Pala vlada i u Egiptu

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Ajmo idemo dalje, Tunis, Egipat, Jemen, Srbija... :ok:

http://edition.cnn.com/2011/WORLD/africa/01/28/egypt.protests/?hpt=T1

Cairo, Egypt (CNN) -- Embattled President Hosni Mubarak said early Saturday that he asked the country's government to resign after thousands of angry Egyptians defied a government curfew and faced stinging police tear gas as they marched for change.

"I asked the government to resign today and I will commission a new government to take over tomorrow," Mubarak said in a national address on Saturday shortly after midnight.
 
Каиро у пламену, војска на страни народа

Египатски војници у Каиру, којима је председник Хосни Мубарак наредио надзирање полицијског часа уведеног због антивладиних протеста, прелазе на страну демонстраната поздрављајући их с дигнута два прста у знак победе, јављају вечерас стране агенције. Претходно је државна телевизија је саопштила да је део града у коме се налази седиште владајуће коалиције био у пламену.



Вести онлајн
 
Meni se cini da su Amerikanci dzaba okupili one egipatske imigrante ispred Bele kuce sa transparentima tipa - ,, Ministar unutrasnjih poslova Egipta je kriminalac ,, i ,,Mubaraku odlazi ,, :think:.. Ovi su klicali da svet mora postati islamski ... :hahaha: ...
 
Неће египћани козметичке промене, него промену режима. Није готово.

Зато ЕУро-окупатор у Србији прави издувни вентил преко СНС-а не би ли се народ стопирао да изађе , сруши власт и почисти систем страних обавештајно-банкарских мрежа које држе Србију у мат позицији.
 
Зато ЕУро-окупатор у Србији прави издувни вентил преко СНС-а не би ли се народ стопирао да изађе , сруши власт и почисти систем страних обавештајно-банкарских мрежа које држе Србију у мат позицији.

Е коначно неко да погоди тачно у центар. :klap:
 
Ако се вођа антивладиних протеста у Египту Мохамед Ел Барадеј , добитник нобелове награде за мир, придружио демонстрантима у Каиру, не значи ли то да он сада исплаћује награду онима што су му је доделили.:think:
 
Poslednja izmena:
Да није опет завера нека?
Управо супротно.

Опаска ти је промашена, знаш добро да сам ја против разних теорија завера, и само за реал-политику.

А реал политика јасно каже, да је данас главна реална опасност у исламском фундаментализму.

Ватра којом су се неки олако играли, из одређених својих интереса, отима се контроли.
 
Ако се вођа антивладиних протеста у Египту Мохамед Ел Барадеј , добитник нобелове награде за мир, придружио демонстрантима у Каиру, не значи ли то да он сада исплаћује награду онима што су му је додијелили.:think:

Постоје три опције. Војска, Ел Барадеи и Муслиманска браћа.
 
Управо супротно.

Опаска ти је промашена, знаш добро да сам ја против разних теорија завера, и само за реал-политику.

А реал политика јасно каже, да је данас главна реална опасност у исламском фундаментализму.

Ватра којом су се неки олако играли, из одређених својих интереса, отима се контроли.

Разумем да постоји опасност да фундаменталисти преузму контролу, али то је у супротности са оним што причају египћани, а ја слушам њих.
 
А Гамал Мубарак :mrgreen:

Египат: Председников син побегао у Лондон

Гамал Мубарак (47), најмлађи син Хоснија Мубарака (83), председника Египта, који је у последњих десет година припреман да наследи оца, побегао је у Лондон приватним млазњаком, док у Каиру не престају антивладине демонстрације.:think:...или ипак утицај запада је одсвирао qрцу у египту, Јордану и Тунису:hahaha:
 
Ако се вођа антивладиних протеста у Египту Мохамед Ел Барадеј , добитник нобелове награде за мир, придружио демонстрантима у Каиру, не значи ли то да он сада исплаћује награду онима што су му је додијелили.:think:

Ah, ta Nobelova nagrada za mir......
 
Да се не ради случајно о завери припремљеној у Ахмадинеџадовој кухињи, а све са циљем да се Србија заустави на истрасираном , визионарским способностима наших вођа, путу ка еуроатланским интеграцијама.:mrgreen:
Неће да може..:ljutko:.јок...послао је Шуле своје људе да ставе ситуацију под контролом:mrgreen:
 
Meni se cini da su islamisti najvise profirirali , po svemu sudeci oni su preuzeli kontrolu nad masama - dozvolili su sebi cak i luksuz da prekinu sukobe sa policijom da bi masu odveli na nekakvi vecernji namaz ... :lol: .. al to ce vec Mingo bolje objasniti ...
 
2011128163927181112_20.jpg
 
Mislim da bi ovi mundzosi mogli da likvidiraju vladu i Predsednika i krenu u napad na Izrael ... :lol:

ja boro mislim da se steze obruc oko amerike...........................pocelo je na periferiji ali zavrsice se u americi..................jer su sva zla ovog sveta proizasla od "cuvara kapitalizma....amerike"
ove "revolucije" nisu ni religiozne ni politicke ni namestene...............one su rezultat "uspeha" svetske globalzacije..........po kojoj su svetski resursi hrane presli u ruke americkih milijardera i oni sad odredjuju cenu hrane u svetu..............i u svojoj gramzivosti ne vide opasnost da narod umire od gladi i bede u celom svetu.
ta "svetska revolucija" nije pocela u tunisu ....vec u grckoj......i , kazem, okrenuta je protiv amerike to jest protiv kapitalizma.......................moralo je da se konacno nesto pomeri u tom pravcu jer preko 6 milijardi ljudi u svetu suoceni su sa bezobzirnom eksploatacijom od strane vodecih zemalja u "novom svetu" ........................................mislim da ce se nemiri u islamskom svetu , putem islamske emigracije......prvenstveno u francuskoj i engleskoj, preneti i na evropsko tlo.............koje je je vec odavno bure baruta (grcka, spanija, italija, francuska, .............)
 
ja boro mislim da se steze obruc oko amerike...........................pocelo je na periferiji ali zavrsice se u americi..................jer su sva zla ovog sveta proizasla od "cuvara kapitalizma....amerike"
ove "revolucije" nisu ni religiozne ni politicke ni namestene...............one su rezultat "uspeha" svetske globalzacije..........po kojoj su svetski resursi hrane presli u ruke americkih milijardera i oni sad odredjuju cenu hrane u svetu..............i u svojoj gramzivosti ne vide opasnost da narod umire od gladi i bede u celom svetu.
ta "svetska revolucija" nije pocela u tunisu ....vec u grckoj......i , kazem, okrenuta je protiv amerike to jest protiv kapitalizma.......................moralo je da se konacno nesto pomeri u tom pravcu jer preko 6 milijardi ljudi u svetu suoceni su sa bezobzirnom eksploatacijom od strane vodecih zemalja u "novom svetu" ........................................mislim da ce se nemiri u islamskom svetu , putem islamske emigracije......prvenstveno u francuskoj i engleskoj, preneti i na evropsko tlo.............koje je je vec odavno bure baruta (grcka, spanija, italija, francuska, .............)

Потписујем. Ово се неће смирити док се свет не промени. Биће опет нереда и у Ирској, али још жешћих.
 

Back
Top