Oпет Соња Бисерко контра Србије

E pa o tome se i radi.Zamisli sad neku hrvtasku NVO,koja pljuje po Hrvatima,po Oluji,velica sve neprijatelje Hrvata,zalaze se za otcjepljenje Istre,...a sve to bez vidnih dokaza.Da li bi ta NVO i osobe u njoj imale tvoju podrsku?

Normalno da nitko ne pljuje kad obrambeni Domovinski rat uopce nije uporediv s onim sto je Srbija radila susjedima.

Mijesate babe i zabe, po starom dobrom obicaju.
 
Normalno da nitko ne pljuje kad obrambeni Domovinski rat uopce nije uporediv s onim sto je Srbija radila susjedima.

Mijesate babe i zabe, po starom dobrom obicaju.

ajlbgg.gif
 
Zapadni, imate li i vi u susjedstvu neke tete sto tako socno pljuju po Oluji, braniteljima i domovinskom ratu?
Kakav je vas odnos sa takvom DEMOKRATSKOM PRAKSOM? :think:

Н е м а ј у!
Мене су трајно искључили са њиховог Форума јер сам поменуо: Бљесак,Олују, Брионе,Јасеновац, Ф.Туђмана и његову намеру да пије кафу у Земуну и Зрењанину, Danke Deutshland'',.....
Таман посла да они имају неку злу жени а ла С.Бисерко. После два дана би је ухапсили и протерали.
Наш Форум је заиста толерантан када дозвољава разним пришипетљама да се прос**** . Додуше, попију по који бан али опет су ту. А и било би досадно без њих.
 
Poslednja izmena:
Н е м а ј у!
Мене су трајно искључили са њиховог Форума јер сам поменуо: Бљесак,Олују, Брионе,Јасеновац, Ф.Туђмана и његову намеру да пије кафу у Земуну и Зрењанину, Danke Deutshland'',......

Normalno, napucali su te nogom u dupe cim si krenuo cetnikovati. :lol: Naime, vi istocnjaci morate biti svjesni da je cetnikluk kod nas zakonom zabranjen.
 
Pozvana je od strane obrane da svjedoci. Kae trebala, odbiti poziv?
I opet, po treci put - je li nesto slagala?

ЈПС, све је слагала.
Хипотетичко је питање дали би судска одлука била пристрасна. Она је баба-Ванга па унапред зна исход суђења.
На сведоцима се потпуно угрувала. Они би били боље заштићени но наш Председник у Сребреници пре неки дан.
И више немој да питаш када си слаб са памћењем
 
ЈПС, све је слагала.
Хипотетичко је питање дали би судска одлука била пристрасна. Она је баба-Ванга па унапред зна исход суђења.
На сведоцима се потпуно угрувала. Они би били боље заштићени но наш Председник у Сребреници пре неки дан.
И више немој да питаш када си слаб са памћењем

Vidjelo se i po sudjenju onom Iliji Jurisicu kako bi to sudjenje Ganicu bilo "nepristrano" :lol: I naravno da svjedoci ne bi smjeli doci kao sto nisu smjeli ni na njegovo sudjenje.

Sto se tice vaseg predsjednika, on je dvolicna osoba koja jedno prica a drugo radi te kao takav nije vrijedan dalje rasprave.
 

Back
Top