Quantcast

ОВАКО СУ ПРОДАВАЛИ ЗЕМЉУ: ЦИА у Мађарској обучавала српску опозицију!

ОВАКО СУ ПРОДАВАЛИ СРБИЈУ:
ЦИА у Мађарској обучавала српску опозицију,
Жарко Кораћ признао да су се плашили РУСА!

https://www.kurir.rs/vesti/politika...opoziciju-korac-priznao-da-su-se-plasili-rusa
У управо објављеној књизи „Служба“ (у издању „Лагуне“), некадашњи заменик директора БИА Горан Живаљевић, којег је на то место 2003. поставио Ђинђић отркио је бројне шокантне детаље, који осветљавају многе детаље из преломних година српске историје, крајем 90-тих и почетком 2000-тих.

У овој књизи се између осталог, говори и о огромном утицају који су стране обавештајне службе имале у Србији после рушења МИлошевића.

Живаљевић је у својој књизи дао и један врло сликовит пример, када је после разговора са Жарком Кораћем, бившим потпредседником Владе, сазнао како су оперативци ЦИА-е спремали српске опозиционаре у Будимпешти.

- Једном приликом, док чекамо на разговор код премијера, друштво нам прави потпредседник владе, професор Жарко Кораћ, симпатичан и благ човек, који нам усхићено описује како су они пре 5. октобра ишли на састанке са ЦИА у Мађарску, навео је Живаљевић у књизи и додао:

- С тим да су више волели одлазак у Будимпешту него у Сегедин, јер су од Американаца добили податак да ми из Службе можемо технички покрити сусрете у Сегедину, па им је Будимпешта деловала сигурније. Тамо су, како он описује, мало више зазирали од руске службе, али су бар били ван нашег домашаја. Не могу да верујем шта слушам од потпредседника своје владе, написао је Живаљевић.

Па поштована форумска НАТОгузијо и остали АУТОШОВИНИСТИ, о томе вам причам месецима, а и дуже....
После 5-ти листопада, СРБИЈОМ ЈЕ ЗАВЛАДАО ОЛОШ, ПОСЛЕДЊИ МОРАЛНИ ОТПАД!

nonaligned

Poznat
Poruka
8.053

https://www.kurir.rs/vesti/politika...opoziciju-korac-priznao-da-su-se-plasili-rusa
У управо објављеној књизи „Служба“ (у издању „Лагуне“), некадашњи заменик директора БИА Горан Живаљевић, којег је на то место 2003. поставио Ђинђић отркио је бројне шокантне детаље, који осветљавају многе детаље из преломних година српске историје, крајем 90-тих и почетком 2000-тих.

У овој књизи се између осталог, говори и о огромном утицају који су стране обавештајне службе имале у Србији после рушења МИлошевића.

Живаљевић је у својој књизи дао и један врло сликовит пример, када је после разговора са Жарком Кораћем, бившим потпредседником Владе, сазнао како су оперативци ЦИА-е спремали српске опозиционаре у Будимпешти.

- Једном приликом, док чекамо на разговор код премијера, друштво нам прави потпредседник владе, професор Жарко Кораћ, симпатичан и благ човек, који нам усхићено описује како су они пре 5. октобра ишли на састанке са ЦИА у Мађарску, навео је Живаљевић у књизи и додао:

- С тим да су више волели одлазак у Будимпешту него у Сегедин, јер су од Американаца добили податак да ми из Службе можемо технички покрити сусрете у Сегедину, па им је Будимпешта деловала сигурније. Тамо су, како он описује, мало више зазирали од руске службе, али су бар били ван нашег домашаја. Не могу да верујем шта слушам од потпредседника своје владе, написао је Живаљевић.

Па поштована форумска НАТОгузијо и остали АУТОШОВИНИСТИ, о томе вам причам месецима, а и дуже....
PDF?

S1MCRO

Poznat
Poruka
9.418
Glavni problem u srpskoj politici od pada komunizma do danas nastaje onog trenutka kad bivši komunisti odlučuju da samo fingiraju postojanje demokratije, višestranačkog sistema i tržišne privrede a da ustvari zadrže potpunu kontrolu nad svime. Svi ostali problemi, pa i ovi danas, potiču od tog trenutka.

Tako da, saradnja sa stranim faktorom je bila neophodna.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
33.751
Rusi su jako mudo , pustili rahmetli Slobu niz vodu ko bušan prezervativ .
Ne zaboravi da su aminovali i nezavisnu CG, pre nego sto ih je Milo opljackao a onda im uvalio otan bananu za kraj druzenja.

Sto se tice Slobe, samo su mu se zahvalili za mesanje u unutrasnje stvari pocetkom 90ih.

al bundy

Legenda
Poruka
60.612
Ne zaboravi da su aminovali i nezavisnu CG, pre nego sto ih je Milo opljackao a onda im uvalio otan bananu za kraj druzenja.

