PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MONSUN:
Vi ne znate ni da citate, posebno levrone, a da znate, videli bi ste da sam to napisala ja, a ne ginny. I, ako imate mene da vredjate, cekam vas. Dajte mi najbolje, ako umete. Jaki ste o klevetanju Tokio Hotela, da vas vidim sad. Kad sam to pisala bila sam kod ginny kuci, a sad kod mene morala sam da napravim svoje korisnicko ime da vam odgovorim, da bih ja licno vama rekla schta mislim, a i vi meni. Da ne bi ischlo posredno. Vasch red.

Kao prvo, nauči padeže! Provali sad zašto sam to rekao!
Dobro čitam, veruj!
 
OK, ja se slažem da ovde svako treba da kaže šta misli, i poštujem vaša mišljenja, takođe tražim od vas da poštujete moje.
LEVRONE, ne znam zašto bi me oslovljavao sa 'cka, osim ako to nije u smislu macka! :p Naravno da nemam komplekse u vezi njih, i definitivno mi ne predstavlja problem da pevam kao oni. Ja kompleks niže vrednosti nemam, ako ti imaš ja tu ništa ne mogu. Koliko ja znam u Pink Floyd-u su sve sami muškarci, tako da "o čemu ona riba peva" stvarno ne znam. Inače u toj pesmi pevač govori o tome da se ne plaši da umre.
BEJBICE, nama (obožavateljima TH-a) Magnum treba samo za takve kao što si ti. Dalje ne bih da komentarišem.
MILICAANCHY, ne znam šta si htela da kažeš pod time da su oni novopečeni rokeri. Pa i Stounsi su jednom bili novopečeni, a pogledaj gde su sada.
 
pa nikako ne mozes da poredi stonse sa njima....uosatlom,necemo pricati napamet...videcemo dokle ce deca ''dogurati''...evo,necu nista da prognoziram....
a mislim da ovim sto ovako vredjas ne postizes nista,sem da te forumasi gledaju kao na najobicnije nezrelo dete...mozes valjda lepo da objasnis,ono sto mi ''ne znamo'' o njima
 
ginny:
ne znam šta si htela da kažeš pod time da su oni novopečeni rokeri. Pa i Stounsi su jednom bili novopečeni, a pogledaj gde su sada.
Da, i Stounsi su nekad bili novopecheni... Ali svirali su drugu vrstu muzike, neshto malo ozbiljnije od vriskanja napaljenim tinedzherkama... Zbog toga su i opstali ovoliko koliko i jesu, shto za "TH" iskreno sumnjam da tje se desiti...
P.S. Mogu ti retji da svojim ponashanjem predstavljash pravi uzor na ovom forumu...

A za monsun...
MONSUN:
Vi ne znate ni da citate, posebno levrone, a da znate, videli bi ste da sam to napisala ja, a ne ginny. I, ako imate mene da vredjate, cekam vas. Dajte mi najbolje, ako umete. Jaki ste o klevetanju Tokio Hotela, da vas vidim sad. Kad sam to pisala bila sam kod ginny kuci, a sad kod mene morala sam da napravim svoje korisnicko ime da vam odgovorim, da bih ja licno vama rekla schta mislim, a i vi meni. Da ne bi ischlo posredno. Vasch red.
pretpostavljam da se tvoje poznavanje nemachkog jezika svodi samo na sch... I to zahvaljujutji "TH"-u ...
 
FANSY_KILLER-Ej,a kao nisam u pravu?Schta,tebi dodje neki covek,napsuje ti majku,sestru i celu porodicu,i ti ce mu kazesch;"Ok,cenim tvoje mischljenje"?Daj,molim te."Nafurani klinci iz Magdeburga" je za mene straschna psovka za Tokio Hotel.Ali,kao schto sam rekla,vi niste zadrzali takva mischljenja za sebe,pa nisam ni ja.Niti cu.
BEJBICA-Hm,schto nebi ti mogla da posluschasch savet ovog narkomna sa Magnumom?Bilo bi svima lepsche,ucini dobrobit za covecanstvo!
 
