Pater Lasić: Svaki pošteni Hrvat treba se ponositi Dinkom Šakićem


raduju me jedino komentari među kojima nema niti jednog (zasada) koij pozdravlja ove iber glupe izjave.

Komentar od: soltani @ 25. srpanj 2008 20:37
Mogao bi napisat samo jednu rijec;Strasno,al iako ona sama govori za sebe,osjecam potrebu da kazem jos nesto.
Pitam se gdje je presvjetli kardinal Bozanic, dali je obavjesten o ovom gnjusnom govoru ove ovce iz njegovog stada.Zar je moguce da se to dogadja nama ponovno da pripadnik klera govori u cast jednog osvjedocenog i dokazanog zlocinca.Sto se to togada tim popovima, fratrima il paterima te biskupima.
Misle li oni da smo doista ovce koje oni vode, da smo sljepi pored zdravi ociju, da smo gluhi pored zdravih usiju.
Zar zbilja misle da neznamo razliku izmedju svjetla i tame.


Komentar od: deneb @ 25. srpanj 2008 10:31
Postena sam hrvatica,a sramim se ovoga covika.Pa ko je tu lud?A i crkva prima svakoga u svoje redove,ja svoje dite nikad nebi poslala na vjeronauk kod ovoga fasiste.Ma oprostice bog i njemu jer nezna sta govori.Ludjak i po


Komentar od: rooney @ 25. srpanj 2008 8:43
jeli ovo i anto kovačević posta pop ? koliko li ovakvih mukteklasovića ima na grbači hrvatskog radnika odnosno poreznik obveznika ?
Komentar od: melanzana @ 25. srpanj 2008 2:29


Ne vidin zašto bi ja bila ponosna na Šakićevo ime i zločinačka djela.Očemu vi to pater Lasić govorite.Kakvu vi to poruku šaljete ljudima kad kažete da mu je bog oprostija te strašne zločine.Mislite li da je oprostija i četnicima koji su klali u ime boga.Zar zločin nije zločin bez obzira ko ga počinija.


Komentar od: nemo @ 25. srpanj 2008 0:1
Propustio je spriječiti i kazniti zločine podređenih dužnosnika, naredio je vješanje 22 zatočenika, a osobno smaknuo četvoricu.


Komentar od: splicanka @ 24. srpanj 2008 21:39
Vama popovima i fratrima bi bilo pametnije bavit se svojin poslon, imate vi sta mest isprid svoje kuce, ali kad se pocmete misat u politiku, odnia je dava svoje. Ja san mislila da je ubit covika grij.....a kako sad ovi pop slavi toga ubojicu?


Komentar od: splicanka @ 24. srpanj 2008 21:34
"Sakicu je bog sve oprostia"......kako znas?
Ako je tako onda sta se ja mislin, meni ce pogotovo sve oprostit, ovih par sitnica.....
Komentar od: matkowdc @ 24. srpanj 2008 21:06
Nije Bog budala da mu oprosti. Sramota ovaj kler je jos u Fasizmu.
 
videt cemo kako ce proci ta osoba..

Odvjetnik Veljko Miljević kazao je za Slobodnu Dalmaciju kako je sada na potezu državno odvjetništvo i Mladen Bajić, te da bi se postupak trebao pokrenuti po službenoj dužnosti.

''Takve izjave mogu se sankcionirati prema članku 322. Kaznenog zakona, koji kaže da će se onaj tko iznosi, pronosi ili širi glasine za koje zna da su lažne, s ciljem da njima izazove uznemirenje većeg broja građana, i takvo uznemirenje i nastupi, kazniti novčanom kaznom do 150 dnevnih dohodaka ili kaznom zatvora do šest mjeseci'', kazao je odvjetnik Miljević.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/07/26/0003006.html
 
sakic_v.jpg


ZAGREB - Sud koji je osudio Dinka Šakića osudio je Hrvatsku i hrvatski narod. Ako je Dinko i učinio nešto što nije bilo u skladu s božjim zakonom, sigurni smo da mu je Bog sve oprostio - rekao je pater Vjekoslav Lasić na posljednjem ispraćaju ustaškog zločinca Dinka Šakića na zagrebačkom Krematoriju gdje se danas okupilo tristotinjak ljudi.

