Quantcast

ОВАКО СУ ПРОДАВАЛИ ЗЕМЉУ: ЦИА у Мађарској обучавала српску опозицију!

Jesi li se ikad zapitao da ispadas glup ako svako ko se ne sukobljavlja sa velikom grupom pojedinacno daleko-mocnijih zemalja nije isto sto i srbomrzac.

Takvi kao ti stalno i vecinski birate budale poput Slobe koji vas vode u epski poraz gde se vi onda sami pred sobom poistovecujete sa Car Lazarom i srpskim junacima Kosovske bitke.
Uz malu razliku da to danas radite na internet forumima.

Angry Serbs (not birds) :mrgreen: ... eto ideje za nekog programera i mobile igricu...leti Srbin sa malom sajkacom u nebu (simbolicno) i baca nozeve (kao šurikene) po ciljevima od Tokija do Milvokija :lol: ... i kad proda milion downloads na App Store da me se seti za 10% idejne provozije.

Koji je vama k ? :lol:
Извесно је да тебе мучи неспособност сагледавања тадашњих међународних односа, и заблуда
фокусирана на појединца или на групу људи. Замисли колико је поштенији од тебе, пред смрт био
бахати РИчард Холбрук који у свом последњем интервуу за југословенске и српске прилике каже:
"Да је у том времену на месту господина Милошевића био сами цар Хирохито, догађаји не би текли
битно другачијим током..."

Ти си особа која ништа не зна, ништа не чита, вртиш исту причу предуго и постајеш досадан и смешан. ;)

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
33.750
Извесно је да тебе мучи неспособност сагледавања тадашњих међународних односа, и заблуда
фокусирана на појединца или на групу људи. Замисли колико је поштенији од тебе, пред смрт био
бахати РИчард Холбрук који у свом последњем интервуу за југословенске и српске прилике каже:
"Да је у том времену на месту господина Милошевића био сами цар Хирохито, догађаји не би текли
битно другачијим током..."

Ти си особа која ништа не зна, ништа не чита, вртиш исту причу предуго и постајеш досадан и смешан. ;)
Na Hirohita su bacili dve atomske, tako da su Srbi super prosli zbog medjusobnih odnosa iz vremena kad Srbi nisu bili komunisti titoisti.

Sve slavne srpske vojskovodje su iz vremena kad je Srbija bila saveznik sa Amerikom, Francuskom i Britanijom.

Opet ponavljam, to sto vi birate sebi slicne sirovine koji vas odvedu na put sukoba sa dojucerasnjim saveznicima i jeste problem, psihijatrijski.

Ja postujem i cenim tvoje rodoljublje, ali ti i slicni Srbi niste za politike a jos manje diplomatije. Mozda je tvoj talenat u masinstvu, robotici, medicini, zemljoradnji...

Imas glup stav za koji se od velikih dobija samar koji puno kosta, pa ti saberi od 90 - danas.

Poruka
15.779
Gde nestade ova silna NATOguzija? :think: Da im se šta nije dogodilo?!? :eek:
Ama ne razumeš ti taj način razmišljanja

BRUKA PRODJE - PARE OSTAJU

Ova tema ih ne zanima jer tu nema provizije, to prošlo čoveče, gledaj gde bi sad moglo nešto
Kome je do morala nek ide u crkvu
Kome je do istorije nek ide u muzej ili na Kalemegdan pa tamo nek trese

Poruka
15.779
Na Hirohita su bacili dve atomske, tako da su Srbi super prosli zbog medjusobnih odnosa iz vremena kad Srbi nisu bili komunisti titoisti.

Sve slavne srpske vojskovodje su iz vremena kad je Srbija bila saveznik sa Amerikom, Francuskom i Britanijom.

Opet ponavljam, to sto vi birate sebi slicne sirovine koji vas odvedu na put sukoba sa dojucerasnjim saveznicima i jeste problem, psihijatrijski.

Ja postujem i cenim tvoje rodoljublje, ali ti i slicni Srbi niste za politike a jos manje diplomatije. Mozda je tvoj talenat u masinstvu, robotici, medicini, zemljoradnji...

Imas glup stav za koji se od velikih dobija samar koji puno kosta, pa ti saberi od 90 - danas.
Čudi me da nisu otišli u inostranstvo za svoje dupe...

Poruka
15.779
a šta ćemo sa mamom tvoga šefa koja je radila u američkoj ambasadi pa joj je miljenik 2x putovao za pentagon uprkos strahu od letenja?
a macane?

