Pametne Teme kod Dače

Pomaze Bog!

Na ovom blogu licno cu kaciti samo pametne i probrane stvari koje imaju za cilj da unaprede coveka. Teme su iskljucivo PAMETNE, bez gluposti i debilizma.

Uglavnom informacije ce pokrivati religiju, politiku, nauku, vaspitanje, itd..

Svako je dobrodosao da ARGUMENTOVANO komentarise i napise svoje misljenje, ali neosnovane tvrdnje i uvrede nisu pozeljne!!!
19602.jpg

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.795
Pomaze Bog!

Na ovom blogu licno cu kaciti samo pametne i probrane stvari koje imaju za cilj da unaprede coveka. Teme su iskljucivo PAMETNE, bez gluposti i debilizma.

Uglavnom informacije ce pokrivati religiju, politiku, nauku, vaspitanje, itd..

Svako je dobrodosao da ARGUMENTOVANO komentarise i napise svoje misljenje, ali neosnovane tvrdnje i uvrede nisu pozeljne!!!
Pogledajte prilog 803839
Оно, кад равноземљаш као декорацију својој теми постави слику округле земље.

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.795
Nikada u zivotu nisam rekao da je zemlja ravna i nemam nameru da se raspravljam sa bilo kim. Ti si meni na ignoru i nebitan lik totalno.
Оно, кад ти неко каже да си на игнору и небитан, па те онда цитира и реплицира.
Тај ниво разума.

Baad_Boy

Veoma poznat
Poruka
10.258
Daco imamo dosta pametnih tema o kojima bi mogli diskutovati ali da me ne shvatis pogresno ne sa tobom.

Ti si svoj krstarica nalog prodao vucicu i svoje online aktivnosti podredio sns rezimu koji iseljava Srbe iz drzave, dovodi migrante, predaje Kosovo, zatvara naciju, kaznjava i oporezuje vazduh.

Ti si sam sebe diskvalifikovao kao ozbiljnog diskutanta ali dozvoljeno ti je da bivstvujes i bavis se sns aktivizmom online. Mozda si ovako privatno ok lik ali to ne znam.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.