osobe A B C D - kao u seriji

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
33.126
Jednostavno,sta biste uradili u sledecoj situaciji:meni se,osobi A dopada osoba B koja sa mnom zeli samo prijateljstvo.
OK,u redu.Osobi B se dopada osoba C,koji je u shemi sa osobom D,koja je vrlo bliska sa osobom A,drugarski,da su svi
mislisi da su A i D zajedno,ali nisu oni su samo super drugari!ELem,osoba B,sa vremena na vreme,kad je u drustvu sa osobom A voli
da napomene kako je osoba D jedna prljavusa i strokavusha,sto naravno osobu A nervira jer to nije tacno i osoba B je u stvari
samo jako jako ljubomorna.E sad,osoba A zna jednu tajnu-da se osoba C jedno vreme jako jako lozhio na najbolju drugaricu
od naravno pogadjate osobe B,koja za to nema pojma!Posto osoba A izuzetno ceni i postuje osobu D koju B sa vremena na vreme pljuje bez ikakvog
povoda,osoba A bi joj rekla tu jednu slatku tajnu.Napominjem da su A i C&D u super odnosima,a da B i C&D nemaju dodirne tacke.A i B su u istom drustvu i A bi se dirao sa B.
Krajnje pitanje je:da li osoba A treba da kaze osobi B na koga se lozhio C,cisto da je malo spusti na zemlju?
 
Kroasan:
Jednostavno,sta biste uradili u sledecoj situaciji:meni se,osobi A dopada osoba B koja sa mnom zeli samo prijateljstvo.
OK,u redu.Osobi B se dopada osoba C,koji je u shemi sa osobom D,koja je vrlo bliska sa osobom A,drugarski,da su svi
mislisi da su A i D zajedno,ali nisu oni su samo super drugari!ELem,osoba B,sa vremena na vreme,kad je u drustvu sa osobom A voli
da napomene kako je osoba D jedna prljavusa i strokavusha,sto naravno osobu A nervira jer to nije tacno i osoba B je u stvari
samo jako jako ljubomorna.E sad,osoba A zna jednu tajnu-da se osoba C jedno vreme jako jako lozhio na najbolju drugaricu
od naravno pogadjate osobe B,koja za to nema pojma!Posto osoba A izuzetno ceni i postuje osobu D koju B sa vremena na vreme pljuje bez ikakvog
povoda,osoba A bi joj rekla tu jednu slatku tajnu.Napominjem da su A i C&D u super odnosima,a da B i C&D nemaju dodirne tacke.A i B su u istom drustvu i A bi se dirao sa B.
Krajnje pitanje je:da li osoba A treba da kaze osobi B na koga se lozhio C,cisto da je malo spusti na zemlju?

Zar se ti ne lozish na osobu B? Osim toga, koliko reazumem u pitanju je lanjski sneg, mislim to sa lozenjem osobe B na osobu C. Ako se tebi svidja osoba B a osobu C ionako ne gotivish mnogo, slobodno muvaj osobu B, to je tvoje pravo, u fazonu ista prava za sve. A ako osoba B stavarno voli osobu C bice joj svejedno shto je osoba A muva. I nije bilo toliko teshko.
 
Izye8i sve tri osobe i prosiri sebi vidike, dok si josh mlad, pa ti se oprasta ludost i jos vise glupost!

Sve su kombinacije na pola, sto ce reci: nepromenljivi odnosi. Barem ne cesto. Tako da ti je moje finalno misljenje da trazis osobu van ABCD, koja ce imati sa tobom obostrane (ljubavne) emocije.
 
ako mislis da ces pridobiti Bilju (ja joj dala ime tako mi lakse, ti si Aleksa, a Cvele i Dana su u semi), time sto ces da joj kazes da se Cvele svojevremeno lozio na njenu najbolju drugaricu, tesko... sem toga, ne vidim razlog da pravis pometnju svojoj prijateljici Dani koja ti je draga. ta informacija ce svakako stici do nje, a devojke ne vole bas da znaju na koga se sve lozio momak koji im se svidja i pritom na tom polju nije nista uradio.
 
xiaoyu:
ako mislis da ces pridobiti Bilju (ja joj dala ime tako mi lakse, ti si Aleksa, a Cvele i Dana su u semi), time sto ces da joj kazes da se Cvele svojevremeno lozio na njenu najbolju drugaricu, tesko... sem toga, ne vidim razlog da pravis pometnju svojoj prijateljici Dani koja ti je draga. ta informacija ce svakako stici do nje, a devojke ne vole bas da znaju na koga se sve lozio momak koji im se svidja i pritom na tom polju nije nista uradio.
E, super ti je odgovor, ja na Danu nisam ni pomislila, skroz si u pravu.
:-D
 
Mislim da sam ukapirala. Ti (A) si muško, ložiš se na B, koja ogovara D, za koju svi misle da nešto muva sa tobom. Možda je ta B ljubomorna na D ne zbog C nego zbog tebe? E sad, ti pitaš da li da kažeš B da se C-u dopadala njena drugarica da bi je malo pokopao. Pa kaži, ako je istina, mada mi to deluje malo pakosno, a i ništa time ne dobijaš.
 
ja cu samo da ti kazem da se boris za sebe, ljudi su mnogo velika stoka, svi gledaju sebe i boli ih uvo za druge.uostalom, D(popularno nazvana Dana), tvoja amiga, garant ti nece zameriti ako se izboris za B(Biljanicu) i time joj sa vrata skines istu, tj maknes je od njenog decka.eto.
 

Back
Top