Osoba samo za sex

Kakva treba da bude osoba sa kojom biste imali samo sex?
ali ne ono jednom se vidite i nikad više, već za barem par puta, meseci, da ne kažem i godina
osobine kao osoba, ali i životna situacija.

Na primer:

pouzdana osoba
privlačna
čist, uredan, zdrav
slobodan u večernjim satima i vikendom
da već ima decu i ne želi više 🙂


images
A sto bi to tražila?
Pogledati prethodni post, eto zato zar ne
 
tako nešto
desi se prosto da se nađu dvoje kojima je potrebna takva vrsta intime, a da njihove životne situacije nisu podudarne da se napravi veza.
zašto bi se tada lišavali mogućeg zadovoljstva? pa koliko traje traje.
 
Sigurno je da na veze i sexualne odnose ne gledaju isto osobe koje žele brak i one koji ga ne žele, jer su ga ili imale ili ne žele ozbiljnu vezu i slično.
Kada nisu iste životne situacije / želje / mogućnosti, ne mogu biti ni iste potrebe.
 
Koliko sam upoznala ljude do sada, najviše je zapravo osoba za sex potrebna onima koji su u braku ali žele nadopunu.
Drugo je sad pitanje da li to mogu da izvedu a da se ne zaljube i slično..
Razvedeni muškarci, neki traže tako nešto, a nemali broj traži ženu za novi brak.
Razvedene žene isto, ne znam koga ima više, nebitno.
Razvod je za nekoga vreme da se nađe nova osoba za brak, a za neke da se više ne ulazi u nove bliske odnose, kako ko reaguje.
 
tema je inače tema za LjiS, postoji ne mali broj osoba koji na takav način žive. Molim da se teme ne shvataju lično.
Rečeno u onom, "postoji ne mali broj osoba koji na takav način žive"

OK odlučile tako njihova stvar, treba im seks živo su biće, nije zivot stao razvodom a zbog male djece ne treba im veza sa obavezivanjem il onim.... Znaš već šta želim reci

Onda im samo takvi i trebaju koji će im biti privlači da imaju SAMO SEX da se bambusaju. Dakle takvi sa stavom kao one ili oni koji su možda u vezi pa bi sa strane samo tirbali neku radi sexa.

To je ODGOVOR realan i pravi na temu. Eto kakva osoba.

A za one koji nisu tog plana u životu i stava NEK IH IZBEGAVAJU KAKO UMEJU I ZNAJU, jer si mogu natovarili muku i patnju dalje u životu kada im se stavi do znanja da to neće moći...

Dakle unapred treba biti pošten i reci pa onda videti dal je on spreman samo za to bez zaljubljivanja voljenja....
 
Koliko sam upoznala ljude do sada, najviše je zapravo osoba za sex potrebna onima koji su u braku ali žele nadopunu.
Drugo je sad pitanje da li to mogu da izvedu a da se ne zaljube i slično..
Razvedeni muškarci, neki traže tako nešto, a nemali broj traži ženu za novi brak.
Razvedene žene isto, ne znam koga ima više, nebitno.
Razvod je za nekoga vreme da se nađe nova osoba za brak, a za neke da se više ne ulazi u nove bliske odnose, kako ko reaguje.
Razvedene žene sa malom djecom koje ne žele davanje zbog da se ne lažemo male djece (znsm neke koje dobijaju i dobru alimentaciju i priđe novca i misle bivši će to onda umanjiti) e one su najčešće za OVO jer boze moj život nije stao pa ni njihove prirodne potrebe.

Nemoj okolisimo
 
Sigurno je da na veze i sexualne odnose ne gledaju isto osobe koje žele brak i one koji ga ne žele, jer su ga ili imale ili ne žele ozbiljnu vezu i slično.
Kada nisu iste životne situacije / želje / mogućnosti, ne mogu biti ni iste potrebe.
OK imaš razvod imaš malu djecu imaš i stav i plan iskazan više puta.

Ništa to nije čudno niti si prva i poslednja. Nađeš nekog sličnih stavova planova ili nekog ko ne želi vezivanje poput braka i koje čega i to je to. To je odgovor na temu.
 
OK odlučile tako njihova stvar, treba im seks živo su biće, nije zivot stao razvodom a zbog male djece ne treba im veza sa obavezivanjem il onim.... Znaš već šta želim reci
Onda im samo takvi i trebaju koji će im biti privlači da imaju SAMO SEX da se bambusaju. Dakle takvi sa stavom kao one ili oni koji su možda u vezi pa bi sa strane samo tirbali neku radi sexa.

To je ODGOVOR realan i pravi na temu. Eto kakva osoba.

A za one koji nisu tog plana u životu i stava NEK IH IZBEGAVAJU KAKO UMEJU I ZNAJU, jer si mogu natovarili muku i patnju dalje u životu kada im se stavi do znanja da to neće moći...
Pa jasno... mada, muka i patnja nisu tako loše stvari. Od par muka i patnji se i izgradi čovek.
Dakle unapred treba biti pošten i reci pa onda videti dal je on spreman samo za to bez zaljubljivanja voljenja....
To je normalno da se valjda imaju otvorene karte.
 
OK imaš razvod imaš malu djecu imaš i stav i plan iskazan više puta.

Ništa to nije čudno niti si prva i poslednja. Nađeš nekog sličnih stavova planova ili nekog ko ne želi vezivanje poput braka i koje čega i to je to. To je odgovor na temu.
hvala ti na predlogu ;)
ali potpuno je bezveze da meni lično pišeš. to lično ne ide na temu. osim ako sam čovek nešto ne napiše o sebi. ostali "saveti" deluju bzvz.
 
hvala ti na predlogu ;)
ali potpuno je bezveze da meni lično pišeš. to lično ne ide na temu. osim ako sam čovek nešto ne napiše o sebi. ostali "saveti" deluju bzvz.
Ma nije bzvz.
Ništa loše ne rekoh. Nit si ti il druga žena loša zbog toga.

Već za izbegavanje za one koji tako nisu postavili stvari.

Jesam šta slagao?


Ništa loše, realnost je puna toga.
 

Back
Top