Pazi šta govoriš!

Kada udenem kompliment, meni niko ne veruje. Kažu da preterujem. No, svejedno uputim kompliment. Uvek me to asocira na ovaj meme:

ohstopitu.jpg
 
Mojoj koleginici ranije koja je naprasno rešila više da se ne šminka za posao je ''obožavatelj'' ,kako ga je sama zvala, rekao da izgleda nekako bolesno, i da bi trebalo da uzme neki dan da se odmori.
Ljudi moji, ceo dan mi je skakala po glavi: ''Kako je to mogao da mi kaže??? Izledam li ja bolesno?''
:zcepanje:
Ne valja ovako, ne valja onako...
Meni su osobno "Aveti" puno draze od one silne stukature. :mrgreen:
 
Meni je bolje da dam kompliment za nešto što zaista smatram dobrim, nego da budem simp i da hvalim svaki mladež na telu žene. Ono što mi se ne sviđa, ako me pita, kazaću da je okej. Neću sad lagati da je fenomenalno, ali neću je baš ni uvrediti da kažem da je očajno.
 
Svakoj i svakom bi bilo uvredljivo da im kažeš da imaš fetiš prema njihovoj rasi, tako da se dobro pazi!:mrgreen:
''Moja rasa je to što ti se dopada, a ne ja kao ličnost? So lame!''
Uvek postoji nešto u nama, nešto nesvesno što stvara privrženost ka crnkama ili, nižim ženama ili šta god. To ne birmao svesno. Tako je meni i za azijatkinje. Ali nikada, ali nikada ne bih rekao nekome kompliment na osnovu rase i sl. Svaka osoba je jedinstvena i time vih se vodio.
 
Uvek postoji nešto u nama, nešto nesvesno što stvara privrženost ka crnkama ili, nižim ženama ili šta god. To ne birmao svesno. Tako je meni i za azijatkinje. Ali nikada, ali nikada ne bih rekao nekome kompliment na osnovu rase i sl. Svaka osoba je jedinstvena i time vih se vodio.
Bude i prođe. Fasciniramo se fizionomijom koja nije kao naša, volimo da vidimo tu egzotiku jer smo generalno narod homogen i malo smo u nekim instancama dosadni jedni drugima a još više pod uticajem pregršti informacija, filmova, serija. Mali procenat ljudi ostane veran toj fascinaciji, otputuje, vidi i doživi, upozna...
I ostane tamo ili dovede neku svoju sreću ovde.
 
Bude i prođe. Fasciniramo se fizionomijom koja nije kao naša, volimo da vidimo tu egzotiku jer smo generalno narod homogen i malo smo u nekim instancama dosadni jedni drugima a još više pod uticajem pregršti informacija, filmova, serija. Mali procenat ljudi ostane veran toj fascinaciji, otputuje, vidi i doživi, upozna...
I ostane tamo ili dovede neku svoju sreću ovde.
Mene ne prolazi evo decenija. :mrgreen:
 
Meni je bolje da dam kompliment za nešto što zaista smatram dobrim, nego da budem simp i da hvalim svaki mladež na telu žene. Ono što mi se ne sviđa, ako me pita, kazaću da je okej. Neću sad lagati da je fenomenalno, ali neću je baš ni uvrediti da kažem da je očajno.
A ti mislis da tako lako mozes da sakrijes nesto? Sa tim ok tek sledi niz pitanja hahaha
 
Svakako, budimo samo ono što jesmo jedni prema drugima.
Nema potrebe kompliment zamotati kao mrmot čokoladu,
niko ne treba da se nađe u rebusu kako to da nekom popravi raspoloženje.
Hajde da isprobavamo komplimente malo dok nismo pospali?
Hej, @Dwight Schrute, sviđa mi se mačak na tvom avataru.
Dobar dečko, poslušao je učiteljicu u razredu i osmehnuo se, a inače bi bilo:
Grumpy Cat Party GIF by Internet Cat Video Festival
 
Ove danasnje generacije i preterivanja...

Razvalio bih te ko dupe pre proliva.....

Svakako, budimo samo ono što jesmo jedni prema drugima.
Nema potrebe kompliment zamotati kao mrmot čokoladu,
niko ne treba da se nađe u rebusu kako to da nekom popravi raspoloženje.
Hajde da isprobavamo komplimente malo dok nismo pospali?
Hej, @Dwight Schrute, sviđa mi se mačak na tvom avataru.
Dobar dečko, poslušao je učiteljicu u razredu i osmehnuo se, a inače bi bilo:
Grumpy Cat Party GIF by Internet Cat Video Festival
Oteli ste mi najsladji do , pricu zavodjenja i opijanja.....taj predhipnoticki trans u kome vreme staje i traje i traje...


Setih se da mora da pojasnjavam sta znaci rec opijanje..ne misli se na alkohol....eto koliko je srpski jezik danas precizan, do mojega...
 
Svakako, budimo samo ono što jesmo jedni prema drugima.
Nema potrebe kompliment zamotati kao mrmot čokoladu,
niko ne treba da se nađe u rebusu kako to da nekom popravi raspoloženje.
Hajde da isprobavamo komplimente malo dok nismo pospali?
Hej, @Dwight Schrute, sviđa mi se mačak na tvom avataru.
Dobar dečko, poslušao je učiteljicu u razredu i osmehnuo se, a inače bi bilo:
Grumpy Cat Party GIF by Internet Cat Video Festival
Inače taj meme se zove Polite cat. :mrgreen:
Mislim na moj avatar. :D
Pravo je ludilo koliko je dobar meme. :D
 

Back
Top