Pitanje za zenskice ali da daju iskren odgovor a ne drustveno prihvatljiv

izuzetan

Primećen član
Poruka
807
Pitanje za zene. Da li je lepsi muskarac koji ima hronicnu bolest a prelepog je fizickog izgleda ili ruznjikav a savrseno zdrav?

Pritom da pojasnim LEP muskarac za zene je onaj ko je visok preko 190cm ima siroka ramena, crnu kosu, crne oci, crne obrve i malo je debeljuskast. A ruzan je onaj ko je niskog rasta i mrsav. Dakle za zene nema veze sa lepotom crte lica muskarca vec iskljucivo visina, boja kose, i tezina.

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.032
Pitanje za zene. Da li je lepsi muskarac koji ima hronicnu bolest a prelepog je fizickog izgleda ili ruznjikav a savrseno zdrav?

Pritom da pojasnim LEP muskarac za zene je onaj ko je visok preko 190cm ima siroka ramena, crnu kosu, crne oci, crne obrve i malo je debeljuskast. A ruzan je onaj ko je niskog rasta i mrsav. Dakle za zene nema veze sa lepotom crte lica muskarca vec iskljucivo visina, boja kose, i tezina.
A jel i crnac mozda …

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Mogao si istaći samopouzdanje i harizmu kada već pišeš o ljepoti muškarca na netipičan način.

Iz postavke pitanja, čini se da pridaješ značaj više stvarima koje će nekoga privući baš na prvu, valjalo bi raditi i na drugim karakteristikama, bio si 'lep' ili ne tako 'lep' po tcojim kriterijumima ;-)

Pa dobro, taj je poznat i pun para, covek nije reko da su ovi gore poznati.
Imam par poznanika muzičara sa fakulteta iz lokalnih rock bendova. Imaju žena i jesu skrndelj

Poslednja izmena:

Keva

Elita
Poruka
23.803
Mogao si istaći samopouzdanje i harizmu kada već pišeš o ljepoti muškarca na netipičan način.

Iz postavke pitanja, čini se da pridaješ značaj više stvarima koje će nekoga privući baš na prvu, valjalo bi raditi i na drugim karakteristikama, bio si 'lep' ili ne tako 'lep' po tcojim kriterijumima ;-)

Imam par poznanika muzičara sa fakulteta iz lokalnih rock bendova. Imaju žena i jesu skrndelj
Gitara cuda cini :manikir:

Enishi_Yukishiro

Domaćin
Poruka
3.589

Koje bolesno pitanje, ne biramo mi da li neko ima hroničnu bolest ili je ružnjikav, kad klikne sa tom osobom, klikne. Ako i NE lep muškarac nije isti za sve žene. Ja prvenstveno nemam tip muškarca ali meni lep muškarac nije visok od 190cm i debeljuškast niti mora da ima i crne oči i kosu i tako to.

pura moca

Zaslužan član
Poruka
120.759
Gitara cuda cini :manikir:
1652000731202.png

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.