Ori se Alahu Akbar sa Kalemegdana


небитно је шта о томе мисле политичари, битно је да то схвате саме жене.

јер кад се жена дохвати мача, то значи да је прво сама себи одсекла дојке, тим истим мачем (као што су то радиле Амазонке). а ти си паметна па капираш симболику тог чина.
 
небитно је шта о томе мисле политичари, битно је да то схвате саме жене.

јер кад се жена дохвати мача, то значи да је прво сама себи одсекла дојке, тим истим мачем (као што су то радиле Амазонке). а ти си паметна па капираш симболику тог чина.

A kada se muskarac dohvati varjace, on sam sebi sa njom odsece kitu? :think:
 
Интервју је доста дугачак па остатак ко жели може прочитати на:
https://www.ekspres.net/drustvo/intervju-miroljub-jevtic-profesor-fpn-a-islam-zaustavlja-samo-sila

У овом разговору је је све што треба знати о исламу и како се односити према њему. Све те чињенице морају да постану део државне политике, као што то већ јесу у Мађарској.
 
жена није створена да витла мачем, него варјачом.

Не бих био тако оштар као ти али тачно је да је ЖЕНА ЈЕДНОСТАВНО НЕЖНИЈИ ПОЛ... тачка. Постоји доста послова у којима су неке жене боље од мушкараца и обратно женски послови у којима су мушкраци бољи од жена АЛИ ТО СУ ИЗУЗЕЦИ КОЈИ ПОТВРЂУЈУ ПРАВИЛО.
Тотално изједначавање жена и мушкараца поготово у породици ЈЕДНОСТАВНО ПРИРОДНО НИЈЕ МОГУЋЕ и свако лезбијско-педерско инсистирање на таквим стварима је бесмислица.

Иначе, тема је:

Ori se Alahu Akbar sa Kalemegdana
 
Tu gde su se molili ja sam sigurno ispustio parče slanine kada sam jeo pljesku u prolazu tokom godina i godina posećivanja.

Nadam se da vole da se mole na nečistoj zemlji.

Takođe se pitam kako se osećaju pored svih tih pečenjara u gradu gde se okreće prasad.

how-to-make-bacon-4.jpg
 
Не бих био тако оштар као ти али тачно је да је ЖЕНА ЈЕДНОСТАВНО НЕЖНИЈИ ПОЛ... тачка. Постоји доста послова у којима су неке жене боље од мушкараца и обратно женски послови у којима су мушкраци бољи од жена АЛИ ТО СУ ИЗУЗЕЦИ КОЈИ ПОТВРЂУЈУ ПРАВИЛО.
Тотално изједначавање жена и мушкараца поготово у породици ЈЕДНОСТАВНО ПРИРОДНО НИЈЕ МОГУЋЕ и свако лезбијско-педерско инсистирање на таквим стварима је бесмислица.

Иначе, тема је:

Ori se Alahu Akbar sa Kalemegdana
Мушкарци и жене нису једнаки...

Као што, уосталом, људи уопште нису једнаки, различити су, и та различитост је Божји дар.

Али, мушкарци и жене треба да су равноправни...

Иначе, уистину, жене јесу јачи, и савршенији пол. И биолошки (научно доказано), и психички, и душевно, и духовно...

То што вас пуштамо да мислите другачије, те неки од вас (не сви, неки су сватили истину и прихватили је) мушкараца још увек живе у илузијама да сте јачи, такође је само доказ више да смо ми јаче - јер вам,напросто, као такве, допуштамо неке ствари...

:D :cool:

- - - - - - - - - -

жена није створена да витла мачем, него варјачом.
Да, нарочито кад испред тебе завитла оном великом, за кување џема или парадајза...

Или оклагијом, по глави...


П. С.

Стиди се, и ако смеш, понови то пред гробом јунакиње с мог аватара...
 
Мушкарци и жене нису једнаки...

Као што, уосталом, људи уопште нису једнаки, различити су, и та различитост је Божји дар.

Али, мушкарци и жене треба да су равноправни...

