Quantcast

osoba za seks

Golub

Elita
Poruka
15.052
@tema
ne može baš svako da dobije status partnera/ke za sex, znači da je logično da bude posmatran/a kao osoba.
Verovatno ima nekih kojima je potpuno nebitna ličnost osobe sa kojom se krešu, ali takvi ljudi ne zaslužuju bolje. Našle se dve gumene sex-lutke, samo im treba lubrikant

Mystic+

Legenda
Poruka
52.769
Pazi kod mene moramo da se poklapamo i na nivoima van seksa. Znaci lepo mi je sa njom i meni sa njom. Humor, opustena, sarmantna, da pricamo o zajednickim temama i td. Prosto lepo nam je.
...... и са њом и њеном вагином и са њеним мозгом и са њом и са њеним срцем и оргазмом у њеној вагини, са њом,... :hahaha1:

LBarbara

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.892
Kada shvatis da postoje ljudi kojima je sasvim sve jedno da li ce se probuditi pored zene u krevetu ili pored koze u planini
jer ce se obe provesti isto, onda bi trebalo da ti bude jasno zasto se desava otudjenje...logicno je da ce se desiti, uostalom,
svakoj promeni (na bolje ili na gore) predhodi otudjenje...

Зоки

Buduća legenda
Poruka
49.261
Kada shvatis da postoje ljudi kojima je sasvim sve jedno da li ce se probuditi pored zene u krevetu ili pored koze u planini
jer ce se obe provesti isto, onda bi trebalo da ti bude jasno zasto se desava otudjenje...logicno je da ce se desiti, uostalom,
svakoj promeni (na bolje ili na gore) predhodi otudjenje...
:)))))

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.