Lasić je istaknuo Šakićevu pripadnost, kako kaže, elitnim hrvatskim oružanim snagama, 'ustaškom pokretu koji je 10. travnja 1941. obnovio hrvatsku državu'.

'Nezavisna država Hrvatska temelj je današnje domovine Hrvatske, države za koju je naš mučenik Alojzije Stepinac hrabro posvjedočio pred bezbožnim komunističkim sudom', kazao je Lasić dodavši kako se Šakić izjasnio za svoju domovinu.

Anto Kovačević
'To je razlog da se svaki pošteni Hrvat ponosi imenom Dinka Šakića. Ponosan sam što sam ga u bolnici Dubrava na odru vidio u ustaškoj odori!', rekao je Lasić.

sakic1.jpg


Pokojnikov rođak Josip Bilić-Prcić u 15-minutnom oproštaju, pročitao je biografiju koju je Dinko Šakić napisao vlastoručno. Kako je Bilić rekao, Šakiću je kartu za Argentinu kupio jedan Židov čiju je obitelj izvukao iz Jasenovca.

Na pogrebu Dinka Šakića bili su i njegov brat Tomislav i sestra Mira, te nekoliko članova šire obitelji. Od javnih osoba zamijećeni su Anto Kovačević, Ana Lučić, Ivan Gabelica i Slavica Hruškar.

Ако се покајао, а покајање тражи признање греха, онда му је Бог опростио. Ако му је Бог на тај начин опростио, онда то требамо урадити и ми, као хришћани, али не смемо заборавити.
 
Bojim se da je uvek bilo više tih Šakićevih "poštenih Hrvata"...ovi drugi, ako su i postojali, su bili marginalci ili račundžije (šićardžije), poput Mačeka...Nema tu ko da se deli, oni su skoro apsolutno homogeni u srbomržnji...



Totalno si u krivu!!!! Tko je marginalac???

Maček je prvak HSS-a. Daleko najjača hrvatska stranka između dva svjetska rata.
HSS je dobivao najviše glasova hrvatskih glasača.
HSS je bio u koaliciji sa Samostalnom Demokratskom Strankom Svetozara Pribičevića.


Prvo su Nijemci Mačeku ponudili vlast.Kada je on to odbio,nastupaju marginalci (ustaše) na domaću scenu.

Ostatak priče je manj -više svima poznat..
 
prošlo je već 13 godina od rata...koliko još treba da prođe, a da se glave bar malo ohlade?:roll::roll: ili ih treba zagrijavati na Tupsonovim koncertima jel?:evil::eek:



Netko misli da je prošlo tek 13 godina!!! Velika razlika. Hladna glava???

Ako je netko osjetio rat na svojoj koži ta vremenska distanca ne znači ništa.

Pitanje o hladnim glavama ti povezuješ sa retardiranim majmunima kojima se nosi crno na svirkama omiljenog im pjevača.

Crnogorci prolaze kroz Dubrovnik,mrtvi- ladni se voze Dalamatinom i to u velikom broju.
Srpskih turista je svake godine sve više. Dolaze nove ratom ne opterećene generacije.
Percepcije se mijenjaju o našim istočnim susjedima.


Vrijeme čini čuda ali neki ljudi neće izbiti rat iz glave dok su živi.
 
Netko misli da je prošlo tek 13 godina!!! Velika razlika. Hladna glava???

Ako je netko osjetio rat na svojoj koži ta vremenska distanca ne znači ništa.

Pitanje o hladnim glavama ti povezuješ sa retardiranim majmunima kojima se nosi crno na svirkama omiljenog im pjevača.

Crnogorci prolaze kroz Dubrovnik,mrtvi- ladni se voze Dalamatinom i to u velikom broju.
Srpskih turista je svake godine sve više. Dolaze nove ratom ne opterećene generacije.
Percepcije se mijenjaju o našim istočnim susjedima.


Vrijeme čini čuda ali neki ljudi neće izbiti rat iz glave dok su živi.

naletih na ovo ali sam se dvoumio gdje da stavim ovdje ili na temu o bojkotu hrvatske robe

ps. lol od videa koji su stavili :hahaha:


http://www.electronic-research.com/srbi-se-vracaju-na-jadran/
 

Back
Top