Pesak za macke

kupila sam "who cares" sa mirisom lavande...285 dinara
videcemo koliko ce da traje
mada sam jednu "dozu" dala komsinici.....

Ja upravo dovršavam to pakovanje i traje mi isto kao Bento, ali ne upija mirise tako dobro:)
Našla sam ga po ceni i od 250 din 5 kg, mogu ti na pp javiti gde, ako te zanima.
sledeći ću da probam Lindo Cat, pa javljam iskustva.
 
Jedino pakovanje vece od 5kg u mom okruzenju je BENTO KRONEN (od 18kg) ali on nem pojma. Uopste se ne grudva a kosta 1300dinara. Malo je bolji BERNTOSTALEKS, nije skup ali nema u vecim pakovanjima od 5kg. Ni on ne uklanja neprijatne mirise. Ove cene o kojima vi pisete su pristupacne ali ja stvarno ne mogu da nadjem u pet-shopovima u mojoj okolini. Za dalje destinacije mi je nezgodno jer nemam auto i ne mogu da nosim.
 
Jedino ti ostaje da kupuješ 5 po 5 kg, ako ti je problem sa nošenjem. Ja još nisam kupila auto, pa se tako snalazim. Imam jak ranac i tu strpam tu vreću i hranu za njih i nije mi problem da je donesem odakle god. Ali veće količine od toga mi je za sada problematično.
Nego, kod nekih pet šopova ima opcija da pitaš vlasnika da naruči određenu vrstu peska i uglavnom hoće da izađu u susret, posebno ako je povoljno po njih. Mislim, uvek možeš pitati, pa ti možda izađu u susret.
 
Pre dva dana sam bila u Fisherman's Friend - u i nije bilo roze Biosand posipa pa sam uzela LindoCat antibakterijski sa mirisom limuna. Dzak od 10 kg je 470 dinara. Nije los, ali se ne grudva. Definitivno mi je bolji Biosand. Ja ne vozim, ali uzmem kolica za pijacu i resen problem nosenja tereta. :D
 
Pre dva dana sam bila u Fisherman's Friend - u i nije bilo roze Biosand posipa pa sam uzela LindoCat antibakterijski sa mirisom limuna. Dzak od 10 kg je 470 dinara. Nije los, ali se ne grudva. Definitivno mi je bolji Biosand. Ja ne vozim, ali uzmem kolica za pijacu i resen problem nosenja tereta. :D

pa to je fina cena...
sasvim pristojno...

nego....jedan dzak od recimo 10 kg....jel moze da izvuce ceo mesec ako jedna macka koristi....odrasla...?
da znam sta me ceka :lol:

u pet shopu mi rekose da 5 kg traje mesec dana za jednu macku...kao... :think: meni se nesto ne cini tako....
 
Pre dva dana sam bila u Fisherman's Friend - u i nije bilo roze Biosand posipa pa sam uzela LindoCat antibakterijski sa mirisom limuna. Dzak od 10 kg je 470 dinara. Nije los, ali se ne grudva. Definitivno mi je bolji Biosand. Ja ne vozim, ali uzmem kolica za pijacu i resen problem nosenja tereta. :D

Možeš li da proveriš da li su ti dali džak koji je bio skvašen, pa su ga osušili?
Moguće da je to u pitanju.
Pošto "LindoCat" kod mene sasvim lepo grudva, a isti WC za mačke koriste tri mačke. Mada čistim posip ujutro i uveče.
Uzgred, to je za "LindoCat" odlična cena.


u pet shopu mi rekose da 5 kg traje mesec dana za jednu macku...kao... :think: meni se nesto ne cini tako....

Može i duže da traje... ako mačka vrši nuždu napolju... :roll:
 
Ja stalno menjam te posipe, ali sam otkrila u Pet centru neki deo-prasak koji se dodaje posipu da se manje oseca (citaj dismr :lol:) i to je nesto najbolje sto mi se desilo u poslednjih par meseci, najozbiljnije. Ne volim neprijatne mirise, a oseca se cak i iz zatvorenog wc-a, medjutim kad stavim toga, sasvim malo, potpuno neutralise smrad. Kosta oko 700 din i traje za oko 10 - 15 kg posipa.
 
Pre dva dana sam bila u Fisherman's Friend - u i nije bilo roze Biosand posipa pa sam uzela LindoCat antibakterijski sa mirisom limuna. Dzak od 10 kg je 470 dinara. Nije los, ali se ne grudva. Definitivno mi je bolji Biosand. Ja ne vozim, ali uzmem kolica za pijacu i resen problem nosenja tereta. :D

To sa kolicima je dobra ideja. Ne mogu da teglim po par 10-ina kila (nateglila sam se i suvise), ali vec neko vreme merkam kolica za pijac i sad cu definitivno da se ponovim :manikir: :D.
 
Najjeftiniji pesak koji sam danas uspela da nadjem PVRA od lavande 5kg je 450 dinara. U mom kraju bas su skromni sa cenama. To mi nema dovoljno ni za 10 dana. Pa jos hrana, pa Front Lajn i macija pasta za zube, ode citavo bogatstvo.Razmisljala sam o tome da uzmem jos neku macu, ali me je ovo obeshrabrilo.
 

Back
Top