Pazi šta govoriš!

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.330
Ajd malo da zaebavam..

Znate sta je najbolje, kad vas zena voli, pa jos izgleda predivno , pa jos ima neki mocni detalj, npr na sebi haljinu koja ima siroka ledja, a to retko kojoj stoji dobro a jos redje odlicno , a njoj stoji dobro, pa jos pita da li je lepa ili mora jos da se udesava da vama bude lepa, , pa jos i kad je sve gotova, pa jos uvek treperi da li je ili nije sve super....
E taku treperavu da je khm, pa jos da odrzavas tu treperavost, to su ti prilike za razne neme komplimente....kako se to zove, govore tela...

Indigo3

Poznat
Poruka
9.979
Nadam se da nisi sarkastična jer je moj kapacitet rezonovanja istog kroz ovaj medijum ravan nuli. :mrgreen:
Ili jesam, ili nisam!
1649109999243.png

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
6.391
Neopisiva si.

Slika vredi vise od 1000 reči. Tvoja pojava više od milion reči.

Volim prirodu, ali nigde nisam video takvu prirodnu lepotu. /Ti si sinonim za prirodnu lepotu. / Prirodna lepota je najlepša. (nesto od ovoga zavisi od razgovora)

Kako je lako tebe prepoznati.

To je to za sada.

Valjda je lepo. Do sad se uvek nasmeju hihi, spuste pogled kazu hvala.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.330
Da bre, rekoh ja pre neki dan u prevozu tip prica ribi , napucana sa silikonima i u usnama , da je prirodno lepa....

Ni on ni ona nisu pomislili da je sarkazam...a ni ironija..
Karleusa je prirodna i lepa, ceca takodje, a ko nije...svi su prirodno lepi...
Jok one ce reci , nismo mi prirodne...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.330
Mi danas zivimo u drustvu gde je ugodno biti glup, pa je skoro jedan moj poznanik , uzeo svoju robu i izneo na jedan javni prostor u bg , nelegalno ali ko ebe komunalnu ako imas ledja i napisao eksimske majce.....

Naravno 95% ljudi u bg i ne zna da li eskimi imaju majce...
Ali i da znaju nebitno im je nego ih eskimi asociraju da mora da bude toplo, a majca ko majca...dakle umesto topla majca, brendira ih sa eskimske majce...
Pri tome je izbegao moguce probleme oko provokacije jer to nisu termo majce tj od termo materijala kakvi postoje, za sportiste i ekstreme , niti su planinarske, ili bilo sta sto bi neko prepoznao....
Tako i kod prirodne zenske...ima veze sa prirodom kao majce sa eskimima...
Ili covecija ribica, to bi bio nekad primer, sad ne moze jer 95% ljudi danas i nije culo za coveciju ribicu...

I tako imamo spansku musicu, brazilku frizuru, jok pazi da ih ne nose brazilke...i tako redom...

Mimi-95

Iskusan
Poruka
6.950
'ајде да се и ја огласим као мушкарац.
Сматрам да сваки мушкарац мора пажљиво да бира речи када разговара са неком женском особом,тако да се слажем са насловом теме.

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
37.296
'ајде да се и ја огласим као мушкарац.
Сматрам да сваки мушкарац мора пажљиво да бира речи када разговара са неком женском особом,тако да се слажем са насловом теме.

daj neku samo tvoju frazu da ocenimo nastup :D

evo ja prvi

Zarko, drago mi je... znam da sam Ti poznat jer imam umiljato lice
kao sa reklame za deciju pastetu, takoreci djacku. Vi ste ?

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.247
Imaju suprotan efekat: Komplimenti koje žene ne vole da čuju!
Racunajuci da je tekst iz novina koje su sve osim novine (smece po naski) i ne cudi me tolika kolicina gluposti u njemu.
Ko normalan ce reci devojci lepsa si od svih tvojih drugarica, osim ako nije u nekom kontekstu recenice (lepsa si od njih, zato ti zavide pa su ti nasuli super lepak u cipelu, naprimer).
Polovina navedenih je pravi kompliment, koja zena ce se naljutiti ako izgleda mladoliko i ti joj to kazes, ili ako kazes da izgleda zdravo, snazno... da ne nabrajam. Po ovom tekstu ispada da je jedini prihvatljiv kompliment- dobra ti je sarma, ili savrsen ti je ajvar.
Kao da su ga pisali ovi nasi, Krstini 'zavodnici'.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.330
Evo vam kraci test, kazi devojci da ti izgleda kao dobra domacica...i gledaj reakciju...

Ja slucajno domacicu busa nazvao domacica, joj koja je to reakcija bila....da sam joj rekao da je droca, kao prvu recenicu , mozda bi se i poebali....voli muskarce i kad vole da je tranziraju, ali nikako da je nazoves domacica vozila...(sto mislim da je u zakonu o prevozu putnika upotrebljeno)

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
92.604
Racunajuci da je tekst iz novina koje su sve osim novine (smece po naski) i ne cudi me tolika kolicina gluposti u njemu.
Ko normalan ce reci devojci lepsa si od svih tvojih drugarica, osim ako nije u nekom kontekstu recenice (lepsa si od njih, zato ti zavide pa su ti nasuli super lepak u cipelu, naprimer).
Polovina navedenih je pravi kompliment, koja zena ce se naljutiti ako izgleda mladoliko i ti joj to kazes, ili ako kazes da izgleda zdravo, snazno... da ne nabrajam. Po ovom tekstu ispada da je jedini prihvatljiv kompliment- dobra ti je sarma, ili savrsen ti je ajvar.
Kao da su ga pisali ovi nasi, Krstini 'zavodnici'.
Pa tekst jeste iz novina..A i sami znamo da se u novinama može pročitati svašta .
.Više ništa.Da li verujemo u sve što pročitamo?Naravno da ne .Barem ja.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.330
Inace Trust mnogo negira medije, ne znam sta mu je......poceo neku don kihotovsku kampanju...

Pa tekst jeste iz novina..A i sami znamo da se u novinama može pročitati svašta .
A sto onda zatrpavas forum takvim djubrem, jos nasla pdf muskarci da zatrpava....idi na zenski kutak pa zatrpavaj...

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.247
Ma razumem ja sve, nego se cudim kako neko bas ne razmislja kad pise takve stvari... I gde su culi takve 'komplimente'. Kao da zive na Marsu...
Inace Trust mnogo negira medije, ne znam sta mu je......poceo neku don kihotovsku kampanju...

A sto onda zatrpavas forum takvim djubrem, jos nasla pdf muskarci da zatrpava....idi na zenski kutak pa zatrpavaj...
Sta HVali?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.