ozbiljna licna tema

Stoji to da neki nikada toga ne budu svesni, ali ja mislim da je ona potupuno svesna...
I nisu svi mushkarci takvi... Ja na primer uopshte nisam takav... svaka riba koja je bila sa mnom je chula sledece...
1. Na prvom mestu si svoja.
2. Na drugom mestu si moja.
Na svim drugim mestima budi chija god hocesh... Dakle :rtfm:, ali poshten...
I evo ja na sve to lepo odmah priznam da cu ukoliko budem video svoju ribu sa drugim likom poshteno izdrkati, jeli... uostalom, shta drugo chovek da radi :whistling:
 
Stoji to da neki nikada toga ne budu svesni, ali ja mislim da je ona potupuno svesna...
I nisu svi mushkarci takvi... Ja na primer uopshte nisam takav... svaka riba koja je bila sa mnom je chula sledece...
1. Na prvom mestu si svoja.
2. Na drugom mestu si moja.
Na svim drugim mestima budi chija god hocesh... Dakle :rtfm:, ali poshten...
I evo ja na sve to lepo odmah priznam da cu ukoliko budem video svoju ribu sa drugim likom poshteno izdrkati, jeli... uostalom, shta drugo chovek da radi :whistling:

pazite se vas dvoje deco ja sam tezak pedofil :lol: ;)
 
prljavi matori pokvareni peeeeedofilu ;) ( ali istim onim tonom ko inspektor iz 7.5 )

E, setih se vica... kao bleje dve klinke u pesku... i dodje jedan dan neki chika i da im po bombonu... i tako chika dolazi svaki dan i daje im po bombonu... tek ce posle nedelju dana jedna mala: E, dok me ovaj kresne, dobicu shecernu bolest!

P.S. Pa ti chitaj izmedju redova ako smesh :P
 
Poslednja izmena:
aha. ovo dođe kao igra pogađanja. mi kažemo šta mislimo, a onda nam ti odgovoriš - da jeste, ili nije tako.... sve dok te neka cica ne pita da li sme da te muva, a? a? a?
sad sam upao ''jagodica'' fazu.
više postova jedan za drugim
biće da mi fali, a?
šta znam, možda mi neko i odgovori...
 
A... ne valja to nishta josh od ranog dvadesetog veka... A, shto se radnika tiche... ko ih **** kada oce poshteno da rade... deshava se to... Nego, jel znash da su ispalili onu decu shto su pevala ref Pink Floyd-u za " Another brick in the wall " , i tek ih sada tuze i traze neki kesh...
 
to je bas velika jedna dilema... nego, mene zanima nesto drugo... sta ako je nasa savrsena osoba, druga polovina nas, negde daleko? sta ako, na primer, zivi negde u kanadi, il' u nekom busmanskom plemenu, il' je neka poznata glumica totalno vama nedostupna, il' nesto slicno? i zasto bas taj neko mora da bude iz naseg blizeg okruzenja? mislim... neko sa kim bi vam zivot bas bio lep... i sa kim biste bili srecni...
 

Back
Top