Oženićemo se ako ne bude bilo nikog boljeg

Ćao, imam jedno pitanje ljubavne tematike. Znači drugovi ste, delite sve tajne, svi dođu i prođu, ali on ili ona ostaje. I onda njih dvoje reše da će jednog dana da se ožene ako usput niko od njih dvoje ne naleti na nekog boljeg i daju si vremenski rok za to.

Kako biste reagovali na to i šta biste rekli da vam neki drugar ili drugarica tako nešto predloži.

Iskreno, meni to zvuči nekako detinjasto, američki film i taj fazon, kao saćemo mi da se smuvamo da ne ostanemo sami do kraja života... Bezveze

Šta vi mislite?

Previse pacenicki, dostigli su dno svoje licnosti ... Gde nestade ideali i sanjarenja?
 
Ali stvar je u tome kako bi ti reagovao da znaš da u životu tvoje devojke postoji taj neki njen drug s kojim će potencijalno da čita zavete i rađa decu... Mogao bi da se opustiš u takvoj vezi?!
U svakoj vezi uvek postoji rizik da se umesa neko treci i pomrsi konce, samo sto je ovde taj ugovoreni bezopasan, jer da on ima vece sanse, ne bi bio rezerva, vec bi bio glavni.

- - - - - - - - - -

Jako idiotski. Zamisli da si sa takvim momkom ili curom, a taj drug ili drugarica iz pozadine vreba kaćete da prekinete pa da se ožene... :bljak:
Uvek neko vreba, narocito ako tvoj partner vredi. Nije valjda da si do sada bila samo sa onima koje niko drugi osim tebe ne bi hteo?

- - - - - - - - - -

Pa to šta on nju tera da ga upoznaje s drugim cicama, a i ne seksaju se. Šta ću ja posle da joj dajem savete šta on voli ili ne voli u krevetu?!
Ljudi sami odlucuju na sta pristaju, a na sta ne. Niko nikog ne moze ni na sta da natera bez pristanka onog drugog, tako da nema razloga da se uzrujavas sto nekom tamo odgovara i to vise nego da budu sami. Da ne odgovara oboma, ne bi dogovora ni bilo.
 
Ćao, imam jedno pitanje ljubavne tematike. Znači drugovi ste, delite sve tajne, svi dođu i prođu, ali on ili ona ostaje. I onda njih dvoje reše da će jednog dana da se ožene ako usput niko od njih dvoje ne naleti na nekog boljeg i daju si vremenski rok za to.

Kako biste reagovali na to i šta biste rekli da vam neki drugar ili drugarica tako nešto predloži.

Iskreno, meni to zvuči nekako detinjasto, američki film i taj fazon, kao saćemo mi da se smuvamo da ne ostanemo sami do kraja života... Bezveze

Šta vi mislite?

Cak i americki teen filmovi imaju bolju pricu
bezveze je...
 
Ćao, imam jedno pitanje ljubavne tematike. Znači drugovi ste, delite sve tajne, svi dođu i prođu, ali on ili ona ostaje. I onda njih dvoje reše da će jednog dana da se ožene ako usput niko od njih dvoje ne naleti na nekog boljeg i daju si vremenski rok za to.

Kako biste reagovali na to i šta biste rekli da vam neki drugar ili drugarica tako nešto predloži.

Iskreno, meni to zvuči nekako detinjasto, američki film i taj fazon, kao saćemo mi da se smuvamo da ne ostanemo sami do kraja života... Bezveze

Šta vi mislite?

Bolje ostati samac nego venčsti se sa nekim jer nema boljeg.
Sem toga, znam nekoliko primera ovakvih parova kojima brak nije baš uspeo.
U braku su se nakon nepunih godinu dana uspeli da se posvađaju i razvedu.
 

Back
Top