Quantcast

OŠAMARIO DEVOJKU NASRED ULICE U NOVOM SADU

Sizif

Buduća legenda
Poruka
37.472
Ovo sto ti radis ja zovem pretvaranje ljudi u standarde...
Znaci vise nismo ljudi nego je to standard ophodjenja prema zenskom polu, one nisu zene nego je to standard ponasanja prema muskarcima...
Kad se razgovara sa takvim osobama, one su slepe za sve osim za standard i zahtevaju ponasanje upravo po tom standardu, sve ostalo je neprihvativo..

Tebi ovo verovatno nije jasno iako si filozofski nick...
Meni je savršeno jasno da ti ne umeš da odgovoriš na prosto pitanje, "da li je ok šamarati nekoga na ulici?"

Dva slova odgovor ima.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.873
Ne izmišljaj. Niko nikoga ne sme da bije. Znam da je tebi zgodno da izmisliš alternativnu istinu u cilju dobijanja debate, ali suzdrži se.
Kako sam ja jednu zestoko isamarao u Dunavskoj ulici u Novom Sadu...Pre jedno 30 godina.......Mislio sam da ce joj neko priskociti u pomoc ali svi su samo gledali i brzo prolazili....Videli su da sam jako besan....

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
35.952
Ne izmišljaj. Niko nikoga ne sme da bije. Znam da je tebi zgodno da izmisliš alternativnu istinu u cilju dobijanja debate, ali suzdrži se.
Ja rekoh da ti ne mozes da shvatis neke stvari iako imas filozofski nick.
I to ponavljam..
Znaci cilj je da se podigne nivo agresivnosti kod zena, a ne da se zene sacuvaju od prekrsaja agresivnosti, sto bi bio zadatak gradjanskog prava.
A ta povecana zenska agresivnost se obicno manifestuje samaranjem, ali i drugim oblicima agresivnosti, vikanjem, vucenjem, sto sve spada u fizicki napad, ili psihickim agresivnim napadima i drzanjem, sto ne spada u fizicki napad ali spada u maltretiranje..

Zenska agresivnost je vrlo korisna stvar za geopolitiku...

Sizif

Buduća legenda
Poruka
37.472
Ja rekoh da ti ne mozes da shvatis neke stvari iako imas filozofski nick.
I to ponavljam..
Znaci cilj je da se podigne nivo agresivnosti kod zena, a ne da se zene sacuvaju od prekrsaja agresivnosti, sto bi bio zadatak gradjanskog prava.
A ta povecana zenska agresivnost se obicno manifestuje samaranjem, ali i drugim oblicima agresivnosti, vikanjem, vucenjem, sto sve spada u fizicki napad, ili psihickim agresivnim napadima i drzanjem, sto ne spada u fizicki napad ali spada u maltretiranje..

Zenska agresivnost je vrlo korisna stvar za geopolitiku...
A zbog čega ne umeš da odgovoriš na moje prosto pitanje... to je vrlo interesantno.

zlatko01

Elita
Poruka
22.731
Prica nam prosle godine covek u kafani , samo sto ne place , bio u bajboku dva meseca. jer je osamario zenu .
Mislio covek da tamo ima zajebancije kad ono klinac , kaze svaki dan ga samarali cuvari dok nije izasao.
Covek sad manji od makova zrna .
Sad se pitam logicki , kako cuvari imaju zakonsko pravo da samaraju a da ne odgovaraju ,
a covek zbog istog dela ode uzatvor.
Mozda je to izolovan slucaj , ne zelim da uvredim sve radnike .
u kruševačkom zatvoru, čuvari tukli nekog lika...pre 15 godina ili više...nacrtali konja na zidu i terali ga da jaše tog konja...pa ga tukli...a on inače lemao jednu ženu, čiji je rođak radio u zatvoru...lešili ga od batina

Sizif

Buduća legenda
Poruka
37.472
Postoji vrlo opravdan razlog zasto se nekad ne udovoljava ljudima koji vole da konstruisu tok price.
Ako nisi primetio ti svo vreme konstruises tok price....Svakome trpas reci i znacenja izgovorenog u usta...
Iz aviona se vidi zašto ne smeš da odgovoriš na prosto pitanje: "da li je ok šamarati drugu osobu na ulici?"

A ti i dalje piši besmislene čaršave od postova.

Optimus Prime

Buduća legenda
Poruka
27.200
VREĐANJE, VRŠENJE NASILJA, PRETNJA ILI TUČA
PrekršajPropisana kaznaIzvršenje u grupi od tri ili više licaPokušaj dela
Vređanje drugog ili vršenje nasilja nad drugim ili pretnjom narušavanje javnog reda i miraNovčana kazna - od 20.000 do 100.000 dinara

Kazna zatvora - od 10 do 30 dana
Kazna zatvora - od 30 do 60 danaKažnjiv
Narušavanje javnog reda i mira izazivanjem tuče ili učestvovanjem u njojNovčana kazna - od 50.000 do 150.000 dinara

Kazna zatvora - od 30 do 60 dana
Kaznom zatvora od 30 do 60 danaKažnj

Sizif

Buduća legenda
Poruka
37.472
Pa verujem da je tebi to iz aviona, a meni samo dokaz da sam u pravu kad kazem da je daleko od svesti ono sto ja pisem ovde...
Ti ne smeš da odgovoriš na prosto i jasno pitanje, što pokazuje da si daleko od jasnog i čistog mišljenja. Čest je slučaj da se nesigurnost, krivica i neznanje sakrivaju iza nekakvih besmislenih čaršava, nisi ni prvi ni poslednji.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.