ginny:
OK, ja se slažem da ovde svako treba da kaže šta misli, i poštujem vaša mišljenja, takođe tražim od vas da poštujete moje.
LEVRONE, ne znam zašto bi me oslovljavao sa 'cka, osim ako to nije u smislu macka! :p Naravno da nemam komplekse u vezi njih, i definitivno mi ne predstavlja problem da pevam kao oni. Ja kompleks niže vrednosti nemam, ako ti imaš ja tu ništa ne mogu. Koliko ja znam u Pink Floyd-u su sve sami muškarci, tako da "o čemu ona riba peva" stvarno ne znam. Inače u toj pesmi pevač govori o tome da se ne plaši da umre.
BEJBICE, nama (obožavateljima TH-a) Magnum treba samo za takve kao što si ti. Dalje ne bih da komentarišem.
MILICAANCHY, ne znam šta si htela da kažeš pod time da su oni novopečeni rokeri. Pa i Stounsi su jednom bili novopečeni, a pogledaj gde su sada.
Ne mislim u tom kontextu,tj.svako ima neki svoj pochetak na sceni,ali bar po mom mishljenju,skoro sve novije rock pesme nisu ni za shta...Chast izuzecima...
 
MONSUN:
FANSY_KILLER-Ej,a kao nisam u pravu?Schta,tebi dodje neki covek,napsuje ti majku,sestru i celu porodicu,i ti ce mu kazesch;"Ok,cenim tvoje mischljenje"?Daj,molim te."Nafurani klinci iz Magdeburga" je za mene straschna psovka za Tokio Hotel.Ali,kao schto sam rekla,vi niste zadrzali takva mischljenja za sebe,pa nisam ni ja.Niti cu.
BEJBICA-Hm,schto nebi ti mogla da posluschasch savet ovog narkomna sa Magnumom?Bilo bi svima lepsche,ucini dobrobit za covecanstvo!

Jedini koji je ovde nekog vredjao i psovao si ti,sto je samo odraz tvog vaspitanja i to netreba komentarisati...ili mozda gresim?
Za pocetak ti savetujem da procitas pravilnik foruma ;)
 
MONSUN:
FANSY_KILLER-Ej,a kao nisam u pravu?Schta,tebi dodje neki covek,napsuje ti majku,sestru i celu porodicu,i ti ce mu kazesch;"Ok,cenim tvoje mischljenje"?Daj,molim te."Nafurani klinci iz Magdeburga" je za mene straschna psovka za Tokio Hotel.Ali,kao schto sam rekla,vi niste zadrzali takva mischljenja za sebe,pa nisam ni ja.Niti cu.
BEJBICA-Hm,schto nebi ti mogla da posluschasch savet ovog narkomna sa Magnumom?Bilo bi svima lepsche,ucini dobrobit za covecanstvo!

Kao prvo, ovde niko neće da nagađa ko se krije iza kog nadimka.
Drugo, ti si pokušala da prozoveš nekog sa foruma. Naravno da se niko nije osetio prozvano, a taj tvoj pokušaj sam opisao kao:"svako se češe tamo gde ga svrbi" ;)

Što se tiče onoga 'čka, rekao sam da ti maštu ne mogu uskratiti, ali i sama znaš da je ponekad mašta mnogo daleko od realnosti.
Pink Floyd,....ha....strašna si! :)

Ma šta se bre ja zajebavam s tobom,........
 
MONSUN:
Do malopre si mogla da pischesch stranice,stranice,stranice i stranice o "loschim" osobinama Tokio Hotela,a sad si ostala bez reci.Schta, uplaschila si se onog narkomana s Magnumom?Pa dobro,jedan niskomoralac manje...
P.S.Jel cesch uskoro da posluschasch savet?
Devojcice, mnogo si "plitka" za dublje diskusije.
Ne bi da ti pisem na nemackom, ipak je to malo komplikovano za tebe.Nemoj da mi se obracas dok te nesto ne pitam, a to ces malo da se nacekas:-)
Pa pa!
 
Schta ti mislisch ko si pa ja tebe da sluscham??!Ako vec imasch toliko visoko mischljenje o sebi napischi mi neschto na nemackom. Tokio Hotel me nije naucio da pischem sch zato schto, genijalci, ja to ucim vec pet godina.Ako mislite da sam samo znam sch isprobajte me.Vec sam vam rekla ako imate da me vredjate ili bilo schta, cekam vas.
NTT, procitaj deo za sch.
 
