Americka vlada zabranila koriscenje reci otac i majka - muz i zena - sin i kcerka - umesto toga uvode reci kao Roditelj 1 i Roditelj 2!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.466
Poslednja izmena:

Totalno su odlepili. Cisti satanisti

GHCW6KQWkAAYKA8.jpg
 
Dobro, to je samo neka preporuka ako je uteha (nije zakon), meni krajnje nejasna, ali eto, svasta ima u svetu.

Sve to rade za pare koje dobijaju od raznih lobija, to je jasno.

to je naredba

u okviru americke administracije je zabranjeno koriscenje tih reci ubuduce
 
to je naredba

u okviru americke administracije je zabranjeno koriscenje tih reci ubuduce
Nije zabranjeno, zamoljeni su, ali svejedno je ruzno, i meni bar neshvatljivo jer u rodnoj (ne)ravnopravnosti nema nista lose. Tako je bilo vekovima i nema razloga da ne bude i dalje.
 
Dajem punu podršku merikanskoj vladi u njihovim ambicijama!

U merici bespolnih, bezrodnih, bezreligijskih, beznacionalnih ... građana ... kakve ima veze da li si otac ili majka, sin ili ćerka, deda ili baba ??? ... pas ili čovek ... stoka ili reptil ...???

Ovo je predivna vest!
U pravu je Imperator kada je pružio podršku eminentnom gdin. predsedniku Bidenu!
 
Molaba se POD HITNO treba pretvoriti u NAREDBU sa zakonskim kosekvencama :rtfm:
Licno mislim da ni u toj administraciji nece svi postovati. Neko ce postovati preporuku, neko ne.

Oni te molbe i "propise" vise donose forme radi, i radi lobija (citaj - para koje su duzni jos iz vremena kampanje, verovatno).

Ko je lud da to postuje?
 
Licno mislim da ni u toj administraciji nece svi postovati. Neko ce postovati preporuku, neko ne.

Oni te molbe i "propise" vise donose forme radi, i radi lobija (citaj - para koje su duzni jos iz vremena kampanje, verovatno).

Ko je lud da to postuje?
Draga koleginice, naravno, da što god ovde napišete je vaše lično mišljenje :D
Forma se draga moja vrlo često pretvori u pravilo, ili običaj "lepog ponašanja" (možda tzv političku korektnost), a na kraju se pretoči u zakon.

Ove napredne ideje predsednika i velikog vizionara, Bidena, ja bih na teritoriji merike najradije video u obliku zakona sa konsekvencama ... A SVE za dobrobit merikanaca.
 
Poštovana gospodo, nema ovde nikakve ironije!
Naš najveći (u fizičkom smislu) protivnik je merika, a u idejnom genocidni englezi.
Sve ono što bi ojačalo meriku, a to je kandidat za predsednika gdin Trump, je za nas smrtni neprijatelj!
Trump je možda umereniji neprijatelj, ali za nas Srbe samo propast i degradacija merike može biti idealna opcija.
 
Poštovana gospodo, nema ovde nikakve ironije!
Naš najveći (u fizičkom smislu) protivnik je merika, a u idejnom genocidni englezi.
Sve ono što bi ojačalo meriku, a to je kandidat za predsednika gdin Trump, je za nas smrtni neprijatelj!
Trump je možda umereniji neprijatelj, ali za nas Srbe samo propast i degradacija merike može biti idealna opcija.


AMIN!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Budale izopacene.
Ja mislim da oni budale nisu i želim im puno uspeha na teritoriji merike ... a građanima iste da se bezuslovno povinuju njihovim željama i htenjima!
Ovo što je veliki vizionar i dalekovidi predsednik Biden osmislio, je idealna sudbina za sve građane merike!
 

Back
Top