Quantcast

Pametne Teme kod Dače

Gost3333

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.019
Pomaze Bog!

Na ovom blogu licno cu kaciti samo pametne i probrane stvari koje imaju za cilj da unaprede coveka. Teme su iskljucivo PAMETNE, bez gluposti i debilizma.

Uglavnom informacije ce pokrivati religiju, politiku, nauku, vaspitanje, itd..

Svako je dobrodosao da ARGUMENTOVANO komentarise i napise svoje misljenje, ali neosnovane tvrdnje i uvrede nisu pozeljne!!!
19602.jpg

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.656
Pomaze Bog!

Na ovom blogu licno cu kaciti samo pametne i probrane stvari koje imaju za cilj da unaprede coveka. Teme su iskljucivo PAMETNE, bez gluposti i debilizma.

Uglavnom informacije ce pokrivati religiju, politiku, nauku, vaspitanje, itd..

Svako je dobrodosao da ARGUMENTOVANO komentarise i napise svoje misljenje, ali neosnovane tvrdnje i uvrede nisu pozeljne!!!
Pogledajte prilog 803839
Оно, кад равноземљаш као декорацију својој теми постави слику округле земље.

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.656
Nikada u zivotu nisam rekao da je zemlja ravna i nemam nameru da se raspravljam sa bilo kim. Ti si meni na ignoru i nebitan lik totalno.
Оно, кад ти неко каже да си на игнору и небитан, па те онда цитира и реплицира.
Тај ниво разума.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.854
Daco imamo dosta pametnih tema o kojima bi mogli diskutovati ali da me ne shvatis pogresno ne sa tobom.

Ti si svoj krstarica nalog prodao vucicu i svoje online aktivnosti podredio sns rezimu koji iseljava Srbe iz drzave, dovodi migrante, predaje Kosovo, zatvara naciju, kaznjava i oporezuje vazduh.

Ti si sam sebe diskvalifikovao kao ozbiljnog diskutanta ali dozvoljeno ti je da bivstvujes i bavis se sns aktivizmom online. Mozda si ovako privatno ok lik ali to ne znam.

Gost3333

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.019
Konacno, samo da ode to djubre

Exit odlazi iz Srbije? Naš najveći festival možda završi u Hrvatskoj
Srbija bi mogla da ostane bez Exit festivala, jer su im iz državnog vrha rekli da reše finansijski problem otpuštanjem svih zaposlenih.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.