Pearl Jam

Pravo da ti kažem, ni ja ne znam kako sam uspeo...Pijem, pušim,drogiram se,imam veze...Katastrofa:rtfm:A možda baš i zato:D
Tu smo, nego nesto smo se ucutali...
Poslednje sto znam o bendu su solo projekti clanova i Edijeva detoksikacija.
Aj,stvarno ,gico imaš PP i profil,ovde smo da pričamo o nečem sasvim drugom...Znam da sam zanimljiv,al,sve ima meru:idea:
Bila sinoć na b92,emisija BBC-jeva,''Razdoblja Roka''...Pearl Jam samo ovlaš pomenuli:neutral:Mislim super je Nirvana i R.E.M.,al trebali su malo i ovo...Taman kad su počeli o tome,kraj emisije:thumbdown:
 
gledao sam, da.
al jembeš ga, ako imaš u vidu da su teli ceo grandž da stave u 1 epizodu...ovako je verovatno moralo biti. PJ su još dobro prošli (da se tako izrazim), jer Alice in Chains, Soundgarden, Mother Love Bone...nisu ni pomenuti. a ne razumem baš REM u tom kontekstu, al ajde
 
...Stone Temple Pilots...Takođe...A bilo mi baš žao...Kad sam gledao...Kobejna...Što nije bio pametniji...Al ubio bi se svejedno...Kasnije...Da je video u šta se svet pretvorio.
 
...Stone Temple Pilots...Takođe...A bilo mi baš žao...Kad sam gledao...Kobejna...Što nije bio pametniji...Al ubio bi se svejedno...Kasnije...Da je video u šta se svet pretvorio.

Pa jes...
ma ja njega skroz razumem - bio dečko pametan, talentovan i čestit a nije imao sposobnost oguglavanja i...eto.
 
Ma Nirvana je za neka tinejdzerska doba.Pearl Jam tek stvarno pocinjes da shvatas i istinski otkrivas kad si malo zreliji.I zato ne bih toliko povezivala ta dva benda.Od svih "grunge" bendova "pearl" su nekako posebni,gledajuci koncepciju pesama,tekstove narocito a i samu muziku...Makar meni licno.Posle toga mi idu "Soundgarden",Alice in Chains",Temple of the dog i Mad season kao zanimljiva kombinacija nekoliko njih...
 
Gitarista Pearl Jam-a Mike McCready rekao je da je bend za sada završio 14 pesama radeći na novom albumu, koji grupa namerava da objavi u sopstvenoj režiji.

Još uvek nije izvesno koje će se od tih pesama naći na novom izdanju, koje grupa želi da objavi do kraja godine. McCready je ocenio da je rad na albumu otrpilike na polovini, prenosi Reuters. Sastav Pearl Jam trenutno radi i na filmu sa rediteljem Cameronom Croweom.

Ove godine održaće turneju po SAD, a za 2010. u planu je Južna Amerika.



A kod nas........ nikada :( eh kada bih mogao jos jednom da ih vidim....onako iz prvog reda.......
 
Pearl Jam, Nirvana, Soundgarden i sl. sve su to bendovi koji se prerastaju negde sa navršenih 16 godina... Običan tinejđerski bunt, bez nekog muzičkog kvaliteta...



Steta sto se naivna politicka ubedjenja nikada ne prerastaju....posto umeju da budu mnogo stetnija..... :roll:


pazi ti ces da kazes da su oni bez muzickog kvaliteta...... bas me interesuje koliko pesama pearl jam i sonundgardena znas da odsviras......... da li si npr. preslusao Riot Act ...
 

Back
Top