Quantcast

Pishi mi brate,oooo

Poruka
6.124
Behu to davna vremena (dobro ne bas tako davna). Kada sam poceo da studiram racunarsku tehniku, polako sam poceo da zaboravljam da pisem.
A pored SMSa, mail-a, Skype-a, Voip-a vise ne vidim potrebu za pismima. Ovako sa odredjenom osobom mozes da stupis u kontakt odmah, a ne da cekas 100 godina i pitas se u kom memljivom magacinu sada lezi tvoje pismo i da li ti postar redja sve po spisku sto ne moze da nadje adresu ili sto ne moze da procita tvoj rukopis.
U skorije vreme sam primao i slao samo paketice (primao sam po neku razglednicu) i to mi je dosta.

Nego sad zamisljam neke buduce generacije koje ce se na ovoj temi pitati: "Ljudi salje li jos neko mail ili SMS, ja tako ceznem za tim vremenima, ova glupa telepatija ubija svaku volju za zivotom".:D

Warden_Assasin

Ističe se
Poruka
2.381
Dopisivala sam se sa nekim drugaricama, daaaaaaaaaavno, a upoznala sam ih preko nekog chasopisa... ali smo se medjusobno&uzajamno zaboravile, pa se ne dopisujemo... samo za Novu Godinu poshaljem chestitku rodjacima u Danskoj...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.