Ori se Alahu Akbar sa Kalemegdana

mast

Domaćin
Poruka
4.901
A kad prolazi litija i sklanja sve objekte iz Knez Mihailove sem žardinjera koje će kao zaobići
i zaustavlja saobraćaj na Terazijama to nikom ništa?

- - - - - - - - - -

Grupa pripadnika islamske veroispovesti, tačnije migranata, okupila se sinoć na Kalemegdanu ispod nadstrešnice u kojoj se molila Alahu.

– Alahu Akbar! – odzvanjalo je iz Donjeg grada, kako mnogi kažu, na mestu gde su nekada ubijali Srbe. Ispod nadstrešnice nekoliko desetina muškaraca, kleče i saginju se do samog poda.

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/ori-se-alahu-akbar-sa-kalemegdana-vise-desetina-muslimana-se-moli-i-klanja-video-2017-06-11

Šta da radimo... Srbe su ubijali i u današnjoj zgradi matematičkog fakulteta, pa se opet kupuje Mercedes, BMW, Audi...
 
valjda su posle toga zazvonila zvona sa crkve sv petke
cisto zbog verske ravnoteze

priznaj, došla si da vidiš jel ima besplatno lizanje :rtfm:

- - - - - - - - - -

to mozes da ides i pitas onih 40 i kusur kopta pobijenih nedavno u pravoslavnoj crkvi u kairu

a kakve Kairo ima veze sa ovom temom?
ja pričam o centru Beograda i o Ustavu Republike Srbije gde lepo piše koje su veroispovesti RAVNOPRAVNE
 
priznaj, došla si da vidiš jel ima besplatno lizanje :rtfm:

- - - - - - - - - -



a kakve Kairo ima veze sa ovom temom?
ja pričam o centru Beograda i o Ustavu Republike Srbije gde lepo piše koje su veroispovesti RAVNOPRAVNE

pa i ja o istom tom zakonu koji vazi svuda u svetu
da ne vazi u egiptu, ne bi bile podgnute crkve, nego samo dzamije
a onda alahovi slebenici koji pogresno citaju ono sto pise u kuranu pobiju svoje sugradjane samo zato sto su otisli na jutranju molitvu
ono zbog ravnoteze u kosmosu, neko ko je hriscanin ili ateista moze da na pogresan nacin procita nesto u bibliji ili u marksovom kapitalu, pa da alahovi poklonci ne prodju dobro kao hriscani u kairu npr
 
baš ste zajebani vi vernici... Bog vas sve stvorio pa ajd sad malo da se pomlatite...

nego, i da vam čovek progleda kroz prste, neg što ostale koji ne bi te zajebancije ne ostavjate na miru
proveravate kao je moguće da postoji neko ko nije eban u zdrav mozak?

ja nisam vernik, ali molitva u centru grada van verskog objekta, koji postoji, je agresija.
 
pa i ja o istom tom zakonu koji vazi svuda u svetu
da ne vazi u egiptu, ne bi bile podgnute crkve, nego samo dzamije
a onda alahovi slebenici koji pogresno citaju ono sto pise u kuranu pobiju svoje sugradjane samo zato sto su otisli na jutranju molitvu
ono zbog ravnoteze u kosmosu, neko ko je hriscanin ili ateista moze da na pogresan nacin procita nesto u bibliji ili u marksovom kapitalu, pa da alahovi poklonci ne prodju dobro kao hriscani u kairu npr

Pa ne vidim počela si o Svetom Petku stiže do kapitala...
 
Pa ne vidim počela si o Svetom Petku stiže do kapitala...

nisam o svetom petku, nego svetoj petki
to je najlepsa stara crkva na kalemegdanu
sveta petka je zastitnica porodice, ne moze nevinije i iskrenije
to ej za pravoslavne vernike
a za nevernike tu je marks i kapital

crkvaruzicabeograd.jpg
 
ja nisam vernik, ali molitva u centru grada van verskog objekta, koji postoji, je agresija.

jel to važi za sve religije ili samo za onu jednu?

ovde ljude iebe jedna stvar - PRODALI SU ZEMLJU KUPCU DA BI KUPILI STAN U BEOGRADU
e taj KUPAC je islamske veroispovesti

jer Nemac je UNIŠTIO SRPSKU POPULACIJU - iebe se preživelima, kupuju audi, mercedes, bmw
nego ova patologija što su Turcima prodali pa ih iebe savest...

Sasvim legitimno sa vlasničkim papirima mogu da traže svoju autonomiju.
A to su hektari i hektari i šume i njive...
NEMOJTE SAD DA SE VADITE
 
Grupa pripadnika islamske veroispovesti, tačnije migranata, okupila se sinoć na Kalemegdanu ispod nadstrešnice u kojoj se molila Alahu.

– Alahu Akbar! – odzvanjalo je iz Donjeg grada, kako mnogi kažu, na mestu gde su nekada ubijali Srbe. Ispod nadstrešnice nekoliko desetina muškaraca, kleče i saginju se do samog poda.

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/ori-se-alahu-akbar-sa-kalemegdana-vise-desetina-muslimana-se-moli-i-klanja-video-2017-06-11

О јбт, има ли неког места на кугли земаљској где нису убијали Србе.
 
jel to važi za sve religije ili samo za onu jednu?

ovde ljude iebe jedna stvar - PRODALI SU ZEMLJU KUPCU DA BI KUPILI STAN U BEOGRADU
e taj KUPAC je islamske veroispovesti

jer Nemac je UNIŠTIO SRPSKU POPULACIJU - iebe se preživelima, kupuju audi, mercedes, bmw
nego ova patologija što su Turcima prodali pa ih iebe savest...

Sasvim legitimno sa vlasničkim papirima mogu da traže svoju autonomiju.
A to su hektari i hektari i šume i njive...
NEMOJTE SAD DA SE VADITE

vazi za sve religije..gde si bio kad su vernici hteli da me samzu, ovi nasi domaci. jeste cin agresije da dodjes u vecinski pravoslavnu zemlju, rasiris sator u sred centra i pocnes sa arlaukanjem. to je zabadanje prsta u oko. pri svemu tome dzamija postoji, pa su slobodni otici tamo. ako nista drugo njihova molitva je glasna i podrazumeva arlaukanje, sto uopste nije prijatno za cuti i videti.

dal bi pravoslavni vernik opstao u saudijskoj arabiji? dal bih ja koja nisma vernik mogla slobodno u otj vukoebini da izrazavam svoje misli? ne bih...pa ako mi ne mozemo, ne mogu ni oni ovde.
 

Back
Top