Orgazam u kaficu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinnke:
Sta je tebi smesno u ovoj temi? Sta sam ja komedijas kome se vi smejete?

Samo nikad svoj zivot ne bi menjao ni za ciji, jer vi pucate od monotonije.
To je vi ne znate napraviti sebi i partneru atmosferu zato vam ja i delujem kao cirkusant.

Ma, Sinnke, vidis kako su ovde svi ozbiljni...A ti bas umes lepo da zabavis i nasmejes...
I nemoj da se ljutis, pa znas da ja imam shtih... :-D
 

Prilozi

  • 7.gif
    7.gif
    21,2 KB · Pregleda: 124
Ma u redu je ali ovo nije tema za smejanje. Zamisli odes na razgovor za posao i dodjes tamo i smejes se bez razloga. Ustvari meni se to jednom desilo ali to su kamiondjije pa niko nije uzeo za zlo, a gazda je bio smesan ko cirkus. i on me pitao sta je smesno a ja kazem . Pa vi. Galamio je, ali me primio.
Stari lopov nikad nije posteno platio posao.
 
sinnke:
Zene jel vam se desilo da sedite s tipom na kafi i da razgovarate prljave price i da vas toliko napali da svrsite i slucajno u tom zanosu srusite kafu na pod?

To se desilo i bolje sto je srusila jer ovako su je gledali zbog kafe inace bi zbog orgazma.


ebo te covece ti ko sena internet
sve znash sve si cuo
kako to da sve su ti neki drugi rekli ...
daj aj ne foliraj se vishe
te cure ti tvoji ortaci ni ne postoje ,to je tvoje drugo ja koje postavlja ovako glupa pitanje ...
imash li ti u opste bilo kakava iskustva u svemu tome ....ja josh nisam ni jedno tvoje iskustvo ovde procitala da mogu slobodno da kazem da si dobar *****
 
smoki 2004:
ebo te covece ti ko sena internet
sve znash sve si cuo
kako to da sve su ti neki drugi rekli ...
daj aj ne foliraj se vishe
te cure ti tvoji ortaci ni ne postoje ,to je tvoje drugo ja koje postavlja ovako glupa pitanje ...
imash li ti u opste bilo kakava iskustva u svemu tome ....ja josh nisam ni jedno tvoje iskustvo ovde procitala da mogu slobodno da kazem da si dobar *****


Sta ja imam od toga sto ces ti misliti da jesam ili nisam dobar *****? Reako sam vec da se ne moram dokazivati jer sam se vec dokazao.
 
sinnke:
Zene jel vam se desilo da sedite s tipom na kafi i da razgovarate prljave price i da vas toliko napali da svrsite i slucajno u tom zanosu srusite kafu na pod?

To se desilo i bolje sto je srusila jer ovako su je gledali zbog kafe inace bi zbog orgazma.

Tako to oce, kod nac macho balkanaca!
 
Samantha Jouns:
Ma da....jeste svrsavam tako lako....evo mislim da cu upravo da svrsim jer sam videla Sinnketov nick ovde....ah ah.....mmmmmmmmmmm..........aaaaaaa.svrsicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :?


Ja sam tebi sad podario orgazam. E sad ti stavi sliku svoje guze i moze sise ako se ne stidis u profil da ga i ja omamlam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top