Opet Bob o Rusiji... Koga Rusi vole???

I?

  • Propaganda!!!

  • Šta da se radi?

  • Iznenađen/a sam!

  • ŠOOOOOKING!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
tokyo:
na ovo si mislio:

36.jpg



http://vijesti.hrt.hr/arhiv/2005/05/09/HRT0006.html
NEEEEEEEE ,VLADIMIRE KAKO SI MOGAO TO DA NAM URADIS KUKUUUUU :-( :-( nego kako to da Vlada nije dao orden nijednom srpskom politoicaru cak ni ne dolazi u Bograd nego ide u mrsku i genocidnu NDH e surova sudbino
"uz Mesića odlikovanje su primili rumunjski kralj Mihael I., posljednji živući vladar neke države iz 1945. godine, albanski predsjednik Alfred Moisiu, predsjednik Grčke Karolos Papuljas te bivši predsjednici Cipra i Poljske Glafcos Clerides i Wojcieceh Jaruzelski, koji je 1981. proglasio vojno stanje i zabranio neovisni sindikat Solidarnost."
smrc i siptarma daje orden ovo je vec previse strasno svi nasi snovi su sruseni :mrgreen:
 
svetolik trpkovic:
NEEEEEEEE ,VLADIMIRE KAKO SI MOGAO TO DA NAM URADIS KUKUUUUU :-( :-( nego kako to da Vlada nije dao orden nijednom srpskom politoicaru cak ni ne dolazi u Bograd nego ide u mrsku i genocidnu NDH e surova sudbino
"uz Mesića odlikovanje su primili rumunjski kralj Mihael I., posljednji živući vladar neke države iz 1945. godine, albanski predsjednik Alfred Moisiu, predsjednik Grčke Karolos Papuljas te bivši predsjednici Cipra i Poljske Glafcos Clerides i Wojcieceh Jaruzelski, koji je 1981. proglasio vojno stanje i zabranio neovisni sindikat Solidarnost."
smc i siptarma daje orden ovo je vec previse strasno svi nasi snovi su sruseni :mrgreen:


čekaj sad dok nam eremita pokaže drugu stranu medalje :D ;)

(a možda je i u šoku nakon ove spoznaje...)
 
SiIent Bob:
Uh, dugo se nisi javio
Izgleda sam ti bas nedostajao :shock:

Pa znas bobe, neki ovde imaju i zivot....ono, znam da ti ocekujes da iste sekunde kad otvoris temu svi odma' daju po tri komentara, al ipak ima i malo vaznijih stvari od tvojih "izvucem deo necega-sto neko TVRDI-pa napisem velikim fontom-obojim u crveno-ostalo isecem, zaobidjem, izostavim (mozda i spomenem na trecoj strani, doduse opet u potpuno pogresnom kontekstu)-pa dodam hihih, hahaha-izvucem potpuno besmislene konstatacije i odnaK ocekujem da svi seku vene-kol'ko sam pametan" tema....

Nego posto si ti stalno ovde, sto ti je trebalo 5-6 sati da odgovoris?
Znam, trebalo je smislis nesto toliko 'duhovito' poput ovoga:

a i vidim da ne razmišljaš bistro, mora da je to zbog sve one silne krvi i presečenih vena kad si prvi put pročitao temu, ali drago mi je da si preživeo i da je sve OK. :)
Ma 'ruke lomim,
case mi krvave...'
:mrgreen:

I stvarno mnogo brines za mene......zabrinjavajuce :roll:

Ovo ostalo iz tvog posta nije vredno bacanja reci kol'ko je neozbiljno, pa najbolje poslusaj sopstveni savet
Jedonostavno samo treba pročitati...
...moj prethodni post.

I zato posto je ova besmislena tema ionako spamerskog tipa, slike Marije Sarapove !

222222222Mariacanonlarge.jpg
0460000051.jpg

web004.jpg

(sad ces opet da se bunis 'sto nema Venus Vilijams, Dzordza Busha'...e pa ybga, otvori neku temu i o SAD :D )
 
Salvantis:
Izgleda sam ti bas nedostajao :shock:

Pa znas bobe, neki ovde imaju i zivot....ono, znam da ti ocekujes da iste sekunde kad otvoris temu svi odma' daju po tri komentara, al ipak ima i malo vaznijih stvari od tvojih "izvucem deo necega-sto neko TVRDI-pa napisem velikim fontom-obojim u crveno-ostalo isecem, zaobidjem, izostavim (mozda i spomenem na trecoj strani, doduse opet u potpuno pogresnom kontekstu)-pa dodam hihih, hahaha-izvucem potpuno besmislene konstatacije i odnaK ocekujem da svi seku vene-kol'ko sam pametan" tema....
rollin.gif

Jel te bolelo mnogo?

Nego posto si ti stalno ovde, sto ti je trebalo 5-6 sati da odgovoris?
Znam, trebalo je smislis nesto toliko 'duhovito' poput ovoga:
Nope, meni je bilo dovoljno da upišem satisfaction lyrics u Google, a za to treba par sekundi... samo si ti u stanju da tražiš tekst od neke pesme 1 dan
icon_backhand.gif


Ma 'ruke lomim,
case mi krvave...'
:mrgreen:

I stvarno mnogo brines za mene......zabrinjavajuce :roll:

Ovo ostalo iz tvog posta nije vredno bacanja reci kol'ko je neozbiljno, pa najbolje poslusaj sopstveni savet ...moj prethodni post.

