Americka vlada zabranila koriscenje reci otac i majka - muz i zena - sin i kcerka - umesto toga uvode reci kao Roditelj 1 i Roditelj 2!

велико зло!

јер код гејова не знаш ко је мама а код лезби ко је тата, па ето да не буде пометње кад рецимо брнабино дјете сутра другари упитају а ко је теби тата, она мама или ова мама , или како ти то имаш две маме ?
да не буде две тате или две маме но родитељ 1 и родитељ 2

овај свјет дефинитвно иде у вражју матер....
 
Draga koleginice, naravno, da što god ovde napišete je vaše lično mišljenje :D
Forma se draga moja vrlo često pretvori u pravilo, ili običaj "lepog ponašanja" (možda tzv političku korektnost), a na kraju se pretoči u zakon.

Ove napredne ideje predsednika i velikog vizionara, Bidena, ja bih na teritoriji merike najradije video u obliku zakona sa konsekvencama ... A SVE za dobrobit merikanaca.
Slusaj, svako neka radi sta hoce i kako smatra da mu je najbolje, meni je vazna moja zemlja i da toga nema ovde, a sta ce u Americi da rade, nije me bas mnogo briga.

Svako neka gleda u svoje dvoriste.
 
Slusaj, svako neka radi sta hoce i kako smatra da mu je najbolje, meni je vazna moja zemlja i da toga nema ovde, a sta ce u Americi da rade, nije me bas mnogo briga.

Svako neka gleda u svoje dvoriste.


fora je sto oni to zlo namecu nama preko losih i kukavickih vlasti u srbiji
 
fora je sto oni to zlo namecu nama preko losih i kukavickih vlasti u srbiji
Ne plasi se i ne preuvelicavaj.

Ti ne mozes da sprecis dotok informacija, i bez nametanja bice ljudi i ovde koji se zalazu za to, ali 'ajde sto su u velikoj manjini (tacnije, ne znam nikoga), nego sto uvek imas izbora da se sam tako ne izrazavas ili da se klonis takvog drustva.

Smanji malo fantazije.
 
Americka vlada zabranila koriscenje reci otac i majka - muz i zena - sin i kcerka - umesto toga uvode reci kao Roditelj 1 i Roditelj 2!

To su ta zapadna dostignuca.

Zato podrzavam Rusiju jer se jedino ona bori protiv ovog zapadnog WOKE zla.

Autorska.

https://www.foxnews.com/politics/st...-staffers-avoid-problematic-language-manpower

ne kaze se nigde da su te reci zabranjene nego se kaze da ih treba izbegavati i poziva se na koricenje rodno-neutralnih izraza.

Unbenannt.JPG
 
Нешто ми се јавља да ће амери врло брзо ову агенду да наметну европским вазалима ?

И да ће кренути рецимо прво од ових ситнијих као што су Црна Гора, Македонија, Кроација, Литванија, Естонија ?

А потом и свим осталима који су у НАТО јату.

НЕ ЗНАМ САМО КАКО ЋЕ ЕРГДОГАН ОВО НАМЕТНУТИ ТУРЦИМА ? Биће весело. :kafa:
 
Americka vlada zabranila koriscenje reci otac i majka - muz i zena - sin i kcerka - umesto toga uvode reci kao Roditelj 1 i Roditelj 2!

To su ta zapadna dostignuca.

Zato podrzavam Rusiju jer se jedino ona bori protiv ovog zapadnog WOKE zla.

Autorska.

https://www.foxnews.com/politics/st...-staffers-avoid-problematic-language-manpower

Eh, pa vala, ako idemo tim putem, uskoro ćemo imati uputstva za pravljenje sendviča umesto čitavih knjiga recepata, a umesto naziva "gradonačelnik" koristićemo "šef grada".

Ko zna, možda će uskoro i automobili postati "pokretne kutije" ili "putujući kontejneri".

Ali što se tiče Rusije, zar nije čudno što se u njihovom svetu izgovara "da" ili "nyet", a ne "yes" i "no"?

Možda zapadna dostignuća i nisu tako loša, ali možda smo svi malo previše osetljivi na reči.

Hajde da se vratimo na dobre stare dane kad su "otac" i "majka" bili samo obični "roditelji"!
 
Овим се уводи очигледна неравноправност, јер ко је родитељ 1, а ко родитељ 2. Свакако да је родитељ 1 испред родитеља 2. Насупрот томе отац и мајка су једнаки, равноправни и једнако важни.
 
Pa da mediji pišu istinu , nebi imali šta pisati. A istina je to , da mediji pišu 90 % lažotine i na taj način truju javnost . A vi ili mi da bi nešto mogli prosuditi dali je to tako ili ne , otiđite u Ameriku i zivitite par god i vidjet ćete istinu. Nemojte tu osuđivati paušalno niti zapad niti istok , jer ispadate još gori trovači od ovih medija sto bljezgarije pišu.
 
Totalno su odlepili. Cisti satanisti

Pogledajte prilog 1503768
Нисам стручан, али мени пас делује нормално. Е, то што уједа, значи да није васпитан, али не и да није нормалан.
Значи, нису сви одлепили, само су неки запуштени. Вероватно је делимично крив и његов родитељ 3 у леглу.
 
Dajem punu podršku merikanskoj vladi u njihovim ambicijama!

U merici bespolnih, bezrodnih, bezreligijskih, beznacionalnih ... građana ... kakve ima veze da li si otac ili majka, sin ili ćerka, deda ili baba ??? ... pas ili čovek ... stoka ili reptil ...???

Ovo je predivna vest!
U pravu je Imperator kada je pružio podršku eminentnom gdin. predsedniku Bidenu!
Јел' овај император?
Imperator.jpg
 
Americka vlada zabranila koriscenje reci otac i majka - muz i zena - sin i kcerka - umesto toga uvode reci kao Roditelj 1 i Roditelj 2!

To su ta zapadna dostignuca.

Zato podrzavam Rusiju jer se jedino ona bori protiv ovog zapadnog WOKE zla.

Autorska.

https://www.foxnews.com/politics/st...-staffers-avoid-problematic-language-manpower

Dobro se zna ko forsirs ovo u americi… cilj im je unistenje Hriscanstva i bjelih drzava.
 

Back
Top