanse da dete bude srecno u vrticu. Rekla sam ti adaptirace se ona pre il kasnije al treba ti da se adaptrias pre toga.

Po meni ovo je neodgovorno i znaci da nisu kadri da ispostuju tvoje zahteve pa prema tome mozda i nije lose sto se to pokazalo sad na samom pocetku nego kad se ona vec smesti i ostvari kontakt i sa decom i sa vrticem.

MAla , gore lgavu , desava se to , uzmi pare , uzmi dete , nahebi im se mame posteno , argumentovano naravno , i kreni u novu potragu za vrticem ,al sledeci x naglasi da si to dozivela i pitaj jesu li kadri da se izbore sa njenom adaptacijom il nisu za dobrobit deteta :)

Citam te ....ako treba imas moj br ...ja cu da zovem da se svadjam.
 
Јеее...ја бих попиздела!!!
Па то је њихов посао! За то су плаћене! Није то ни прво ни једино дете које плаче у вртићу!!!

Не знам да ли је приватни вртић обавезан да има психолога (мени је логично да би требало да има, макар као консултанта) да буде помоћ и саветник родитељима у периоду прилагођавања...

Друго да је то био неки дуги времнски период па да је њихов стручни тим вама предложио да је повучете из обданишта јер дете превише пати....али после тако кратког рока, тек тако???? :eek:

П.С.
...И турила бих их у новине....:evil:
 
П.С.
...И турила бих их у новине....:evil:

Razumem ja taj bes, al od tog posla nema nista, samo rasipanje energije. A to govorim jer sam se i ja jednom bas opekla po tom pitanju, s tom razlikom sto kada sam htela decu da ispisem nisu hteli ni novac da mi vrate. A onda sam bila ljuta na sebe samu sto sam dozvolila da poverujem u njihove bajke, umesto da sam se temeljno raspitala po kraju:roll: Moj savet je - naci novi vrtic iskljucivo po prporuci
 
Jedno je istina ....mi mozemo i zelimo njih u novine al novine ne zanima to, nije dovoljno skandalozno .

A mozda bas tu lezi resenje problema , kad bi neke novine htele da objave sve ove price onda se takve stvari vise ne bi dogadjale ....jer ko bi ikad upisao dete u vrtic o kome je npr press pisao lose .

Pa kad bi takva jedna redovna rubrika postojala , bas bi volela da vidim koji bi privatni vrtic ovoliko fulao i davao sebi za pravo , nego bi se sve utrkivali koji ce po dobrom da se istakne...

Al sve su to pusti snovi.

Dok ne resimo pitanje kvaliteta i kvantiteta po pitanju svega u ovoj zemlji pa i vrtica ostaje samo da se ovako relativno javno o tome prica . Pa kad sutra neki roditelj na googlu ukuca ime vrtica kao prvo u pretrazi ce da izadje bas Bekin post.

Bas da vidim ko ce onda da upise dete u taj vrtic i koliko ce da traju sa tom poslovnom politikom.

Moj savet ...pitati po kraju al ne uzimati zdravo za gotovo .
Hiljadu ljudi , hiljadu cudi , nemamo svi iste kriterijume za dobro.
 
E Beki, tek sad sam videla šta ti se izdešavalo u međuvremenu i otkačila skroz!
Ma ja bih ispod zemlje iskopala novine koje bi mi objavile priču, stavila bi ih na internet, mm bi mi pomogao, ma zapalila bih im vrtić!
I rekla bih ti da ne filozofiraš nego da lepo pošalješ dete u državni vrtić, ali vidim da si to već sama uradila. :D
Ja sam ubeđena da je za decu tamo mnooogo bolje jer rade ljudi koji imaju jako puno iskustva i umeju sa decom.
Kakvi su to bre vaspitači koji ne umeju da smire dete koje plače kad krene u obdanište kad se to dešava sa svakim detetom?
Čudi me da si ti to tek tako pustila. Mislim, ipak si ti svađalački tip i ne daš da te zajebava ko kako stigne! :D
Što kaže Mirka, daj vamo telefon da im ja kažem! :besna:
 

Back
Top