peticija za krvoloka...

etta

Obećava
Poruka
57
Vec duze vreme posmatram ovog krvoloka,bezveze se javlja svakom,lupa samo neke gluposti,jednom recju samo kvari ovaj forum svojim dosadnim odgovorima i provokacijama..ko je za to da se on iskljuci sa foruma?
 
Devojko, kada svoj brojh poruka ( 28 ) uporedish sa krvolokovim (par hiljada) zar se ne uplashish od pomisli da se i tebi tako neshto moze desiti za par godina, neka vrsta mutacije ili josh gore EVOLUCIJE? Mozda se to svima deshava tokom korishtenja krstarice, u smislu posledica izlozenosti radijaciji, a stepen ostecenja zavisi od intenziteta radijacije i duzine trajanja izlozenosti?
 
tralalala:
Ovo me podseti na recenicu iz mog tinejdzerskog dnevnika:
"Posto sam vec duze vreme osecala da sa nama nesto nije u redu, zamolila sam drugaricu da porazgovara sa njim." Zabavljali smo se ukupno 9 dana. :D

Mozda nisam shvatio ali- da li se ti pojavljujes na Burekovom forumu, podforum astrologija? I zar se tamo ne predstavljas sebe u muskom polu? Ili mozda samo imate slicni nick...
 
Ma, ljudi, nemojte tako sa Ettom, ne misli ona ništa loše, jedino me želi SAMO ZA SEBE, pa je to progovorila LjUBOMORA iz nje, pogotovo kada je Laki Luk najavio mogućnost mutacija, a ona, s' pritajenom čežnjom, analizira koji bi to deo organizma moglo da zahvati ... :lol:
 
etta:
Vec duze vreme posmatram ovog krvoloka,bezveze se javlja svakom,lupa samo neke gluposti,jednom recju samo kvari ovaj forum svojim dosadnim odgovorima i provokacijama..ko je za to da se on iskljuci sa foruma?

Mislim da si ti Krvoloka shvatila mnogo ozbiljnije nego što si trebala...
Sa 28 poruka, ti nemaš prava da zahtevaš da se neko isključi sa neta. Ustvari nemaš uopšte pravo na to..Ako ti se ne sviđa šta on piše, nemoj čitati i kraj.
 
Nije u stvari bitno da li izbaciti krvoloka ili ne (NAZIV: SOFRONIJE LAJAVI KRELAC bi mu bolje stajao (lik petla iz crtaca koji je veoma dosadan)) jer je on je dosadan, nepozvan i lupa gluposti :D Ali ce se na ovaj nacin videti prava slika posetioca foruma jer od stava koji zauzmu prema njemu ce mnogo reci o sebi pa zato svaka cast za pokrenutu temu ;-)
 
Jugoslovenka:
Mislim da si ti Krvoloka shvatila mnogo ozbiljnije nego što si trebala...
Sa 28 poruka, ti nemaš prava da zahtevaš da se neko isključi sa neta. Ustvari nemaš uopšte pravo na to..Ako ti se ne sviđa šta on piše, nemoj čitati i kraj.
Aman sestro draga, odskora renovirana krstarica ima funkciju koja se zove "lista ignorisanih korisnika", po nekoj mojoj predpostavki (nisam josh isprobao) trebalo bi da sprechava nepozeljne da se upisuju na temi (vlastitoj), bar tako mislim. Zna li uopshte neko chemu sluze lista prijatelja i lista ignorisanih?
 
Radi se o tome sto on na svaku moju temu ili pitanje mora da daje svoj glupi komentar,jos i da citira napisano...Jos nijednom nisam videla da je nekom normalno odgovorio,i neznam kako ta osoba ima toliko vremena da provodi ovde.Nervira me njegov glupi stil koji forsira,i porucujem mu da se nikad vise ne javlja ni na jednu moju temu ili postavljeno pitanje,mene nek ignorira,a drugima nek se javlja.
 

Back
Top