osoba za seks

Неретко једна од те две особе унесе емоције у необавезни секс и онда настане много проблема.

Meni je recimo izraz neobavezni seks totalno nejasan...
Seks nije obaveza nego potreba..valjda..
Logicnije mi zvuci nepotreban seks...:lol:

Oboje unose emocije ako vec dodje do seksa..sta ce nakon seksa biti od odnosa zavisi od mnogo cega..
 
Meni je recimo izraz neobavezni seks totalno nejasan...
Seks nije obaveza nego potreba..valjda..
Logicnije mi zvuci nepotreban seks...:lol:

Oboje unose emocije ako vec dodje do seksa..sta ce nakon seksa biti od odnosa zavisi od mnogo cega..
Прва грешка у корацима која и доведе до проблема.

Не уносе емоције, неке води чист нагон за јебачином.
 
Zao mi je ali se ne zaljubljujem samo zato sto smo imali seks. Barem ne u meri da odmah odlucim : e idemo u vezu, za ruke, svima objavljujemo da smo zajedno, menjamo statuse na fbu i td. E sad ako to znaci da ja nju zbog toga ne gledam kao na osobu, nego kao veliku hodajucu vadzajnu, ok neka bude tako.

Valjda moras da osjecas bar seksualnu privlacnost...ili ti je svejedno...samo da ima organ? :)
 
Zao mi je ali se ne zaljubljujem samo zato sto smo imali seks. Barem ne u meri da odmah odlucim : e idemo u vezu, za ruke, svima objavljujemo da smo zajedno, menjamo statuse na fbu i td. E sad ako to znaci da ja nju zbog toga ne gledam kao na osobu, nego kao veliku hodajucu vadzajnu, ok neka bude tako.
Pa da li je gledas?
Jel ono stizem bum tras zurim ili volis da se druzis pre i posle seksa ko Kosta i ja? :D
 
Оно што и јест, чист нагон.

Онда можеш повући теорију да мушкарац развија емоције према десанки када му налети нагон па маструбира.
Ja prodjem kroz razna emotivna stanja kada drkam.
Pocev od napaljenosti, uh kako bi je razbio, tooo ribo, too piko, tako je, uzbudjenje, wow kakva si super, priznanje super karakter, uh al bi te imao, zelja za medjusobnom intimom, cek sta ti je to? Bubuljica prekrivena puderom, spoznaja nesavrsenosti osobe, nema veze idemo dalje, prihvatanje osobe kakva jesteuh uh to radi tako je, odusevljenje osobom i njenim postupcima, orgazam, a onda blaga seta, i na kraju odem da jedem,zivot ide dalje.
 
Jel gledao neko film Soylent green?
Neka distopija je u pitanju, nestasice svega i svacega, samo bogati imaju za hranu i vodu, itd.

U luksuznim zgradama svaki apartman ima osobu koja dolazi uz stan i njih zovu namestaj. Kad se promeni vlasnik, novi vlasni moze da zadrzi "namestaj" ili da dovede svoj.
 
Jel gledao neko film Soylent green?
Neka distopija je u pitanju, nestasice svega i svacega, samo bogati imaju za hranu i vodu, itd.

U luksuznim zgradama svaki apartman ima osobu koja dolazi uz stan i njih zovu namestaj. Kad se promeni vlasnik, novi vlasni moze da zadrzi "namestaj" ili da dovede svoj.
Sedamdesetih, kod nas prveden kao "Zeleno sunce".
Kult film :heart:
Voleo bih opet da ga vidim
 

Back
Top