opomena B92

Da li ste za ukidanje B92

  • da, preterali su

    glasova: 37 48,7%
  • ne, rade svoj posao

    glasova: 34 44,7%
  • dovoljna je opomena

    glasova: 5 6,6%

  • Ukupno glasova
    76
  • Anketa je zatvorena .
Jerry Ropero:
slazem se i podrzavam da se ustasko-siptarsko-sorosevska medijska ispostava u Srbiji zabrani.

Mislim da je i krajnje vreme da se obracunamo sa ovim rasadnikom antisrpske ideologije u Srbiji.

Meni licnio ne smeta ako se siptarsko-ustaske vesti emituju iz recimo Hrvatske ili Albanije ali mi smeta ako se takve stvari emituju iz glavnog grada moje zemlje - iz Beograda.

Kao sto nemate prosrpske TV kuce u Zagrebu ili Tirani tako mislim da ne bi trebalo dozvoliti ni rad prosiptarsko-ustaskim kucama u Beogradu.
Vidim redovno ih pratiš. Kako bi bilo da se zabrane novine koje već u naslovu sadrže teritorijalne pretenzije prema drugim državama?
 
nesha taxista:
Vidim redovno ih pratiš. Kako bi bilo da se zabrane novine koje već u naslovu sadrže teritorijalne pretenzije prema drugim državama?

\
naravno da ih pratim. mnogo me zanima rad neprijatelja u mojoj zemlji.

ja neprijatelju nikad ne okrecem dupe, da ne bi kojim slucajem popio noz u ledja, vec se okrecem ka njemu, stajem u gard i pomno pratim sta radi.

tako pratim i rad ustasko-siptarsko-sorosevske antisrpske stanice u Srbiji zvane B-92.
 
svakoj ideji treba kvalitet,a ne kvantitet
moje misljenje nije izgradjeno na medijima..
mogu da pricaju sta hoce, jer te isprane mozgove mase niko nista ne pita
nijedna revolucija u svetu,nije dobijena ''kukom i motikom''

stalno ponavljam, da su ''demokratski'' izbori najveca ''sarena laza'' postojeceg poretka u svetu
zato sto su to cnn,dnevnik2, glasaci.. :roll: .
iskljuci im tv 3 dana pred izbore,.....glasali bi ko ima bolje odelo :shock:
manipulacija..propaganda...slepilo

i stvarno ne vidim problem sa drzavnim medijima,tako je od nastanka tv..
svako gura svoje budalastine :evil:
..da ne ulazim.. soros &co i to :evil:

sve zavisi od tebe,ne od njih :wink:
 
Jerry Ropero:
\
naravno da ih pratim. mnogo me zanima rad neprijatelja u mojoj zemlji.

ja neprijatelju nikad ne okrecem dupe, da ne bi kojim slucajem popio noz u ledja, vec se okrecem ka njemu, stajem u gard i pomno pratim sta radi.

tako pratim i rad ustasko-siptarsko-sorosevske antisrpske stanice u Srbiji zvane B-92.

Ti bi trebalo ozbiljno da se zabrineš za svoje mentalno zdravlje. Ne znam kako se to zove u narodu, ali psihijatri to zovu paranoja. Nije naivno.
 
DOBROSTOJECI:
Ne bih rekao ! A jesu tražili podršku u okviru članica NATO-a .

Ти си неки неверни Тома?
Што не укуцаш ту фразу у Google претраживач, да видиш ко ју је све и када користио...

... ...I četvrto, realno je pretpostaviti da bi najuspešnija bila ona borba protiv terorizma, svakako na duži rok, ako bi se obnarodovao rat protiv svetskog siromaštva i ako bi na čelo jednog takvog pokreta stale SAD i najrazvijenije zemlje sveta. Uveren sam da bi već nakon druge ili treće godine takvog "rata" bili smanjeni ne samo poticaji na terorizam nego i izvori antiamerikanizma.
U svakom slučaju, međunarodna borba protiv terorizma treba da bude stvar dobrovoljnosti i uverenja da je u nacionalnom interesu svake zemlje. Sintagma kojom se poslužio predsednik Buš "ko nije sa nama, protiv nas je", više deluje kao pritisak nego podsticaj, više kao jezik pretnji iz nekih ranijih vremena nego kao jezik ohrabrenja. Pod raznim vrstama presija - psihološkim, političkim, ekonomskim - svakako se i može praviti savez protiv terorizma. Ali to će pre biti savez nevoljnih nego voljnih članova, pa su pod velikim znakom pitanja i efikasnost i trajnost takvog saveza.

један од извора... http://www.yurope.com/zines/republika/arhiva/2003/306-307/306-307_13.html

:roll:
 
СРБ:
Tу фразу су користили Амери 2003. пре и током напада на Ирак. :|
Ma jesu oni to rekli i šta sad? Ne bih rekao da ti voliš Amere, pa zašto onda koristiš njihovo geslo? A što se pameti njihovog predsednika tiče, mislim da se niko o tome ovde nije pohvalno izrazio.
 
nesha taxista:
Ma jesu oni to rekli i šta sad? Ne bih rekao da ti voliš Amere, pa zašto onda koristiš njihovo geslo? A što se pameti njihovog predsednika tiče, mislim da se niko o tome ovde nije pohvalno izrazio.

Јел ти имаш стално овакве нападе или ти се то дешава само пред спавање?
Јел пратиш ти ко шта пише?


Original postavio DOBROSTOJECI
Omiljena komunistička : ko nije sa nama - taj je protiv nas !
Tako radikali rezonuju !

Original postavio СРБ Tу фразу су користили Амери 2003. пре и током напада на Ирак.

Original postavio DOBROSTOJECI
Ne bih rekao ! A jesu tražili podršku u okviru članica NATO-a .[\QUOTE]

Original postavio СРБ Ти си неки неверни Тома?
Што не укуцаш ту фразу у Google претраживач, да видиш ко ју је све и када користио...[\QUOTE]

Значи ако радикали кажу (ако су рекли) ''ко није с нама - тај је против нас'' то треба дочекати на нож?! Распиривање расне, верске мржње... *&%)&%... (/&%$.....

А кад то изјави Ђорђ Буш то је онда O KAY?! :roll:

Не бих волео да сам у твојој кожи и са твојим мозгом...
 
socijalisticka omladina nema veze sa placenicima neprijatelja srbije i propagandnom stanicom vlada drzava zapada u Srbiji zvanom B-92. B-92 je medijski B-52

Secam se 17. marta 2004 godine . Na Kosovu Siptari kolju, proteruju, prebijaju Srbe, spaljuju im kuce, crkve, domove - na b92 je to totalno sporedna vest negde sa vestima iz bangladesa a glavna vest im je spaljivanje beogradske dzamije. znaci bitna je dzamija na dorcolu a to sto siptari kolju srbe to nema veze.
 
СРБ:
Значи ако радикали кажу (ако су рекли) ''ко није с нама - тај је против нас'' то треба дочекати на нож?! Распиривање расне, верске мржње... *&%)&%... (/&%$.....

А кад то изјави Ђорђ Буш то је онда O KAY?! :roll:

Nije ok nijedno ni drugo, napisao sam već, šta ti nije jasno?!

СРБ:
Не бих волео да сам у твојој кожи и са твојим мозгом...
Ni ja u tvojoj.
 

Back
Top