Иначе, уистину, жене јесу јачи, и савршенији пол. И биолошки (научно доказано), и психички, и душевно, и духовно...

То што вас пуштамо да мислите другачије, те неки од вас (не сви, неки су сватили истину и прихватили је) мушкараца још увек живе у илузијама да сте јачи, такође је само доказ више да смо ми јаче - јер вам,напросто, као такве, допуштамо неке ствари...

:D :cool:

:dash::dash::dash:......е јбг..... мислио сам да си бар ти нормална. Мрзи ме да ти сада описујем пример моје тетке, невероватне жене која је имала 4 рођена брата и која је провела живот доказујући ДА МОЖЕ СВЕ ШТО И МУШКАРЦИ...... треба да је видиш сада..... пореметила је кичму, згрбила се... а њена браћа јок....... додуше тачно је да се у многим стварима доказала да може да уради чак и боље од њих - али НЕ У СВЕМУ...
 
Zbog tog teranja hiljadugodisnjeg teranja u kuhinju smo dobili Stasu Zajovic i slicne spodobe.

с обзиром да си ти велики поштовалац паганске културе, вероватно знаш да је апсолутни узор идеалне жене у грчкој митологији била Пенелопа, супруга Одисејева. она је 20 година седела уз разбој и ткала, чекајући мужа да се врати кући. нису хришћани затворили жене у кухињу. кухиња је женама природно станиште, јер жена је носилац врсте. сувише је драгоцена да се излаже ризицима типа Јованка Орлеанка.

Сташа Зајовић и сличне мрзе то што су жене, зато се хватају за мач.
 
Мушкарци и жене нису једнаки...

Као што, уосталом, људи уопште нису једнаки, различити су, и та различитост је Божји дар.

Али, мушкарци и жене треба да су равноправни...

Иначе, уистину, жене јесу јачи, и савршенији пол. И биолошки (научно доказано), и психички, и душевно, и духовно...

То што вас пуштамо да мислите другачије, те неки од вас (не сви, неки су сватили истину и прихватили је) мушкараца још увек живе у илузијама да сте јачи, такође је само доказ више да смо ми јаче - јер вам,напросто, као такве, допуштамо неке ствари...

.

Kako moze biti neko RAVNOPRAVAN ko nije JEDNAK?

Da u zene jaci pol, prvak sveta u boksu bi bio zena....

A da su pametnije - u sahu....:cool:
 
П. С

У породици мога супруга и мојој, генерацијама уназад жене су изузетно вољене и поштоване (наравно, истим узвраћале својим мушкарцима), и остварене као жене и мајке, и у својим професијама, тако да ми је сваки пут ружно кад год наиђем на овакве као ви овде, отворене или прикривене мушке шовинисте, и, напросто, морам реаговати...
 
Da ali muškarci su bolji od žena sa varjačom , ja nisam sreo devojku ili ženu moje generacije koja kuva bolje od mene , mislim medju devojkama ,poznanicama ili drugaricama , sad j. ebem li ga verovatno ima nekih boljih profi kuvarica ili izuzetaka koji potvrdjuju pravilo . A i ovako globalno posmatrano najpoznatiji i najplaćeniji kuvari su muškarci , ima i tu odstupanja al je odnos sigurno jedno 80 : 20% .Čak je kuvanje jedna od retkih veština i profesija gde bi se moglo reći sa nekom sigurnošću da je više muški nego ženski posao , za razliku od recimo medicine , prava , ekonomije i tako nekih stvari gde je taj odnos uglavnom jednak .
 
Da ali muškarci su bolji od žena sa varjačom , ja nisam sreo devojku ili ženu moje generacije koja kuva bolje od mene , mislim medju devojkama ,poznanicama ili drugaricama , sad j. ebem li ga verovatno ima nekih boljih profi kuvarica ili izuzetaka koji potvrdjuju pravilo . A i ovako globalno posmatrano najpoznatiji i najplaćeniji kuvari su muškarci , ima i tu odstupanja al je odnos sigurno jedno 80 : 20% .Čak je kuvanje jedna od retkih veština i profesija gde bi se moglo reći sa nekom sigurnošću da je više muški nego ženski posao , za razliku od recimo medicine , prava , ekonomije i tako nekih stvari gde je taj odnos uglavnom jednak .

ni ja
 
да, жена може да буде бољи снајпериста од мушкарца, али то не значи да је створена да буде војник. пустите ви те приче о еманципацији. еманципација је жене учинила несрећним, а не испуњеним.
 
