Pesma Evrovizije 2011!

Da rezimiramo, komsijsko i ostalo glasanje. Nina gora i od onog kako se zvase od prosle godine. Od Svedske i Nemacke nijedan poen. Zadnje vreme doslo.

Kakvo je glasanje bilo jos sam i zadovoljan kako je prosla Gruzija.

Azerbejdzan deluje kao neki plagijat Kejt Bush. Ali bolje i oni nego Svedska ili Ukrajina.
 
Evrovozija 2011... umesto laksativa... izvrsno deluje!
Ne znam da l' je na celom takmicenju imalo 3 pesme da valjaju... i one su zavrshile negde pri kraju... Svajcarska, Engleska, eventualno Estonija...
Ovo ostalo... na celu sa slatkastim Azerbejdzanom je tesko sranje...
Kao i glasanje... ne znam dal' je bilo vise od 2 zemlje koje nisu glasale po blokovima :@
 
Nije bre Azerbejdžan nego A(teški akcenat)zerbejđuaaaaan ! Isplatilo se gledati takmičenje makar zbog tog izgovora. Uhvatila sam sama sebe kako već naglas vičem Azerbejđuaaaaannn.

Ja navijala za Irce, Srbe, Dance i Rumune i eto, slabo.
Nina je bila super iako mi je i dalje pesma prokleti smor.
Žao mi je samo što je prošla gore od Milana a realno je dobila mnogo manje medijske podrške i pažnje od njega...oćem reći, devojka je mnogo slatka i talentovana i krivo mi što su je nekako poslali tamo ko trinaesto prase...
Iz tog razloga sam najviše i navijala za nju...ispade da je ono sranje prošle godinje kao bolje...

Komšije i braća nas izdadoše svi redom, kuku i lele.

Iskreno mi nijeni palo na pamet da bi Azerbejdžan mogao pobediti..iznenadila me i Gruzija..mene je čudilo zašto je i kako uopšte prošla u finale...
Bah.
 
Ne znam sta ste tripujete oko Azerbejdzana realno su imali najmelodicniju pesmu i to im se isplatilo shto je neko iznad napisao bolje i oni da pobede nego Svedska i Ukrajina... Nina je bila odlichna od ovakve pesme je izvukla maksimum e sad shto je pesma takva kakva je i shto su uostalom skoro sve pesme tamo bile ocaj to je druga pricha. Po meni Slovenija i Svajcarska a mozda i nasha stvar su nezasluzeno na ovim pozicijama ali glasanje *** svako za svog komsiju + ovi gastarbajteri bosancerosi se primili na Merlina pa slali 100 poruka po choveku :D ...
 
Meni je Slovenija bila najbolja. Iznenadio me je los plasman Estonije. Za Italiju je toliko ocigledna namestaljka, jer su se Italijani vratili posle 14 godina, pa ne daj boze da zavrse poslednji, opet bi se povukli, ovako kao dace im motiv da se opet pojave. Mislim, bas me briga za njih iskreno (i ono velika cetvorka ili petorka licemerje)

Malo mi je bilo glupo sto Lena opet predstavlja Nemacku ali pesma nije bila losa.

Sve u svemu, nijedna od top pesama nije moj favorit. Pobednicka, vec vidjeno, dosadno ali ok mozda nije losa pesmica da se slusa na radiju onako u pozadini dok nesto drugo radis..za pobednika Evrovizije mi nije nikako.Nina je bila odlicna, izvukla je maksimum ali je pesma vrlo slaba. Gledala sam na Spanskoj televiziji posle Evrovizije, prokomentarisali su da im se nasa pesma bas svidela, a mislim da smo i dobili 5 poena od njih. Razliciti su muzicki ukusi u raznim zemljama tako da ne postoji pobednik koji ce imati apsolutnu podrsku. Takodje mislim da zbog komsijskog glasanja plasman pesmama nije realan ali komsijsko glasanje ne moze da odluci pobedika, tako da opet pobednik pored komsija mora da dobije najmanje po 7-8 poena od ostalih zemalja.

Ne bih se slozila da su pesme lose. Moje misljenje je da je svake godine Evrovizija sve bolja i da ima dosta kvalitetnih pesama i izvodjaca. Realno u muzici, postoji mnogo fenomenalnih pesama koje nisu hit na prvo slusanje. Evroviziji treba pevljiva hit vesela pesma koja ulazi u usi na prvo slusanje i mozda je problem sto ove godine nije bilo takvih pesama, ali to ne znaci da su lose.
 