MONSUN:
Schta ti mislisch ko si pa ja tebe da sluscham??!Ako vec imasch toliko visoko mischljenje o sebi napischi mi neschto na nemackom. Tokio Hotel me nije naucio da pischem sch zato schto, genijalci, ja to ucim vec pet godina.Ako mislite da sam samo znam sch isprobajte me.Vec sam vam rekla ako imate da me vredjate ili bilo schta, cekam vas.
NTT, procitaj deo za sch.

a sto se ti toliko uzrujavas?
ti mislis jedno,drugi drugo i to je to...
ovo je samo forum i nema potrebe za tolikim nerviranjem...a i pricamo o samo jednoj grupici,za koju iskreno boli uvo sto ti ovoliko kidas zivce pokusavajuci da nam dokazes da su oni naj,naj grupa...pa logicno je da ne treba svi da ih vole i slusaju..pozz
 
MONSUN:
Do malopre si mogla da pischesch stranice,stranice,stranice i stranice o "loschim" osobinama Tokio Hotela,a sad si ostala bez reci.Schta, uplaschila si se onog narkomana s Magnumom?Pa dobro,jedan niskomoralac manje...
P.S.Jel cesch uskoro da posluschasch savet?

Jadna si do bola. :lol: Šta, pet godina si učila da napišeš "sch"? Čekaj, ko kome kaže da je niskomoralac? Ja prosto nisam mogao da verujem da je komentar tuđeg posta bio: "ti si kur*a" Jadno je da jadnije ne može biti.

"Jel cesch uskoro da posluschasch savet"? Devojče, pile tatino, kakva ti je ovo rečenica, kako si ovo uspela da sastaviš......?????
Lutkice, prvo raščisti sa maternjim!!!!! :lol:
 
MONSUN:
Schta ti mislisch ko si pa ja tebe da sluscham??!Ako vec imasch toliko visoko mischljenje o sebi napischi mi neschto na nemackom. Tokio Hotel me nije naucio da pischem sch zato schto, genijalci, ja to ucim vec pet godina.Ako mislite da sam samo znam sch isprobajte me.Vec sam vam rekla ako imate da me vredjate ili bilo schta, cekam vas.
NTT, procitaj deo za sch.
Hmm... Ne znam tachno kome je ovo bilo uputjeno, ali ako je za mene, da odgovorim... Ne smatram sebe genijalcem, daleko bilo... A i netju da isprobavam tvoj nemachki jezik zato shto me, jednostavno, zabole znash li ga ili ne... Ovaj topic je otvoren (koliko je meni poznato) da bi ljudi iskazali svoje mishljenje o dotichnoj grupi i ako neko ima drugachije mishljenje od tebe, bio bi red da ga isposhtujesh, ma kakvo ono bilo... Stvar je u tome da zbog jedne grupe neko toliko promeni ponas(c)hanje i sve, meni jednostavno ne ide u glavu... Nisam imao nameru da te uvredim svojim komentarom, nego sam jednostavno pretpostavljao da si, zbog onih muzikanata pochela da meshash nemachki i srpski jezik shto mi je, u onom trenutku vrlo zasmetalo... Izvinjavam se...
 
Vi mislite šta hoćete, ali ja znam da ste svi skupa definitivno luđi od mene.Ne sećam se tačno, ali neko je rekao da ste galerija likova za posmatranje. A i nije se nešto prešao. Ja već tri dana sedim ovde, i gledam vas kako se prepirete. Verujte mi da ste zanimljiviji od sankanja...
 
19.12.2005. Tačno u 21: 00 u Nemačkoj je počeo koncert Tokio Hotela.Završio se uz veliko oduševljenje fanova, jer je ozvučenje bilo nikakvo i vokal je skroz promukao(još bolje je zvučao).Inače, uživo je strava izgledalo.Najbolji deo je bio kada su jednu debelu klinku izveli na binu, a ona sirota nije znala šta da kaže pa je pobegla. Smejali smo se do suza....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top