I zato posto je ova besmislena tema ionako spamerskog tipa, slike Marije Sarapove !

222222222Mariacanonlarge.jpg
0460000051.jpg

web004.jpg

(sad ces opet da se bunis 'sto nema Venus Vilijams, Dzordza Busha'...e pa ybga, otvori neku temu i o SAD :D )
Eh, tipično ponašanje. Konstantno poricanje etc...

Mada, ono što mene zbunjuje je kako to da nisi postavio slike Jelene Janković, pa valjda za nju navijamo na ovom turniru, a ne tamo za neku Ruskinju koja verovatno ni ne zna šta je Srbija... Eh, šta slepoća uradi od čoveka... koji bi pre navijao za Rusiju nego za Srbiju.

Ja zaista se pitam koliko smo mi poremećeno društvo, kad naše patriote koje se busaju u grudi junačke i domoljubne više vole neke države i narod koji vide Fince, Švabe, Poljake, Japance i Amere većim prijateljima nego nas. Eto, neće nas ni Hrvati, ni Bošnjaci ni CGorci, a na kraju ni Rusi... šta sad da radimo?
drink2.gif
 
Prichica ti ne drzi vodu....i u Rusiji ko i kod nas postoji struja"proevropskog otvaranja(anusa valjda)" i takvu vrstu stava...."zabloe prosechnog rusa za Srbiju" shire oni kao vid politichkog pritiska na Putina.
Prosechnog ruskog politichara zabole za Srbiju ali im Srbja jeste vazna kao strateshki interes odbrane Rusije....a "analce"tamo naravno zabole i za Rusiju i Srbiju pa zato zele da plasiraju takav u sushtini anti-Ruski stav.
 
SiIent Bob:
Mada, ono što mene zbunjuje je kako to da nisi postavio slike Jelene Janković, pa valjda za nju navijamo na ovom turniru, a ne tamo za neku Ruskinju koja verovatno ni ne zna šta je Srbija... Eh, šta slepoća uradi od čoveka... koji bi pre navijao za Rusiju nego za Srbiju.
Ma ti si stalno mLogo zbunjen, nema potrebe da to naglasavas, samo paz' da ne bude ono 'lud zbunjenog'....
A ja uvek navijam pre svega za Anu Ivanovic, pa onda i za Jelenu Jankovic, al ne bih da odem u offtopic ovde :D

Sto se tice toga sta ti volis da trazis na guglu: koga briga sta ti volis da trazis na guglu :roll:

Nego bobe, jel gledas fuZbal (vodimo 1:0, poluvreme), il' ti vise volis bejzbol, ragbi...
 
Salvantis:
Ma ti si stalno mLogo zbunjen, nema potrebe da to naglasavas, samo paz' da ne bude ono 'lud zbunjenog'....
A ja uvek navijam pre svega za Anu Ivanovic, pa onda i za Jelenu Jankovic, al ne bih da odem u offtopic ovde :D

Sto se tice toga sta ti volis da trazis na guglu: koga briga sta ti volis da trazis na guglu :roll:

Nego bobe, jel gledas fuZbal (vodimo 1:0, poluvreme), il' ti vise volis bejzbol, ragbi...
blahblah.gif
Dokazao si da između Srpkinje i Ruskinje navijaš za Ruskinju... patriJoto...
 
ne samo da nam nisu prijatelji nego su nam rusi najveci neprijatelji! ruse mrzi ceo svet jer su obicne varalice i surovi okupatori! staljin, hruschov, chaushesku su bili gori od hitlera, dok je ovaj diktator putin najgori od svih!
nasha buducnost je na zapadu, ne u sibiru. samo ludak moze da izabere zavejane stepe umesto kalifornijskih plaza!
 
Lustrator:
ne samo da nam nisu prijatelji nego su nam rusi najveci neprijatelji! ruse mrzi ceo svet jer su obicne varalice i surovi okupatori! staljin, hruschov, chaushesku su bili gori od hitlera, dok je ovaj diktator putin najgori od svih!
nasha buducnost je na zapadu, ne u sibiru. samo ludak moze da izabere zavejane stepe umesto kalifornijskih plaza!

Dobicete vi uskoro ruski veto... pa ce te onda na putinov veto staviti svoj "veto"... medjutim sta vredi kada vas niko nece fermati ni 1%... :-)
 
Eto brate i Rusi kao imi zele sa svima da saradjju :) A bar imaju pravo veta. Zamislite da Srbija ima pravo veta.. kako bi lepo mogli da ga unovcavamooooooooooooooooooooooooo... bez viza i bilo kakvih zajebancija hahhahahaha

Zabole Ruse za nas.. kao i nas za egipatske kopte.
 
Lustrator:
ne samo da nam nisu prijatelji nego su nam rusi najveci neprijatelji! ruse mrzi ceo svet jer su obicne varalice i surovi okupatori! staljin, hruschov, chaushesku su bili gori od hitlera, dok je ovaj diktator putin najgori od svih!
nasha buducnost je na zapadu, ne u sibiru. samo ludak moze da izabere zavejane stepe umesto kalifornijskih plaza!
Onda ti pali u Kaliforniju... pa kad te tamo siluju ili opljačkaju crnje, onda ćeš plakati za Rusijom!
 

Back
Top