Pitanje za zenskice ali da daju iskren odgovor a ne drustveno prihvatljiv

Svaka osoba je drugačija...nemoj generalizovati, molim te :-)

Razumijem razloge zašto žene ili muškarrci spuštaju kriterijume - zar ne misliš i ti da je najvažnije da čovjek, kao društveno biće, ne ostane sam?
Uvijek je gubitnik onaj ko se ne prilagodi novonastaloj situaciji u životu, a u to spada i manjak izbora partnera!


Kako da bude srećan čovjek koji se ne mijenja i ne prilagođava ničemu, pa tako i ovome?
Postujem kad covek shvati gde je gresio pa to bude uzrok promena, ali kad se promenis da ne bi zakasnio na poslednji voz mi je nekako neiskreno prema svima a najvise sebi.
 
Cega sam se ja setila, on nas stalno podseca kako je najveci heba

Ili ti njih ili one tebe ;)
1652132851237621596166516850286.jpg
 
Gdje je politička korektnost kad se kaže da mi žene propadamo sa godinama? Hahahaha
Šalim se, nemojte samo politički korektno

Nije samo da se stari, već su i žene i muškarci u brakovima u 40im. Nisu svi slobodni kao u 20im, mada pred kraj 20ih i tad se već proberu cvjetići, i muški i ženski😁
Nije samo da zrelimo iliti propadamo
Da....I pevcu vreme ide ,tj kako vi kazete u Srbiji.......Citiram jednu moju bivsu koleginicu "Bolje je biti i kvalitetno sam nego trpiti budalastine radi lijepe ambalaze......Danas nema pravila sto se tice braka u bilo kom uzrastu......U manjim sredinama to je postao klise sa mnostvom unutrasnjih problema........A meni je od toga muka........Poenta je ipak naci nesto bez puno stresiranja sa solidnim mjesecnim prihodom.Ende...
 

Back
Top