Quantcast

peticija za krvoloka...

Astrodita

Domaćin
Poruka
4.933
Bre,bre,bre, dokle vi odoste? I to sve na Astrologiji ! Hajde,smirite strasti,zagrlite se i poljubite ! :-D
Krvoloku, koji uopste nije krvolocan, i svim ucesnicima tema, zelim lepu, srecnu i uspesnu 2006.,sa zeljom da se svi ovde opet okupimo i opusteno druzimo, vasa Astrodita! :-D

arabella

Primećen član
Poruka
536
ja sam nova ovde, nemam pojma ko je krvolok, ali iz vase price, moram priznati ,postao mi je krajnje simpatican............
znate ono, kad prestanu da pricaju o vama, padate u zaborav i gotovo...
mislim da krvolok ne mora da se boji toga...
pozdrav svima 8)

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
nisu fore, krvolok je samo odlican psiholog, problem je ako ga ne razumete....ali ako udjete u sustinu od njega mozete svasta da naucite:)
i mislim da covek nema lose namere i da se samo zeza,...tako da ne pizdite tu bezveze nego shvatite to samo kao zdrav humor sto i jeste:)
krvolok je Saturn na astrologiji, ljut ali te razdrma pomeri iz stagnacije i usmeri mentalno u pravom smeru:)
sad ja mogu da pisem roman o krvoloku, iako ga samo povrsno citam, ali imam fotografski vid i pamcenje...
idem da ne preteram:)

Astrodita

Domaćin
Poruka
4.933
Bebo, škorpijo...ma nisi ti škorpija, već zovem onu koja jede škorpije, hajde,obe pogledajte moj help-post na Samantinoj temi:Saturn! :sad:
Mady ne mogu da dozovem, a baš bi mi trebala! Dva prava Astrologa su mi tumačili aspekte na dva različita načina.Zbunjena sam! :roll:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.