OŠAMARIO DEVOJKU NASRED ULICE U NOVOM SADU

Napravite patrole da idu Novim Sadom i kažnjavaju siledžije.Šta čekate?
Они који примају плате за то седе у канцеларијама, а онда се користе овакви случајевик да се Уставом загарантована равноправност грађана укине, као ударио је жену, можеш мислити...
 
Napravite patrole da idu Novim Sadom i kažnjavaju siledžije.Šta čekate?
Tako je, sve sto je musko treba odmah slomiti mu desnu ruku na dva mesta, levu na jednom..
Posle i ako hoce da udari ima vise njega da boli nego onog koga udara...


Ostaviti samo nekoliko hiljada muskaraca bez sakacenja, onih koji su stvarno odani pokretu zenske ravnopravnosti...
 
Ispravna opaska... nije. Odnosi se na sve, i muškarce i žene.
Па не односи се, Закон прави разлику, а то је неуставно, намећу нам дрштво у коме жене, педери, лезбејке, мигранти и Роми и све друге мањие имају већа права од нас осталих.
 
Па не односи се, Закон прави разлику, а то је неуставно, намећу нам дрштво у коме жене, педери, лезбејке, мигранти и Роми и све друге мањие имају већа права од нас осталих.
Nisam pravnik i ne znam koji stav zakona se bavi šamaranjem na ulici, ali sumnjam u to što kažeš.
Da li je tebi ok šamaranje druge OSOBE na ulici?
 
Aj ne kenjaj o sakaćenju i sličnim nebulozama već odgovori na prosto pitanje.
Ovo sto ti radis ja zovem pretvaranje ljudi u standarde...
Znaci vise nismo ljudi nego je to standard ophodjenja prema zenskom polu, one nisu zene nego je to standard ponasanja prema muskarcima...
Kad se razgovara sa takvim osobama, one su slepe za sve osim za standard i zahtevaju ponasanje upravo po tom standardu, sve ostalo je neprihvativo..

Tebi ovo verovatno nije jasno iako si filozofski nick...
 
Nisam pravnik i ne znam koji stav zakona se bavi šamaranjem na ulici, ali sumnjam u to što kažeš.
Da li je tebi ok šamaranje druge OSOBE na ulici?
Мени није, али је проблем што се овде издваја насиље над женама у неку посебну категорију, као да има разлике у томе да ли је жртва жена или мушкарац.
 
Мени није, али је проблем што се овде издваја насиље над женама у неку посебну категорију, као да има разлике у томе да ли је жртва жена или мушкарац.
Ne postoji mogucnost da je muskarac zrtva, jer onda se nije poneo muski, nije muski otrpeo...
 

Back
Top