ОВАКО СУ ПРОДАВАЛИ ЗЕМЉУ: ЦИА у Мађарској обучавала српску опозицију!

Стварно.
Ја сам Оливер Млакар, ја водим квиз, и ако не одговараш на питања- губиш квиска, и напусти студио.
 
Primetno je da Svinjska Hunta u poslednje vreme stalno nameće te prežvakane teme iz devedesetih , počelo je sa Čedom Praškom i plastičnom cigankom iz Žitoradje na Pinku ,pa se nastavilo sa Praškom ,Tomom Filom,Koraćem i tim likovima koje je vreme pre 10 godina pregazilo , sa tim debilnim davno ispričanim pričama Sloba , Djindjić , Rade Marković ,Čume , Legija ,Sablja , Hag ...
 
Знаш ти добро, Роки! Престани да квариш игру!

То ти је као у оном квизу кад дођу три госта, и један каже "ја сам Оливер Млакар, други каже "Ја сам Оливер Млакар" а трећи каже "Ја сам Оливер Млакар" и онда учесници треба да открију ко је тајанствена личност, а ти поквариш све и кажеш "ено га, ено га, онај трећи је Оливер Млакар"!

Нема смисла.


Стварно.

Cena knjige 699 dinara, nije ni 700
A sa članskom kartom 503,28 dinara
 
Primetno je da Svinjska Hunta u poslednje vreme stalno nameće te prežvakane teme iz devedesetih , počelo je sa Čedom Praškom i plastičnom cigankom iz Žitoradje na Pinku ,pa se nastavilo sa Praškom ,Tomom Filom,Koraćem i tim likovima koje je vreme pre 10 godina pregazilo , sa tim debilnim davno ispričanim pričama Sloba , Djindjić , Rade Marković ,Čume , Legija ,Sablja , Hag ...
Nameću to već 8 godina preko televizije i tabloida. Valjda da narod vidi kako je bilo užasno i devedesetih i dvehiljaditih a sada iz tog perioda što je bilo loše nema ništa iako i dalje postoji mnogo toga ali o tome se ne trubi po svim medijima.
 
I obavezno su svi sarađivali sa mafijom sem Slobe, Ivice i Baneta Ivkovića.
naprotiv, piše i kako su MI6 formirali jul je cool...

A što se Slobe tiče jel si video sliku ono Rotšild, Baba Borka i Sloba?
Sloba doduše valjda sigrao na kartu socijalne tranzicije a ne ono sa heklerima pa napolje
 
Primetno je da Svinjska Hunta u poslednje vreme stalno nameće te prežvakane teme iz devedesetih , počelo je sa Čedom Praškom i plastičnom cigankom iz Žitoradje na Pinku ,pa se nastavilo sa Praškom ,Tomom Filom,Koraćem i tim likovima koje je vreme pre 10 godina pregazilo , sa tim debilnim davno ispričanim pričama Sloba , Djindjić , Rade Marković ,Čume , Legija ,Sablja , Hag ...
Alek Sajam rehabilituje sve njuške devedesetih. Komrakov, Šuvaković, Šljvančanić.

Srećom i dalje je ovih 8 godina kraće od onih 12, pa još možemo pokazati da je prodavac šnicli u gvožđari bio anomalija.
 
За сада нема, али има "ОПЕЛО ЗА ДРЖАВНУ ТАЈНУ", оног љигавог Мијатовића.
Раскринкао целокупну ДОСманлијску квислиншку БАГРУ!
Баци поглед на издајнички олош:
972537_djindj.jpg
 
Alek Sajam rehabilituje sve njuške devedesetih. Komrakov, Šuvaković, Šljvančanić.

Srećom i dalje je ovih 8 godina kraće od onih 12, pa još možemo pokazati da je prodavac šnicli u gvožđari bio anomalija.

A kakve to veze ima?
Eno ih lopovi daj ja da kradem...
 
За сада нема, али има "ОПЕЛО ЗА ДРЖАВНУ ТАЈНУ", оног љигавог Мијатовића.
Раскринкао целокупну ДОСманлијску квислиншку БАГРУ!
Баци поглед на издајнички олош:
972537_djindj.jpg

Muka mi je....:bljak::bljak:
 
Ја сам Оливер Млакар, ја водим квиз, и ако не одговараш на питања- губиш квиска, и напусти студио.

Sačekaj malo Olivere sa pitanjima...
Prvo Stojko Karapandža da zakuva nešto...

...i jedna žličica Vegete :mrgreen:
 
Nameću to već 8 godina preko televizije i tabloida. Valjda da narod vidi kako je bilo užasno i devedesetih i dvehiljaditih a sada iz tog perioda što je bilo loše nema ništa iako i dalje postoji mnogo toga ali o tome se ne trubi po svim medijima.
НИШТА се не намеће "Генија", све је то багра која је затечена са ксинутим гаћама
као и уважени члан ДОСманлијске банде у Мељаку :) ...и још се го-нету суди...
437151_momcilo-perisic_ff.jpg
 
ОВАКО СУ ПРОДАВАЛИ СРБИЈУ:
ЦИА у Мађарској обучавала српску опозицију,
Жарко Кораћ признао да су се плашили РУСА!
1792589_korac01-news1-dragana-udovicic_ls.jpg

https://www.kurir.rs/vesti/politika...opoziciju-korac-priznao-da-su-se-plasili-rusa
У управо објављеној књизи „Служба“ (у издању „Лагуне“), некадашњи заменик директора БИА Горан Живаљевић, којег је на то место 2003. поставио Ђинђић отркио је бројне шокантне детаље, који осветљавају многе детаље из преломних година српске историје, крајем 90-тих и почетком 2000-тих.

У овој књизи се између осталог, говори и о огромном утицају који су стране обавештајне службе имале у Србији после рушења МИлошевића.

Живаљевић је у својој књизи дао и један врло сликовит пример, када је после разговора са Жарком Кораћем, бившим потпредседником Владе, сазнао како су оперативци ЦИА-е спремали српске опозиционаре у Будимпешти.

- Једном приликом, док чекамо на разговор код премијера, друштво нам прави потпредседник владе, професор Жарко Кораћ, симпатичан и благ човек, који нам усхићено описује како су они пре 5. октобра ишли на састанке са ЦИА у Мађарску, навео је Живаљевић у књизи и додао:

- С тим да су више волели одлазак у Будимпешту него у Сегедин, јер су од Американаца добили податак да ми из Службе можемо технички покрити сусрете у Сегедину, па им је Будимпешта деловала сигурније. Тамо су, како он описује, мало више зазирали од руске службе, али су бар били ван нашег домашаја. Не могу да верујем шта слушам од потпредседника своје владе, написао је Живаљевић.
***********************

Па поштована форумска *******ијо и остали АУТОШОВИНИСТИ, о томе вам причам месецима, а и дуже....
После 5-ти листопада, СРБИЈОМ ЈЕ ЗАВЛАДАО ОЛОШ, ПОСЛЕДЊИ МОРАЛНИ ОТПАД!
Ето - написмено и јасно........ и после дође нека будалетина на овом форуму да ми лапрда о жутима, Ђиласу и осталом олошу..........фујјјјјјјјј..........
 

Back
Top