Pametan zakon Madjarske o komunjarskim simbolima.

Sto da ti neverujem....al ti mozda neces verovati da sam se ja do pre neku godinu profesionalno bavio fudbalom, al nista extra....nisam stigao do neceg veceg, jbg povreda i neke druge stvari-al nebitno.



Aj dajte jos neki predlog kako bi se zvali CZ i Partizan, bash me zanima :grin:

p.s. a setite se kad je Dinamo promenio ime u Kroacija, ali posle su vratili ime, verovatno bi tako bilo i kod nas, ako bi se uposte uspelo sa bilo kakvom promenom.
 
urospo:
A da, zaboravio sam u vezi navijanja

Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija :p

dakle, Delija ;-)

Pridružujem se... :)
Može samo ZVEZDA ? A grobari mogu kao FK Banditn (ne znam nemački, ebesh ga). :wink:
Inače, u Francuskoj postoji FK "Red Star", niža liga (treća,valjda).
BBB su se borili protiv Tuđmana i HDZ-a da vrate ime Dinama iz Croatia !!! UUU, jako mi je to kod njih...A, teško da su BBB komunjare.
A šta sa srpom i čekićem ? Ili crveni barjak + zlatna zvezda i ono proleteri trte-mrte ?
 
urospo:
Sto da ti neverujem....al ti mozda neces verovati da sam se ja do pre neku godinu profesionalno bavio fudbalom, al nista extra....nisam stigao do neceg veceg, jbg povreda i neke druge stvari-al nebitno.



Aj dajte jos neki predlog kako bi se zvali CZ i Partizan, bash me zanima :grin:

p.s. a setite se kad je Dinamo promenio ime u Kroacija, ali posle su vratili ime, verovatno bi tako bilo i kod nas, ako bi se uposte uspelo sa bilo kakvom promenom.
Posteno, ne ide da neko ko ne voli fudbal daje imena klubovima. Voleo bih da cujem misljenje navijaca. Mislim da nije imalo potrebe menjati Dinamu ime, vise je bila trenutna politicka situacija ali opet je patriotizam radio kod njih pri promeni imena a kasnije tradicija te su vratili stari naziv. Inace, kao bivsem profesionalnom fudbaleru ti verovatno tesko pada to sto ne igras vise, predpostavljam.
 
nemoj neko da mi dira ZVEZDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Prilozi

  • index3b_09.jpg
    index3b_09.jpg
    36,5 KB · Pregleda: 6
Ja sam okoreli Ciganin i menjanje imena kluba ne dolazi u obzir !!!
Sta ce biti sa onolikim pesmama ispevane u slavu CRVENE ZVEZDE ??? !!! I svega ostalog !
Mada bi mogli da skinemo petokraku sa grba...ne treba nam uopste. Moze da stoji nesto drugo...
Mada kada se pogleda ... tih petokraki ima na svim mogucim zastavama svakakvih zemlja...komunistickih,kapitalistickih...
Ja bih jos dodao kurnu na grb...neka stoje i petokraka i kruna jedna pored druge...sto bi nekako predstavljalo vise puta pominjano nacionalno pomirenje.
Maa me boli uvo... jaooo...jel ide neko sutra ne tekmu? Sto ne volim kad je ovako rano...u 13h :lol:
 
Црвена петокрака је чисто хералдички много гадан знак, тј. симбол. Толико крви, убистава и уништења људских живота под тим знаком... с једне стране... са друге навијачи и љубитељи фудбала уопште тај знак не повезују са политиком... можда КАДА БИ СЕ ЗВАО ФК ЗВЕЗДА, без оног црвена (много је, брате, крвава)...
 
boli me uvo za komunjare,ideologiju i pod cim je ko stradao...ljudi su stradali pod svim zivim simbolima pocev od krsta preko krune pa do polumeseca...nisu ih simboli ubijali vec drugi ljudi...
zato CRVENA ZVEZDA ima da stoji zauvek...99%navijaca zvezde ce se u svakom trenutku usprotiviti promeni imena ili grba...neka je i sto puta komunjarski,ja taj grb obozavam i u srcu nosim..
 

Back
Top