OŠAMARIO DEVOJKU NASRED ULICE U NOVOM SADU

Чекај мало, ошамарио је девојку, сви смо видели. Да ли је ово кривично дело или је прекршај, ремећење јавног реда и мира? Да ли девојка има повреде, лекарско уверење, да ли је пријавила нападача?
По свему судећи, ово је ујдурма оних испрдака српске тајне службе званих левипавијан.
 
Чекај мало, ошамарио је девојку, сви смо видели. Да ли је ово кривично дело или је прекршај, ремећење јавног реда и мира? Да ли девојка има повреде, лекарско уверење, да ли је пријавила нападача?
По свему судећи, ово је ујдурма оних испрдака српске тајне службе званих левипавијан.
Krivično delo.
 
Чекај мало, ошамарио је девојку, сви смо видели. Да ли је ово кривично дело или је прекршај, ремећење јавног реда и мира? Да ли девојка има повреде, лекарско уверење, да ли је пријавила нападача?
По свему судећи, ово је ујдурма оних испрдака српске тајне службе званих левипавијан.
Izgleda da cu ja da snosim posledice sto sam prijavio komsijinog staforda u mom dvoristu,i to ne bih da nije bio bezobrazan, e sad koga smo mi remetili kad nikoga nema oko nasih 30a placeva
 
Jesam.


Po novom zakonu nasilje nad ženama i devojkama je krivično delo.
Па ја о томе и говорим, прича се о равноправности, а овамо ако удариш мушкарца ником ништа, ако удариш женско кривична пријава. Гд еје ту равноправност полова?
 

Back
Top