Panika na TV Hepi: Advokat kritikovao vlast SNS, voditeljka ga prekinula i odjavila emisiju (video)

Slušao sam tog Stojkovića par puta. Sem što je iritantan i voli da upada u reč, kao i svi ostali borci protiv sulude rusofilije pravi grešku time što pristaje da vodi bitku baš na onom terenu na kojem to žele i rusofili - da li je ruska invazija na Ukrajinu pravedna ili nepravedna.

Naime, radi se o jednoj KGB podmetačini. Prvo vam isperu mozak kako je invazija apsolutno opravdana i neophodna. Bog lično je odobrava, po rusofilima. Kada gledaoci kraj malih ekrana prihvate to kao istinu, ne preostaje im ništa drugo nego da zaključe da Srbija ne sme da uvodi nikakve sankcije Rusiji. Nikako, ni po cenu novog stradanja Srba. Štaviše, ruske vojne baze su nam preko potrebne ovde ako hoćemo veće plate i miran san.

Na taj potez rusofila Stojković, Šahrimanijan i Šormaz odgovaraju da je ruska invazija neopravdana, anticivilizacijska, da ukrajinski narod mnogo pati i da mi moramo da se stavimo na stranu žrtve, dakle Ukrajine, a ne agresora - Rusije.

A niko da kaže da nikada nijedna zemlja u istoriji sveta nije formirala svoju politiku prema drugim zemljama na osnovu toga da li su one u pravu ili nisu već na osnovu toga da li je u njenom interesu da ima dobre odnose sa njima ili sa njihovim protivnicima. Uostalom, nije ni odluka o neuvođenju sankcija doneta zato što proruska elita u Srbiji misli da su Rusi u pravu i da je Bog sa njima, već zato što imaju koristi od te Rusije.

Tako da su ovakve emisije, koje se jedino i vrte na televiziji i YT, mazanje očiju narodu sa ciljem da se predstavi kako su Srbi većinski uz Ruse. Klasična manipulacija masom.
Pa, emisija "Posle ručka" već godinama truje slučajne prolaznike, svojim emisijama o nadri-lekarstvu i rusofiliji.

Nakon praktično 2500 epizoda, mozak gledalaca a i voditelja je postao tofu.
 
Pa, emisija "Posle ručka" već godinama truje slučajne prolaznike, svojim emisijama o nadri-lekarstvu i rusofiliji.

Nakon praktično 2500 epizoda, mozak gledalaca a i voditelja je postao tofu.
Olja Bećković je prvi rijaliti
a znamo da takve emisije promovišu animalni hedonizam kao suštinu života
 
Advokat Čedomir Stojković bio je gost u emisiji televizije Hepi u kojoj se govorilo o 5. oktobru, a glavno pitanje je bilo "da li smo odustali od puta ka EU i da li u tome treba istrajavati". Stojković je jedini od gostiju emisije kritikovao aktuelnu vlast, zbog čega je atmosfera u studiju u više navrata bila veoma napeta, a završilo se tako što je voditeljka odjavila emisiju usred njegovog govora.

https://nova.rs/vesti/politika/pani...teljka-ga-prekinula-i-odjavila-emisiju-video/


Najblaže rečeno svemoćni Čedomir Stojković je razlupao SNS i Jedinstvenu Rusiju!
Ovo je momenat koji smo svi čekali kroz istoriju!
Nikad Rusom!!
Zena je izvanredno reagovala i sacuvala posao...
 
Ko je Cedomir Stojkovic? Pojavio se prvo kao branitelj ukrajinske strane. Sada sluzi kao devil's advocate tj palamudi protiv vecine. Bio je u Ukrajini. Kako? Sam kaze da ne pripada ni jednoj stranci. Ko stoji iza njega? Izgled da je nabubao napamet sta ce reci za svako pojavljivanje, kad mu neko poremeti pripremljeni govor, sav se izgubi i lupeta gluposti. Ko njega gura u medije?
 
Ko je Cedomir Stojkovic? Pojavio se prvo kao branitelj ukrajinske strane. Sada sluzi kao devil's advocate tj palamudi protiv vecine. Bio je u Ukrajini. Kako? Sam kaze da ne pripada ni jednoj stranci. Ko stoji iza njega? Izgled da je nabubao napamet sta ce reci za svako pojavljivanje, kad mu neko poremeti pripremljeni govor, sav se izgubi i lupeta gluposti. Ko njega gura u medije?
Isti onaj ko gura Darka Trifa, Darka Obrada zajedno sa Bokanom i Ljubanom.
 
Ko je Cedomir Stojkovic? Pojavio se prvo kao branitelj ukrajinske strane. Sada sluzi kao devil's advocate tj palamudi protiv vecine. Bio je u Ukrajini. Kako? Sam kaze da ne pripada ni jednoj stranci. Ko stoji iza njega? Izgled da je nabubao napamet sta ce reci za svako pojavljivanje, kad mu neko poremeti pripremljeni govor, sav se izgubi i lupeta gluposti. Ko njega gura u medije?
Zašto vama radikalima (SNS) smeta istina?
 
Ja razumem voditeljku... radi za platu na televiziji koju drži poznati mafijaš. Kriminalac koga je Udba regrutovala još početkom devedesetih.

Nije lako... Mada je lično nikad takav kompromis u životu ne bih pravio. Ne zarađuje ona ne znam kakve pare pa da sad može tu nešto da se vaga.

Sirotinja.

Nije sprdačimn. Svima stoji u podsvesti da Aleksandar Vučić može svakog časa da upali mašinu za mlevenje mesa.
 
koji advokat ovaj NATO lobista i plaćenik nije nikakav advokat

Fpwf5hwX0Acd4sb
 

Back
Top