Otpočinje restauracija OVK - radi 'oslobođenja' Makedonije, Preševske doline i dr?

Грофе ,мислим да је то опште место и не треба га доказивати.
1.Сједињене државе су се изјасниле да ОВК од терористичке организације постају "борци за слободу"
2.Тај њихов став је и став НАТО-а
3.ЕУ је кроз своје органе и кроз НАТО учинила исто
4.Сви заједно и појединачно имају исти став по питању статуса НАТО државе на срској окупираној територији.
5.Никада нису речи рекли против шиптарских аспирација и оружане побуне у Македонији или на територији неокупираног дела државе Србије.
Шта ту више треба некоме доказивати?

Тако је и ОНА је постала од терористичка у Борце за човекова права...
 
А за која права да их питаш не знају ни они одговоре.

Човекова права.Они тражечи човекова права, правили су масакре.Палили живе људе.Иначе су производ наших најмилих пријатеља Амера....
 
Сандански,ОНА је сестринска колона ОВК ,била и остала,а по потреби раде заједно или одвојено.
Под истом су заштитом и патронатом.

Ма није ваљда?
Нисам знао...баш си ме изненадио...

2001 када је био рат у Македонији шта мислиш са киме смо ратовали?
Са шиптарима из Македоније или са шиптарима са Косова-овк?
 
Сандански,и са једнима и другима и ту нема разлике у теритиријалној припадности.Они су и на изборе ишли по потреби,како кад и где.Зато ни неће да се пописују нигде.
Знам ја да ти то све знаш,али и даље има оних који стално траже да им се објасни.
 
.Они су и на изборе ишли по потреби,како кад и где.Зато ни неће да се пописују нигде.
Знам ја да ти то све знаш,али и даље има оних који стално траже да им се објасни.

Наравно...и на митинзима иду свуда где треба по 10 аутобуса минимум редовно стижу са Косова у Скопје или Тетово ради "митинга".
 
Koliko sada imaju godina, 55? To isto kao kada se ovi ratni veterani sa Krste loze kako ce i u nekom sledecem ratu oni da idu da teraju nekog Prokletija, sa sve 50 plus godina:rotf:

Da ih upozorava na Forumu Krste :eek: , pa kada ćete shvatiti da ovo ovde niko živ ne shvata ozbiljno , da napišu sada je dan bila bi noć , kakvo crno obaveštavanje i upozoravanje . :hahaha:
Hahaha, kakav idiotluk. :super:
 

Back
Top