Svedska - tako blizu a tako daleko :( Nadao sam se da ce Eric pobediti ali nije mu se dalo pored glupih Azera...Nina na sredini, ne znam da li da budem zadovoljan, zasluzila je vise...I poruka RTS-u: Vratite Beoviziju, ovako vise ne ide!
 
a мене је највише изнервирала Душка са својим тупим и глупим коментарима "Србија је на фантастичном 14.месту! Сјајна позиција јер и Србија је мала земља"

Бљак! Толико да неко може да сопствени народ унижава и да му "гради" губитнички дух, је за повраћање.. Сви остали се боре да буду међу првима, а ови наши су почели да се задовољавају (генерално у свим врстама такмичења) са просечним или пак са "уласком" у следећи круг/финале...

Раније смо били срећни ако будемо међу прва 3. Па смо постали срећни ако будемо у привих 5. Онда смо били срећни ако будемо у првих 10. А сада смо срећни ако се уопште пласирамо даље!

Е да, и све са паролом "ипак је ово сјајна прилика била за Србију да прикаже нешто ново, да добијемо похвале за стајлинг, бла, бла"...

ДНО ДНА!

Иначе, честитка Азербејџану и жао ми је што симпатични Кипар није ишао даље...
 
a мене је највише изнервирала Душка са својим тупим и глупим коментарима "Србија је на фантастичном 14.месту! Сјајна позиција јер и Србија је мала земља"

Бљак! Толико да неко може да сопствени народ унижава и да му "гради" губитнички дух, је за повраћање.. Сви остали се боре да буду међу првима, а ови наши су почели да се задовољавају (генерално у свим врстама такмичења) са просечним или пак са "уласком" у следећи круг/финале...

Раније смо били срећни ако будемо међу прва 3. Па смо постали срећни ако будемо у привих 5. Онда смо били срећни ако будемо у првих 10. А сада смо срећни ако се уопште пласирамо даље!

Е да, и све са паролом "ипак је ово сјајна прилика била за Србију да прикаже нешто ново, да добијемо похвале за стајлинг, бла, бла"...

ДНО ДНА!

Иначе, честитка Азербејџану и жао ми је што симпатични Кипар није ишао даље...

Pa dobro je 14 mesto ne znam u chemu je problem sa tim... ? Kapiram da je glasanje bilo nameshteno i da bi realno nina bez namestenih i komsijskih glasova zasluzila peto-shesto mesto ali nas je super predstavila tamo. Sto se voditelja tiche pa ja ne znam da li uvek moramo najgore voditelje da imamo za eurosong ono je strashno...
 
Slazem se sa komentarom sreckice. Kristina Kovac je uvek pravdala cinjenicu da u Srbiji ne vole mnogo njenu muziku, srpskim muzickim neukusom. Sada bi mogla da ukljuci i celu Evropu u svoju definiciju...da nije bilo one slatke devojke koja je izvukla maksimum iz pesme, sve bi bilo jos mnogo gore. Ali na stranu to, tesko je ugoditi svima i cak da se svima nama svidja nasa pesma, ne znaci da ce da pobedi. Jednostavno mnogo naroda i mnogo muzickih ukusa. Ne mislim da treba da se dodvoravamo anglosaksoncima i njihovom zvuku, treba da budemo to sto jesmo. Takodje, ako je vec devojka izabrana, treba je podrzati a ne pljuvati, na kraju krajeva njena je najmanja krivica...a mozda nije ni Kristine Kovac jer mozda je ona dala sve od sebe i to je najbolje sto moze da ponudi. Veca je krivica u onima koji su je izabrali da komponuje.

Ja sam bas gledala Spance posle Evrovizije odusevili su me kako su tretirali njihovu predstavnicu (ako se neko seca jedna, tra la la obicna pesmica). Svi su joj iz studija cestitali, rekli da je bila sjajna, da su svi uz nju bez obzira na plasman, sto i jeste istina, ona je dala sve od sebe, zasto gaziti po necijem trudu. Posle su u studiju komentarisali da pesma nije na nivou njenih kvaliteta, da je pesma isuvise obicna i da bi ona mogla da iznese mnogo bolje kompozicije. Onda se setim nas kakvi smo, cim nam nesto nije po ukusu odmah pljuvacina.
 

Back
Top