Pakov svet

Amza, jesi li pogledao ijednu celu epizodu?

Kimi, da ljubomorna sam, idem odma sutra da napumpam usta koliko sam ljubomorna, mozda i nos da sredim kad sam vec tamo :zcepanje:
 
Amza, jesi li pogledao ijednu celu epizodu?

Kimi, da ljubomorna sam, idem odma sutra da napumpam usta koliko sam ljubomorna, mozda i nos da sredim kad sam vec tamo :zcepanje:

gledo cele 2 i smucilo mi se pa zato i kazem njesra totalno razocaran ipak su oni napravili seranove ocekivo sam nesto slicno mozda cak i bolje veliko je iskustvo bilo iza njih kad ono katastrofa :dash:
 
imas reprizu danas...veruj mi da je bolje da pogledas nego neko da ti ovde kaki :cmok2:

nisam mogla da gledam reprizu,jer sam isla popodne u skolu......... :sad2:

Kimi, kako se to izražavaš :rtfm: :mrgreen:

Moram da priznam da me Bernarda žešće nervira sa onom njenom silikonskom facom, mislim nije loša kao lik, ali jesu li baš morali da izaberu tu glumicu :dontunderstand:

ne mora da znaci da su joj usta silikonska...moja naj drugarica ima u odeljenju likusu (andreu) koja ima ISTA usta kao ova.......i andreu su jednom u prevozu pitali da li je stavljala silikone...jadna,istraumirala se.........:zcepanje:

moram da vam kazem da mi se ovo dibidus ne dopada VELIKI MINUS a kao isti producenti koji su radili seranove.Bolje da se vrate na porodicne serije ovo je cist promasaj. :thumbdown:

extra je serija.....isreno,seranove stvarno ne bih opet gledala,smorili su me.......

Amza, jesi li pogledao ijednu celu epizodu?

Kimi, da ljubomorna sam, idem odma sutra da napumpam usta koliko sam ljubomorna, mozda i nos da sredim kad sam vec tamo :zcepanje:

ako ides,pozovi me,mozda ti se pridruzim.......... :mrgreen:
 
ne mora da znaci da su joj usta silikonska...moja naj drugarica ima u odeljenju likusu (andreu) koja ima ISTA usta kao ova.......i andreu su jednom u prevozu pitali da li je stavljala silikone...jadna,istraumirala se.........:zcepanje:

Svaka cast tvojoj drugarici, ali jel tebi ovo izgleda prirodno? :bljak:

18.jpg
 
ne mora da znaci da su joj usta silikonska...moja naj drugarica ima u odeljenju likusu (andreu) koja ima ISTA usta kao ova.......i andreu su jednom u prevozu pitali da li je stavljala silikone...jadna,istraumirala se.........:zcepanje:



extra je serija.....isreno,seranove stvarno ne bih opet gledala,smorili su me.......
xaxaxxaxaxa jadna ta likusa :hahaha: ali seranovi nisu smorili :rtfm::D:D:D nikad xDDD:D:D:D:gace:
 
malo je to odgledaj bar 5... :per:

cekaj te bre ljudi znam da se o ukusima ne raspravlja ali ajde jedno posteno pitanje GDE STE VIDELI DA AVION MOZE DA LETI SAM??? I DA SU PILOTI KAO USPAVANI A ONI LETE??? Pa ko je bar jedamput u zivotu leteo avionom zna da je to cista budalastina a takvih i slicnih gluposti ima samo u serijama i filmovima.Aj te malo razmisli te :rtfm:
 
cekaj te bre ljudi znam da se o ukusima ne raspravlja ali ajde jedno posteno pitanje GDE STE VIDELI DA AVION MOZE DA LETI SAM??? I DA SU PILOTI KAO USPAVANI A ONI LETE??? Pa ko je bar jedamput u zivotu leteo avionom zna da je to cista budalastina a takvih i slicnih gluposti ima samo u serijama i filmovima.Aj te malo razmisli te :rtfm:

druskane jel si ti cuo nekad za automatskog pilota???
i kaze se jedanput a ne jedaMput :hahaha::hahaha: :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::per::per:
 
cekaj te bre ljudi znam da se o ukusima ne raspravlja ali ajde jedno posteno pitanje GDE STE VIDELI DA AVION MOZE DA LETI SAM??? I DA SU PILOTI KAO USPAVANI A ONI LETE??? Pa ko je bar jedamput u zivotu leteo avionom zna da je to cista budalastina a takvih i slicnih gluposti ima samo u serijama i filmovima.Aj te malo razmisli te :rtfm:


:sad2: :sad2: :sad2: :eek: :eek: :eek: :think: :think: :think:


jel ovo neka zaebancija???
 
cekaj te bre ljudi znam da se o ukusima ne raspravlja ali ajde jedno posteno pitanje GDE STE VIDELI DA AVION MOZE DA LETI SAM??? I DA SU PILOTI KAO USPAVANI A ONI LETE??? Pa ko je bar jedamput u zivotu leteo avionom zna da je to cista budalastina a takvih i slicnih gluposti ima samo u serijama i filmovima.Aj te malo razmisli te :rtfm:

xaxaxaxaa......pobedio si.....ovo i jeste serija....xaxaxaxaxax.....a i postoji auto pilot kao shto kaze kimi......
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top