PITANJE?

sarajka2007:
Iako sigurno postoje izuzeci, mislim da zene ne glume kad glasno uzdisu, citaj - vriste, stenju. Bez daljnjeg, vecinu muskaraca to pali. Ali ja bih postavila pitanje muskarcima zasto i oni ne uzdisu:) Pa i nas mozda pale te stvari.
Bas tako sarajka
A osim toga, zasto mislite da zene stenju ili vriste da bi time samo ugodile muskarcima?? Ja bas i nevristim, ali stenjem i glasno uzdisem i time i sebi pojacavam zadovoljstvo i to neradim cak ni namjerno vec jednostavno pustim da iz mene izlaze svi ti zvuci prirodno. E sad, intenzitet tih zvukova... to zavisi i od njegovog "angazovanja" ;-)
 
Enfroz2891.:
Da budem potpuno iskren,ako bi bilo mnogo vike i dreke meni bi prva asocijacija bila da folira.


Pazi ima toga..ali i to foliranje se lako oseti... :)

Sve u svemu stenjanje oba pola je pozeljno...ukoliko je iskreno...iz dushe :lol:
 
Ne bih mogla da izdržim bez ikakvog zvuka ili uzdaha...mislim da bih explodirala...
uzajamno stenjanje je neka vrsta međusobne komunikacije koja prevazilazi reči...
...uf,hoću opet (pokrenule su mi se neke sličice u glavi)
 
Ja ispustam krike, nekad malo i preteram :), ali...to nije foliranje! Ne znam, nikada nisam spavala sa deckom koji me ne privlaci, ali zato kada uzivam onda ga bas uzivam...i opustim se maximalno, i nije me sramota . Mene vise "brine" kada on cuti...hmmmmm.... to me cak i nervira grrrrrrrrrr
 
BanovanKorisnik:
ja mislim da si ovo odglumila...
hush.gif
Pssssssstt!
throw.gif
 

Back
Top