Pametne Teme kod Dače

Pomaze Bog!

Na ovom blogu licno cu kaciti samo pametne i probrane stvari koje imaju za cilj da unaprede coveka. Teme su iskljucivo PAMETNE, bez gluposti i debilizma.

Uglavnom informacije ce pokrivati religiju, politiku, nauku, vaspitanje, itd..

Svako je dobrodosao da ARGUMENTOVANO komentarise i napise svoje misljenje, ali neosnovane tvrdnje i uvrede nisu pozeljne!!!
19602.jpg
 
Konacno, samo da ode to djubre

Exit odlazi iz Srbije? Naš najveći festival možda završi u Hrvatskoj
Srbija bi mogla da ostane bez Exit festivala, jer su im iz državnog vrha rekli da reše finansijski problem otpuštanjem svih zaposlenih.
Рече човек који сматра да је Баја Мали Книнџа узор моралног човека.

 
Kopiras moje fore sine, nije mamuza nego MAMAUZA..
Не, него ти копираш форе Мирољуба Петровића, па их у сопственој интелектуалној немаштини представљаш као своје. :lol:

https://velikirecnik.com/2017/10/13/mamuza/

Ti si meni na ignoru i nebitan lik totalno.
Када ти неко кажи да си на игнор, па настави да те цитира.
Непроцењиво. :cepanje:
 
Poslednja izmena:
Kakva visestuka licnost...
Bot sendvicar,teoreticar zavera,vernik,neyebicar,motivacioni govornik...
Vuline,ti li si?
Мислим да он у недостатку неког свог идентитета, па ни разума (ако ћемо у детаље), покушава да се представи као нека комбинација Мирољуба Петровића и Вулина, зачињена дозом оног лика што води Контравизију.
Све у свему - архидудук.
 
Sad videh ovo...
leptejebo jel' moguce?Da li je moguce da tu spodobu neko smatra covekom ili umetnikom?
Сматра га чак и војником, борцем, ратником, примером јунаштва... иако је БМК рат у Крајини и БиХ видео само у репортажама Радио Телевизије Србије.
 
Bil Gejts javno prica i podrzava depopulaciju stanovnistva, a takodje danas on proizvodi i finansira "lekovite" vakcine protiv "Korola" virusa..
da li ti razumeš engleski dovoljno dobro da shvatiš šta je rečeno u tom videu?
Sve što je rekao je tačno a njegovi predlozi su na mestu i humanitarni. Ne znam šta si ti čuo?
 
da li ti razumeš engleski dovoljno dobro da shvatiš šta je rečeno u tom videu?
Sve što je rekao je tačno a njegovi predlozi su na mestu i humanitarni. Ne znam šta si ti čuo?
Djavo ima filozofiju da uvije lose sa necim dobrim. Znaci kao fekalija u kutiju sa ukrasnim papirom i masnom.
Na velikim plocama u Dzordziji koje su postavili "anonimni ljudi" pise sta nam sledi. Stavka br. 1, smanjiti populaciju na 500 miliona. Bil Gejts godinama prica o modernom nacinu ratovanja, vakcinama i virusima.

18957-1960.jpg
 
Не замерите Даци... зајахали га демони, па га још мамузају, све га мамузама жигају кроз слабине.

Али, тако је то кад неко изда Бога и постане следбеник неке секте чији је вођа лажни пророк и ЈуТјубер из околине Лесковца.
Samo nastavi, svaku moju objavu ces procitati i podsvesno ces postati bolji. To mi je i cilj ;)
 
Svakako. Samo nastavite da citate ono sto postavljam :D
Ко ти је крив када ниси способан да водиш расправу, па мораш да пријављујеш... мора да си био онај клинац у школи што га сви шиканирају, а он трчи да пријави.

Иначе, цела тема је ортодоксна будалаштина из ума који је формиран копирањем речника и начина понашања извесног лажног пророка и ЈуТјубера из околине Лесковца.
Место јој није на блоговима, него на теоријама завере (или психологији... да могу људи да на примеру постављача теме уче шта је шизофренија).
 
Ко ти је крив када ниси способан да водиш расправу, па мораш да пријављујеш... мора да си био онај клинац у школи што га сви шиканирају, а он трчи да пријави.

Иначе, цела тема је ортодоксна будалаштина из ума који је формиран копирањем речника и начина понашања извесног лажног пророка и ЈуТјубера из околине Лесковца.
Место јој није на блоговима, него на теоријама завере (или психологији... да могу људи да на примеру постављача теме уче шта је шизофренија).
Sale hvala ti na podrsci! Nadam se da ces pratiti i u buducnosti moj rad! :D
 

Back
Top