Ženama rodjenim negde osamdesetih recimo se kuvanje svodi da ispeku palačinke , neke šnicle i krompir po receptu sa foodbloga , ili neku pastu sa sosom iz teglice ili tunjevinom iz konzerve i salatu verovatno znaju da naparave jer je sada In jesti zdravo i hrono,eventualno neki kolač na bazi pudinga i plazma keksa i to je uglavnom sve i nije baš česta i redovna pojava .. one koje su prindjene da kuvaju svaki dan uglavnom rade to preko qurca čisto da ima nešto na stolu kako bi ukućani napunili burage bez ikakve maštovitosti , kreativnosti ,osećaja za prefinjene ukuse i ljubavi prema kulinarstvu .Naravno opet ponavljam to se odnosi na veliku većinu žena tih mladjih generacija .
 
Da ali muškarci su bolji od žena sa varjačom , ja nisam sreo devojku ili ženu moje generacije koja kuva bolje od mene , mislim medju devojkama ,poznanicama ili drugaricama , sad j. ebem li ga verovatno ima nekih boljih profi kuvarica ili izuzetaka koji potvrdjuju pravilo . A i ovako globalno posmatrano najpoznatiji i najplaćeniji kuvari su muškarci , ima i tu odstupanja al je odnos sigurno jedno 80 : 20% .Čak je kuvanje jedna od retkih veština i profesija gde bi se moglo reći sa nekom sigurnošću da je više muški nego ženski posao , za razliku od recimo medicine , prava , ekonomije i tako nekih stvari gde je taj odnos uglavnom jednak .
Да, то јесте, најпознатији кувари су мушкарци...

То је још давно, на пример, био приметио и мој отац, коментаришући кад он кува... - волео је да спрема вечере, и доста се добро извештио у томе, куповао куваре, скупљао рецепте за та нека ређа и "егзотичнија" јела и варијанте..

Наравно, кувале су добро и мама и баке... Бакин "преливени колач", на пример, и данас нам је, у мојој верзији, један од најомиљенијих слаткиша - популаран врло и код наших пријатеља и родбине...

Ја, иначе, баш волим да кувам, и, сем класичних, смишљам и разне нове варијанте - и кување доживљавам као својеврсну креацију, што оно и јесте...

Мој супруг, пак, не разуме се баш много у кување (зна да "убије јаје" и обари тестенину) али зато син такође воли да кува, и добро му то иде, исто и девојка му...
 
да, жена може да буде бољи снајпериста од мушкарца, али то не значи да је створена да буде војник. пустите ви те приче о еманципацији. еманципација је жене учинила несрећним, а не испуњеним.
Kuvanje je muška rabota od vajkada , nije to novijeg datuma , dovoljno je pogledati povijest francuske kužine koja važi za najpoznatiju i najbolju ,sa najviše pisanih tragova i najdužom dokumentovanom tradicijom još od ranog srednjeg veka .... žena je tu bila da eventualno opere sudove,očerupa pile i oljušti lukac , a ne da zabada nos u šerpu .
 
to je bilo pre 50 godina.ruca se u restoranu,vecera takodje.za dorucak kod kuce jaja na oko,tost,džem i maslac,ili musli.retke su te sa varjačom danas.

ko ti je kriv sto nisi znao da se ozenis i pao si na batake i sifone umesto da si je poveo negde na vikend i rekao da spremi nesto za rucak.

Nisu zene krive zene samo prate ono cemu muskarci daju primat. Da je vise onih koji cene zenu domacicu nego nafrakanu silikonjaru vise bi ih bilo.
 

Back
Top