ozbiljna licna tema

Ja sam bio sinoc sa par ekipica na beer festu i primetim da se jednoj devojci koju je skoro ostavio dechko svidja visoka crna drugarica ovog druga. I vidim ja da ovoj sija sunce u ochima medjutim ova crna visoka zapali negde. Da napomenem da je ova druga mala plavu$ica tako da nije chudno da ju je privukla devojka koja joj je suprotnost. Visoka i crna. I nema te crnkinje pola sata i pita mene ova plavu$ica "A jel ce da se vraca ona devojka". Pitam je najdirektnije da li se zaljubila u nju i ova pocrveni. Tu joj predlozim da je muvamo zajedno po$to ja ne volim da lizhem. To bi sve ta mala plava radila, a ja bi upadao. I sve bi bilo super da se ta crna visoka nije vratila za pola sata pijana ko dupe. Rekoh.. Ovaj Timo Mass smara pa da se radi ne$to pametno inache, ja nikada ne startujem ribe na partijima. Zbog svega ovoga podrzavam drk.lejdi u lizachkim namerama
 
Ne.nikako..vec samo treba da budu to sto jesu..a ne zato sto je to in..

s takvom ozbiljnoscu ipak je bolje preci na filozofiju ;)

elem medjutim volim kad ljudi misle da sve znaju iz dva posta koja usput nisu ni razumeli..
ja nemam 16..a bes ga ni tad mi nije bilo bitno dal je in...i jos znam toliko zena koje nisu in :think: sta li je to....mislim da je ljudska potreba za eksperimentisanjem u seksu sasvim normalna... e sad da li to ima veze sa in ili sta vec, sta god
 
sto mene ne muvaju ribe? :confused:

Чекај, излазиш на места где рибе нормално мувају рибе, па се чудиш што ниједна тебе не мува, или очекујеш да нека са истим ставом као ти некако погоди да то желиш, и прва ти приђе? :confused:

Јел' те макар мувају преко пп након ове теме, ако је то њена сврха?
mrgreenzz7.gif
 
Normalno, da znaju da se tako osecash, startovalo bi te pola riba koje su do sada samo proshle pored tebe na ulici... Nego... Vas dve ste mi neshto onako skroz zanimljive... :rumenko: A sada ste mi ovom prichom otvorile sasvim novu dimenziju... :rumenko: i tako necu vishe stidim se :mrgreen:
P.S. Ma vazi shto se stidim. Ovo Ono.
 
Чекај, излазиш на места где рибе нормално мувају рибе, па се чудиш што ниједна тебе не мува, или очекујеш да нека са истим ставом као ти некако погоди да то желиш, и прва ти приђе? :confused:

Јел' те макар мувају преко пп након ове теме, ако је то њена сврха?
mrgreenzz7.gif

neka sa istim stavom pogodi i pridje :mrgreen:
ma jok...eto zene mi ne salju ni pp :sad2:
 

Back
Top