Kolega, više ćete informacija od naroda izvuċi ako se predstavljate kao magacioner ili vozač MAXI-ja
U suprotnom stvarate osećaj nelagode da ste namirisali one pare koje su planirali

Poruka
15.779
Moja prica je vise Teslinog karaktera, s'tim sto sam ja bio mala biba. :lol:
joj izvin'te gos'n Reinkarnacijo :mrgreen:

Kolika je zapremina univerzuma i u čemu se nalazi tj śta ga drži da ne ispadne iz prostora?
Nit mi odgovorili iz Nase nit iz Vatikana, gledao sam i pod neželjenom pośtom ali nema...

dejan107

Početnik
Poruka
45

Mora se reci da imamo talenat da od najvece svetske sile i bivseg saveznika sebi napravimo neprijatelja. Sloba je od raspada svetskog Komunizma, raspada Varsavskog Pakta, i raspada Jugoslavije nastavio da prkosi zapadu (novom svetskom poredku). Eto, Nato im se kao bajagi raspada, a skoro sve bivse drzave Varsavakog Pakta se prikljucile dobrovoljno Natou. Pa ko je ovde lud?

Srbija od 1990 vodi pogresnu politiku. I nikad kraja ludilu. Eto Srbija je komplet zaokruzena Nato-drzavama. Pa nema ni jedan metar granice da im na drugoj strani ne stoji natovac. I opet urlaju mi i Rusi. Da se razumemo: Ne mrzim Ruse, ali su zakazali maksimalno. Isterani su iz cele Evrope. Dok im se Nato sirio (milom i silom),u Rusiji su se ku.rcili ko ce vise da pokrade sopstveni narod i ko ce voziti deblji mercedes. Pa bivsi najveci saveznik Rusije na Balkanu, Bugarska, im je okrenula ledja jos 90-tih.

Nato je oko 10 godina izgubio na Balkanu da se siri prema Rusiji (Eto zbog Slobe). Pa sta misle Rusi da je celokupna Jugoslavija presla u Nato 1991? Nebi im stigao Putin da ih spase. Ali znam da Rusi to nece da cuju. Jer je sramota, njihova sramota! Pitam se, sta su Sloba ili Srbija dobili uzvratno? 1999 pijani Rusi su izdali Slobu, ali su u stvarnosti izdali sebe

Mora se reci da imamo talenat da od najvece svetske sile i bivseg saveznika sebi napravimo neprijatelja. Sloba je od raspada svetskog Komunizma, raspada Varsavskog Pakta, i raspada Jugoslavije nastavio da prkosi zapadu (novom svetskom poredku). Eto, Nato im se kao bajagi raspada, a skoro sve bivse drzave Varsavakog Pakta se prikljucile dobrovoljno Natou. Pa ko je ovde lud?

Srbija od 1990 vodi pogresnu politiku. I nikad kraja ludilu. Eto Srbija je komplet zaokruzena Nato-drzavama. Pa nema ni jedan metar granice da im na drugoj strani ne stoji natovac. I opet urlaju mi i Rusi. Da se razumemo: Ne mrzim Ruse, ali su zakazali maksimalno. Isterani su iz cele Evrope. Dok im se Nato sirio (milom i silom),u Rusiji su se ku.rcili ko ce vise da pokrade sopstveni narod i ko ce voziti deblji mercedes. Pa bivsi najveci saveznik Rusije na Balkanu, Bugarska, im je okrenula ledja jos 90-tih.

Nato je oko 10 godina izgubio na Balkanu da se siri prema Rusiji (Eto zbog Slobe). Pa sta misle Rusi da je celokupna Jugoslavija presla u Nato 1991? Nebi im stigao Putin da ih spase. Ali znam da Rusi to nece da cuju. Jer je sramota, njihova sramota! Pitam se, sta su Sloba ili Srbija dobili uzvratno? 1999 pijani Rusi su izdali Slobu, ali su u stvarnosti izdali sebe
Исто питање за тебе - КО ЈЕ ОВДЕ ЛУД?
Тема су ПЕТООКТОБАРСКИ ЖУТИ КВИСЛИНЗИ, а не Русија и Руси. Притом, цела ова твоја "аналитика"
и ставови су површни, таблоидни, утемељени на потпуном непознавању догађаја у историјском контексту!
Помешао си жабе и бабе, неистину о Бугарима као аргумент и државну политику са руским јајарама које
купују "дебеле" Мерцедесе... Са овом жваком не би нигде прошао ни припремни тест! ;)

savasavanovic

Iskusan
Poruka
6.745
Tako da, saradnja sa stranim faktorom je bila neophodna.
Не може неки Жарко Кораћ да сарађује са ЦИА, такви могу само да служе тој организацији.

Poslednja izmena:

al bundy

Legenda
Poruka
60.596
Ето - написмено и јасно........ и после дође нека будалетина на овом форуму да ми лапрда о жутима, Ђиласу и осталом олошу..........фујјјјјјјјј..........
Tvoj Vesić je prevozio CIA pare u anusu iz Pešte u BG tada,a sada mu sakupljaš kapilarne glasove po Vračaru .

savasavanovic

Iskusan
Poruka
6.745
Trebali ste još 1990. da napravite slobodne izbore kao što su uradile sve krštene države pa bi danas atmosfera bila mnogo zdravija. Đilas ne bi mogao da krade jer bi postojale institucije sistema koje bi ga onemogućile u tome. Ali vi ste izabrali da se pravite pametni i glumite demokratiju pa je CIA morala da vas ruši.
А слободни избори су само они избори на којима побеђује тзв."опозиција" спонзорисана од ЦИА, сваки други избори су непоштени и намештени.

