Pitanje za zenskice ali da daju iskren odgovor a ne drustveno prihvatljiv

Zika34

Primećen član
Poruka
591
Gdje je politička korektnost kad se kaže da mi žene propadamo sa godinama? Hahahaha
Šalim se, nemojte samo politički korektno

Nije samo da se stari, već su i žene i muškarci u brakovima u 40im. Nisu svi slobodni kao u 20im, mada pred kraj 20ih i tad se već proberu cvjetići, i muški i ženski😁
Nije samo da zrelimo iliti propadamo
Ali to pristajanje na nesto sto ti se gadilo ili sto pre 5 godina ne bi pogledala je prvenstveno pisanje po sebi. Budite dosledne do kraja...

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Ali to pristajanje na nesto sto ti se gadilo ili sto pre 5 godina ne bi pogledala je prvenstveno pisanje po sebi. Budite dosledne do kraja...
Svaka osoba je drugačija...nemoj generalizovati, molim te :-)

Razumijem razloge zašto žene ili muškarrci spuštaju kriterijume - zar ne misliš i ti da je najvažnije da čovjek, kao društveno biće, ne ostane sam?
Uvijek je gubitnik onaj ko se ne prilagodi novonastaloj situaciji u životu, a u to spada i manjak izbora partnera!

Kako da bude srećan čovjek koji se ne mijenja i ne prilagođava ničemu, pa tako i ovome?

Enina

Elita
Poruka
20.780
Pa da, ko meni, u sred braka. I sad treba da me ostavi zbog toga?
Ma nema razloga.Ja znam jednu.Ovo iz zivota.Rodila mu i dobije tako hronicnu bolest,nesto na mozgu.Pocne da sepa.Ostavi je.Nakon tri godine,drugi je ozeni kojem nije smetala bolest,ni to sto sepa na nogu.
Poruka je automatski spojena:

Pa to ovaj treba da zna,da bolest ne bira jesi mlad,lijep,desi se nenadano.
Poruka je automatski spojena:

Izvini,jeli hronicna bolest?

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
5.960
Pitanje za zene. Da li je lepsi muskarac koji ima hronicnu bolest a prelepog je fizickog izgleda ili ruznjikav a savrseno zdrav?

Pritom da pojasnim LEP muskarac za zene je onaj ko je visok preko 190cm ima siroka ramena, crnu kosu, crne oci, crne obrve i malo je debeljuskast. A ruzan je onaj ko je niskog rasta i mrsav. Dakle za zene nema veze sa lepotom crte lica muskarca vec iskljucivo visina, boja kose, i tezina.
Onaj sa sto vise nula.

buudala

Legenda
Poruka
64.438
Pitanje za zene. Da li je lepsi muskarac koji ima hronicnu bolest a prelepog je fizickog izgleda ili ruznjikav a savrseno zdrav?

Pritom da pojasnim LEP muskarac za zene je onaj ko je visok preko 190cm ima siroka ramena, crnu kosu, crne oci, crne obrve i malo je debeljuskast. A ruzan je onaj ko je niskog rasta i mrsav. Dakle za zene nema veze sa lepotom crte lica muskarca vec iskljucivo visina, boja kose, i tezina.
Nisam bas zenskica, al logicki gledajuci reko bih da si sam sebi odgovorio u uvodnom postu.

Lepsi je onaj lepsi.
Ruznjikavi je kako si sam primetio, nekako ruznjikav..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.