Sto se tice Slobe, samo su mu se zahvalili za mesanje u unutrasnje stvari pocetkom 90ih.
Da Sloba je siroma mislio da će ga Ivanov povesti sa sobom kad je došao 6. oktobra u BG , Koštunica je isto bio za to ga se reši bez ga apsi i šalje u Hag , al nažalost nije bilo mesta u avionu :(

Poruka
15.886
Опет неке теме из праисторије?
Vas uzbude samo aktuelne prodaje - tu je provizija :D
Pola naroda na ulicu, pola foruma u banovinu samo provizija da se uzme...
A ovo o čemu je tema ko je koliko ***** tu nema provizije :D

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.157
Vas uzbude samo aktuelne prodaje - tu je provizija :D
Pola naroda na ulicu, pola foruma u banovinu samo provizija da se uzme...
A ovo o čemu je tema ko je koliko ***** tu nema provizije :D
Ох...опет ви, губитници транзиције кукате на некадашњи ДОС?

Poruka
15.886

Jel ima ta pandurska knjiga da se skine u pdf pa da čitam kad mi se navije?
Političari primaju platu, služba prima platu, zemlja sjebana a ja da još plaćam da čitam o njihovim zajebavanjima?

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
19.251
Толико су их добро обучили, да су се једва два мандата одржали... :lol:
Није то никаква тајна, поодавно.
И службе су то знале и онда, али су биле толико "бушне" и проткане издајом, као и данас, да их нису дирали уопште.
Осим што постоје спискови полазника, предавача, организатора и финансијера, који су предати на чување, где треба...

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.157
A jel Boga ti...a šta će vam tolike pare? Da imate za dva popa?
Не за два попа. Већ пола за мене, пола за мог (једног) попа, да ми окаје грехе и одем у Рај.

Види како је иза оца Цара Душана остао манастир Дечани који је на УНЕСКОвој листи.

Тако се стварају културна добра, тако се долази до хуманитарних акција, хуманих дела, алтруизма.

Опет неке теме из праисторије?
Rusi su jako mudo , pustili rahmetli Slobu niz vodu ko bušan prezervativ .
Super su to odradili samo su zakasnili nekih 10 godina.
Da Sloba je siroma mislio da će ga Ivanov povesti sa sobom kad je došao 6. oktobra u BG , Koštunica je isto bio za to ga se reši bez ga apsi i šalje u Hag , al nažalost nije bilo mesta u avionu :(
ДА ли ово тумачити као узбуну већ осведочене, примитивне и неморалне форумске
НАТОгузије, узбуну међу дежурним пионирима Наташе Канде, србомрсцима... ?

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.157
Толико су их добро обучили, да су се једва два мандата одржали... :lol:
Није то никаква тајна, поодавно.
И службе су то знале и онда, али су биле толико "бушне" и проткане издајом, као и данас, да их нису дирали уопште.
Осим што постоје спискови полазника, предавача, организатора и финансијера, који су предати на чување, где треба...
Је ли Ролех, шта вас Губитнике транзиције толико привлачи на овим темама?

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.157
Jel ima ta pandurska knjiga da se skine u pdf pa da čitam kad mi se navije?
Političari primaju platu, služba prima platu, zemlja sjebana a ja da još plaćam da čitam o njihovim zajebavanjima?
Мислим да овај господин што је књигу писао по наруџбини и кренуо да је продаје пред изборе, нема намеру да вам да да је читате за џабе, већ хоће да вам наплаћује своје сајнс фикшн романе.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.157
Јеси ли ти добитник транзиције?
'ајде, Рокси, не квари забаву. Свако има своју улогу на форуму. Ти се држи своје, Форумаш величанствени ће да се држи своје, а ја се држим своје улоге.

Poruka
15.886
Мислим да овај господин што је књигу писао по наруџбини и кренуо да је продаје пред изборе, нема намеру да вам да да је читате за џабе, већ хоће да вам наплаћује своје сајнс фикшн романе.
Piše da je Zoki Moj tražio od Sludžbe da prate jednog njihovog zbog njegove saradnje sa mafijom pa da Zoki Moj nije osvanuo.
Valjda Zoki Moj mislio sve njemu...šta znam ja...ipak je on bio filozof iz Šamca...

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.157
А која је твоја улога?
Знаш ти добро, Роки! Престани да квариш игру!

То ти је као у оном квизу кад дођу три госта, и један каже "ја сам Оливер Млакар, други каже "Ја сам Оливер Млакар" а трећи каже "Ја сам Оливер Млакар" и онда учесници треба да открију ко је тајанствена личност, а ти поквариш све и кажеш "ено га, ено га, онај трећи је Оливер Млакар"!

Нема смисла.

Стварно.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.