Ево, видимо која је права снага прозападне опозиције без подршке западних сила-максимум 10-так % бирача.

Tvoj Vesić je prevozio CIA pare u anusu iz Pešte u BG tada,a sada mu sakupljaš kapilarne glasove po Vračaru .
Појединачно у анусу који се зове "штеповани манил", највише ЦИА пара је пренео Веља СЕЉА,
земљак Бошка ЈАЈАРЕ из Чачка! Дакле, чачанске јајаре имају дугу квислиншку традицију. :)

Velja: Švercovao sam pare za lidere DOS!

А слободни избори су само они избори на којима побеђује тзв."опозиција" спонзорисана од ЦИА, сваки други избори су непоштени и намештени.

Ево, видимо која је права снага прозападне опозиције без подршке западних сила-максимум 10-так % бирача.
СпоМзорисани, а на "пословима" против Србије, још како!

Чувена реченица из саопштења ЖУТЕ БАГРЕ када је Томиџа "штрајковао глађом":
„Демократска странка није штрајковала глађу, већ се само храбро борила да
победи на изборима и по цену крађа“.
:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :hahaha: :zcepanje: :hahaha: :hahaha:

Primetno je da Svinjska Hunta u poslednje vreme stalno nameće te prežvakane teme iz devedesetih , počelo je sa Čedom Praškom i plastičnom cigankom iz Žitoradje na Pinku ,pa se nastavilo sa Praškom ,Tomom Filom,Koraćem i tim likovima koje je vreme pre 10 godina pregazilo , sa tim debilnim davno ispričanim pričama Sloba , Djindjić , Rade Marković ,Čume , Legija ,Sablja , Hag ...
Дебилна је само ТВОЈА "ПОКРИВАЛИЦА" београдских ДОСманлијских КВИСЛИНГА! ;)

Један цитат:
Upitan o optužbama tadašnjeg režima da su DOS i "Otpor" finansirale strane
obaveštajne službe
, Ilić je kazao: "Tačno je da je deo tih snaga finansiran
spolja, a neki se i dalje finansiraju. To je jedan deo Otpora, Čeda
Jovanović,Cesid, Nenad Čanak..."

DS je poturio „Otpor“ i napravio „Cesid“ da bi vladao Srbijom. To je bio jedan sistem koji je razrađen u Vašingtonu, kad smo bili pokojni Đinđić i ja, da je neophodno stvoriti "Cesid“ koji će da priprema javno mnjenje za izbore.
https://arhiva.vesti-online.com/Ves...Svercovao-sam-pare-za-lidere-DOS#comment-info

Poruka
23.892
Primetno je da Svinjska Hunta u poslednje vreme stalno nameće te prežvakane teme iz devedesetih , počelo je sa Čedom Praškom i plastičnom cigankom iz Žitoradje na Pinku ,pa se nastavilo sa Praškom ,Tomom Filom,Koraćem i tim likovima koje je vreme pre 10 godina pregazilo , sa tim debilnim davno ispričanim pričama Sloba , Djindjić , Rade Marković ,Čume , Legija ,Sablja , Hag ...
Valjda im je to odgovor na taktike 90-tih ... lupanje u šerpe , RTS , sloboda medija , demokratija i slično

Šta se može kad se reciklira sve , valjda nema ideja , pa i odgovori treba da budu isti

Valjda im je to odgovor na taktike 90-tih ... lupanje u šerpe , RTS , sloboda medija , demokratija i slično

Šta se može kad se reciklira sve , valjda nema ideja , pa i odgovori treba da budu isti
Из коментара НАТОгузије на теми, види се да су остали на фразама са курсева у Печују,
на Копаонику и Тари... када су их у хордама водили као мајмуне инструктори западних служби
и обучавали за прљаве антисрпске послове. ТАКО СУ И УСТАШЕ ОБУЧАВАЛИ У ЈАНКА ПУСТИ!

Потрошило се то.. Проваљено и постало бљутаво. када се испуцају, прелазе на "тачку 2" са
квислиншких курсева из поглавља "алтернативне препоруке", па се ућуте и "игноришу" у
нади да ће новим причама затрпати ону која је незгодна, која раскринкава. :)

Не тандрчи - НИЈЕ МОЈ Весић и НЕ СаКУПЉАМ МУ КАПИЛАРНЕ ГЛАССОВЕ....
То те НАТОгуз само провоцира и разводњава причу. :) када је он нешто пристојно овде написао?

a šta ćemo sa mamom tvoga šefa koja je radila u američkoj ambasadi pa joj je miljenik 2x putovao za pentagon uprkos strahu od letenja?
a macane?
Зашто имаш трип да су сви други припадници политичког куплераја као твоја екипа? :think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.